Coronavirus هند مستند روز 94 به روز رسانی های زنده | خدمات قطار لغو شده تا تاریخ 12 اوت به عنوان موارد افزایش

یک رکورد سنبله در COVID-19 موارد در ماهاراشترا تامیل نادو و آندرا پرادش در روز پنج شنبه باعث بزرگترین واحد-روز پرش از نزدیک به 17,000 عفونت در کشور حتی به عنوان ماهاراشترا تصمیم به انجام آنتی ژن و سریع آنتی بادی آزمایش برای بیماری در بدترین ضربه به دولت است.

در ضمن در ایالات متحده آمریکا است که گزارش بیشترین تعداد از موارد در جهان, بهداشت مقامات تخمین می زنند که 20 میلیون نفر coronavirus.

در اینجا یک لیست از دولت خط تلفن شماره. شما می توانید آهنگ coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ در دولت ملی و سطح است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

9.30 صبح | بنگلور

مثبت بیمار مرده یافت در حمام از COVID-19 بخش در بنگلور

60 سال COVID-19 بیمار مثبت به پایان رسید و زندگی او در حمام از COVID بخش در K. C. بیمارستان عمومی در بنگلور در اوایل صبح روز جمعه.

این زن به همراه دختر و نوه منتقل شد از یک مرکز قرنطینه به بیمارستان در تاریخ 18 ژوئن و پس از آنها آزمایش مثبت است.

این دومین نمونه از یک COVID-19 بیمار پایان دادن به زندگی در یک COVID بخش در شهرستان.

9 am | Delhi

COVID-19 تعداد افزایش می یابد اما میزان بهبودی را بهبود می بخشد در دهلی نو

دهلی نو ادامه داد: به این شهرستان با کمترین تعداد کل COVID-19 موارد پس از آن پیشی گرفته بمبئی در روز چهارشنبه.

هر چند تعداد کل موارد در دهلی بالا است 44,765 مردم را بهبود وجود دارد و تنها 26,586 فعال موارد است که 36.03% از کل موارد. مقامات شروع به آماده شدن برای یک 100% نظرسنجی از خانوارها در مهار مناطق و یک بررسی جامع از بقیه از شهرستان.

 

8.30 صبح | Tamil Nadu

TN سانتی متر را انکار می کند و امکان جامعه گسترش

هیچ جامعه انتقال COVID-19 در تامیل نادو وزیر Edappadi K. Palaniswami گفت: در روز پنج شنبه.

خطاب به رسانه ها گفت: “اگر جامعه گسترش ویروس در دولت شما [مطبوعات] و من نمی خواهد در اینجا ایستاده. دولت قادر به شناسایی تمام COVID-19-مثبت افراد و مخاطبین خود را برای کنترل آن گسترش یافته است.”

 

8 am | Madhya Pradesh

Madhya Pradesh به صفحه نمایش 8 کرور مردم برای COVID مانند بیماری در ماه جولای

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan راه اندازی یک ” کشتن تاج رانندگی در ماه جولای به صفحه نمایش این دولت 8 کرور مردم برای COVID-19-مانند بیماری است.

حدود 14000 سلامت کارگران را بررسی خانواده ها در عرض دو هفته و گسترش آگاهی های حاوی ویروس است. درایو را از بوپال گفت: دولت مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی.

راه آهن لغو همه قطار به طور منظم خدمات تا اوت 12

همه به طور منظم پست اکسپرس و خدمات مسافری و همچنین قطار حومه لغو شده اند تا 12 اوت هیئت مدیره راه آهن گفت: در ژوئن 25. منابع گفت که تصمیم گرفته شد در ذهن نگه داشتن تعداد بیشتری از coronavirus موارد در کشور است.

همه قطار ویژه — 12 جفت در حال اجرا در Rajdhani مسیرهای پس مارس 12 و 100 جفت عامل از ژوئن 1 — ادامه خواهد داد و به آنها گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>