Coronavirus هند مستند 95 روز زندگی می کنند به روز رسانی | بیش از 5 لاخ موارد 15,600 COVID-19 مرگ و میر در هند

ه پنج لاخ COVID-19 موارد مثبت و بیش از 15,600 مرگ — هند coronavirus اعداد همچنان به صعود نزدیک به پنج ماه پس از اولین مورد شناسایی شده در کشور است.

در سراسر جهان COVID-19 همه گیر است که مصرف نگه قوی در کشورهای پرجمعیت مانند ایالات متحده, برزیل و اندونزی و پاکستان و آفریقای جنوبی و مکزیک است.

در اینجا یک لیست از دولت خط تلفن شماره. شما می توانید آهنگ coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ در دولت ملی و سطح است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

9.45 هستم | هند

آخرین به روز رسانی در هند COVID اعداد:

بساک روز دیگر رکورد افزایش موارد است. هند شاهد یک رکورد تک روز افزایش 18,552 موارد در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد کل موارد در کشور به 5,08,953.

کل مرگ و میر در حال حاضر 15,685 با 384 جدید تلفات با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت ،

9.30 صبح | ماهاراشترا

ماهاراشترا گزارش رکورد تک-بعد از 5,024 موارد

با یک رکورد تک-بعد از 5,024 تازه COVID-19 موارد ماهاراشترا مجموع شمارش رسید به 1,52,765 در روز جمعه. تلفات بالا رفت و به 7,106 با 175 مرگ و میر.

از این 91 مرگ و میر گزارش شده در 48 ساعت گذشته و 84 بودند از یک دوره قبلی وزارت بهداشت و درمان خبر داد.

پونا و اورنگبد مناطق گزارش شده 14 مرگ و میر هر هل دادن عوارض خود را به 675 و 226. بسیاری از مناطق در بمبئی شهری منطقه (MMR) گزارش ثبت افزایش موارد است. تانه منطقه گزارش ثبت افزایش 500 مورد برای دومین روز متوالی.

 

9 am | بنگلور

99 ساله Bengalurean فتح COVID-19 در 9 روز

یک روحیه 99 سال به خانه بازگشت روز جمعه پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 در یک رکورد نه روز در بنگلور. او از قدیمی ترین فرد برای بهبود یافتن از این بیماری در کارناتاکا تا کنون.

Coronavirus India lockdown Day 95 live updates | Over 5 lakh cases, 15,600 COVID-19 deaths in India

 

Marceline Saldanha راه می رفت از اورژانس و تروما مرکز مراقبت در بیمارستان ویکتوریا در روز جمعه همراه با 29 ساله نوه Vijay Saldanha.

“من خوشحال هستم که من از عفونت است. مردم نباید وحشت… بیش از عفونت می گوید:” خانم Saldanha.

هر گونه راهنمایی به ضرب و شتم عفونت است ؟ “به دنبال پزشکان مشاوره از اقدامات احتیاطی و داروها را به طور منظم,” او می گوید.

 

8.30 صبح | Mumbai

BMC به انجام sero-بررسی برای پیدا کردن میزان گسترش ویروس

بدانید که میزان شیوع کروناویروس در بمبئی به Brihanmumbai شهرداری شرکت می تواند انجام یک sero-بررسی’ که در طی آن 10,000 تصادفی نمونه خون مورد آزمایش قرار خواهد شد گفت: در روز جمعه.

بررسی انجام خواهد شد در بخش M – غرب F شمال و R شمالی در ارتباط با NITI Aayog, تاتا موسسه تحقیقات بنیادی (TIFR) بمبئی و برخی دیگر از موسسات BMC گفت.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) خواسته است تمام متحده را به sero-نظرسنجی آن گفت:, و اضافه کرد که تحت ICMR راهنمایی یکی sero-نظارت از 500 نمونه در حال حاضر انجام شده در بمبئی. مشارکت در این نظرسنجی خواهد بود داوطلبانه است. – PTI

8 am | Mizoram

Mizoram دولت برطرف مستند هنجارهای

این Mizoram دولت در روز جمعه کاسته مستند هنجارها در ایزوال شهرداری منطقه, ستاد منطقه و مهار مناطق زیر یک شیب در coronavirus موارد در دو روز گذشته مقامات گفت.

نظم جدید را به اثر از روز جمعه و معتبر خواهد بود تا 30 ژوئن.

مغازه ها می توانید برای باز کردن و فعالیت های تجاری عادی خواهد بود در ایزوال شهرداری منطقه, ستاد منطقه و مهار مناطق دولت اطلاع رسانی گفت.

اما در رسانه های تجاری و مراکز خرید و مجتمع باز خواهد شد در روز متناوب بر اساس تنظیم های ساخته شده توسط منطقه معاون کمیسیون در مشاوره با محلی/روستای در سطح نیروهای وظیفه آن گفت. – PTI

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>