Coronavirus هند مستند روز 93 به روز رسانی | کارناتاکا SSLC امتحان امروز آغاز می شود

دهلی ثبت 3,788 جدید COVID-19 موارد در روز چهارشنبه و پیشی گرفت بمبئی برای تبدیل شدن به شهرستان با بیشترین تعداد از کل موارد. دهلی مورد شمارش افزایش یافته است به 70,390 در حالی که آن تلفات صعود به 2,365 با 64 بیشتر مرگ و میر.

همچنین بخوانید: 27 SSLC مراکز معاینه در مهار مناطق مهاجرت

در اینجا یک لیست از دولت خط تلفن شماره. شما می توانید آهنگ coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ در دولت ملی و سطح است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

9.15 am

کرالا به اصرار COVID-منفی گواهینامه

پایان یک هفته تعلیق کرالا دولت تصمیم گرفته است به اصرار در COVID-19 منفی گواهینامه برای مهاجران آینده در Vande بهارات پروازهای چارتر پرواز و هواپیمای خصوصی به دولت از روز شنبه.

تغییر در موضع می آید در پی از مرکز رد دولت درخواست نسبتا سریعتر و ارزان تر TrueNat بتا CoV آزمون در خارج از کشور و مشکلات عملی ذکر شده توسط هند ماموریت های که در آن غیر مقیم Keralites (NoRKs) در اعداد بزرگ است.

 

9.00 | کارناتاکا

80 درصد از 10,000 موارد گزارش شده در ماه ژوئن

تعداد COVID-19 موارد مثبت در کارناتاکا شده اند در افزایش مداوم پس از آغاز این ماه است. در واقع 80% از کل 10,118 موارد مثبت به عنوان روز پنج شنبه در این ایالت گزارش شده از 1 ژوئن تا ژوئن 24.

 

8.30 صبح

بنگلور به آن اختصاص داده شده خصوصی COVID-19 بیمارستان

یک روز پس از اینکه دولت نرخ ثابت برای COVID-19 درمان در بیمارستان های خصوصی, دولت در حال حاضر اطلاع 20 شرکت و موسسات بهداشت و درمان است که اجرای یک زنجیره ای از بیمارستان ها به عنوان اختصاص داده شده COVID-19 مراکز بهداشت (DCHCs) و COVID-19 مراکز مراقبت (CCCs).

 

8.00 pm

تامیل نادو تعلیق داخل منطقه حمل و نقل تا 30 ژوئن

وزیر Edappadi K. Palaniswami روز چهارشنبه اعلام کرد که عمومی و خصوصی خدمات حمل و نقل در مناطق مختلف که هر کدام شامل یک خوشه از مناطق معلق خواهد شد از ماه ژوئن 25 تا 30.

با اثر از ژوئن 1, Tamil Nadu به هشت منطقه به منظور خدمات حمل و نقل. رایگان فضایی حرکت بود که اجازه داد در شش تا از این مناطق. اما از پنج شنبه تا پایان ماه یک e-pass خواهد بود و اجباری برای صاحبان خودرو قادر به سفر بین مناطق در یک منطقه.

 

7.30

ماهاراشترا رکورد بالاترین افزایش

ماهاراشترا ثبت بالاترین تک روز افزایش 3,890 COVID-19 نفر در چهارشنبه هل دادن آن شمارش به 1,42,900. دولت همچنین گزارش 208 بیشتر مرگ و میر در نظر گرفتن عوارض خود را به 6,739.

 

7.00 هستم | آندرا پرادش

مقامات اتخاذ ردیابی-آزمون-درمان روش در نقاط ویروس

با جهش در COVID-19 مورد از Appughar و Peda Jalaripeta خوشه مقامات باید به تصویب فرمول ردیابی-آزمون-درمان برای کنترل گسترش ویروس. عظیم نمونه تست در حال انجام است در هر دو این مناطق از منطقه دوم که به کمک نزدیک به 106 نفر از شهرستان.

به گفته مقامات Appughar منطقه گزارش شده 65 مورد تا 23 ژوئن در حالی که Pedajalaripeta ثبت شده 41. اولین مورد گزارش شده از ماهیگیران مستعمره Appughar در ژوئن 13. در طول 10 روز 65 نفر گزارش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>