Coronavirus هند مستند 97 روز زندگی می کنند به روز رسانی | پس از چنای Hyderbad نظر اجرای مستند

پس از چنای در حال حاضر حیدرآباد خانههای گلی خالی بیش از اجرای یک کل مستند پس از تعدادی از coronavirus موارد در بیشتر حیدرآباد شهری محدوده شرکت به شدت افزایش یافته و در چند روز گذشته.

علاوه بر ماهاراشترا و دهلی نو کارناتاکا و آندرا پرادش ثبت بزرگ خوشه در مورد شناسایی قرار دادن فشار زیادی از کشورهای’ امکانات. در سطح جهانی مرگ و میر از COVID-19 برتر نیم میلیون نفر در روز یکشنبه. بیش از 10 میلیون مورد گزارش شده است.

در اینجا یک لیست از دولت خط تلفن شماره. شما می توانید آهنگ coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ در دولت ملی و سطح است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

9 am | مگالایا

مگالایا سانتی متر تست منفی برای COVID-19

مگالایا وزیر کنراد K. Sangma که سفر به مانیپور و دهلی نو در هفته گذشته آزمایش منفی برای عفونت کروناویروس توجه کنند.

رئیس جمهوری شده است در زیر صفحه اصلی قرنطینه برای چهار روز گذشته پس از بازگشت از دهلی نو که در آن او در زمان ناراضی ملی حزب مردم (NPP) MLAs از مانیپور از ایمفال برای دیدار با اتحادیه خانه وزیر Amit Shah.

این آزمون برای اولین بار انجام شد Sangma است که NPP رئیس جمهور در ژوئن 22 و دوم روز یکشنبه یک مقام در CMO گفت. – PTI

8.30 صبح | کارناتاکا

کارناتاکا دولت در حال حاضر اجازه می دهد تا کلاس های آنلاین

پس از یک پتو ممنوعیت هر نوع کلاس های آنلاین [زنده یا از پیش ضبط شده] کارناتاکا دولت آمده است با سفارش حاکی از این است که موسسات آموزشی می توانید انجام کلاس های آنلاین. اما از آن خواهد شد به دنبال تنها تا یک کمیته متخصص در ارائه گزارش آن است.

که آمد در شنبه همراه با برخی از سواران. آن ایالت که کلاس های آنلاین [همزمان] انجام می شود برای 30 تا 45 دقیقه بیش از دو دوره در هر روز. کلاس باید انجام شود در روز متناوب [فقط سه روز در هفته]. جالب توجه است که منظور اجازه می دهد تا موسسات آموزشی به انجام 30 دقیقه کلاس های آنلاین برای LKG و UKG کودکان و نوجوانان تحت نظارت والدین.

 

8 am | هند

شاه در برابر Baba Ramdev, دیگران در COVID-19 درمان ادعا می کنند

پلیس باید ثبت نام اولین اطلاعات گزارش در برابر yoga guru Ramdev و چهار نفر دیگر به اتهام توطئه برای فروش جعلی آیورودا پزشکی با گمراه کننده ادعا می کنند برای درمان COVID-19 بالینی زیر در برخی از بیماران. شاه گفت: این ادعا ساخته شده بود بدون گرفتن اتحادیه AYUSH وزارت تصویب.

شاکی گفت که متهم قرار داده بود زندگی از مردم عادی در معرض خطر و نه در مرکز و نه راجستان دولت شده بود مورد آزمایش های بالینی از Coronil. Patanjali آیورودا از سوی دیگر ادعا کرده است که آن را به حال انطباق با تمام تشریفات قانونی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *