Coronavirus هند مستند 98 روز رسانی | دهلی دولت. برای راه اندازی پلاسما بانک

وزارت امور (MHA) اواخر روز دوشنبه اعلام کرد تازه دستورالعمل برای باز کردن 2. محدودیت خواهد شد به شدت اجرا در مهار مناطق تا ژوئیه 31.

مترو راه آهن, خدمات, مدارس, سالن سالن, میله, استخر شنا, سرگرمی, پارک, تئاتر, سالن مونتاژ و مکان های مشابه ادامه خواهد داد به باقی می ماند بسته در سراسر کشور است. همه جماعت زیادی از جمله, مذهبی, اجتماعی, سیاسی, ورزشی و علمی, همچنان ممنوع است.

در اینجا یک لیست از دولت خط تلفن شماره. شما می توانید آهنگ coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ در دولت ملی و سطح است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

10. 30 am | Tamil Nadu

مادورای قصد دارد به گسترش نقاهت پلاسما درمانی محاکمه

دولت Rajaji بیمارستان (GRH), مادورای است که به دنبال گسترش نقاهت پلاسما درمانی محاکمه برای درمان انتخاب شده COVID-19 بيمار.

Dean J. Sangumani گفت که تا به امروز دو بهبود بیماران — 39 ساله و 43 ساله — آمده بود به جلو برای اهدای 500 میلی لیتر پلاسما در هر. 72 سال بوده است تنها گیرنده تا به امروز او اضافه شده است.

 

10.00 am | کارناتاکا

SSLC دانش آموزان یک مدل برای بزرگسالان در طول COVID-19 بحران می گوید وزیر

نقطه دانش آموزان ظاهر می شود برای Secondary School Leaving Certificate (SSLC) معاینه S. سورش کومار وزیر اولیه و ثانویه آموزش و پرورش گفت: آنها یک “مدل حتی برای بزرگسالان” را به عنوان آنها پس از تمام COVID-19 احتیاطی اجتماعی مانند فاصله و با پوشیدن ماسک در داخل و خارج از آزمون مراکز.

 

9.30 صبح | آندرا پرادش

TTD به انجام COVID آزمون برای همه زائران

Tirumala تیروپاتی Devasthanams (TTD) تصمیم گرفته است برای انجام COVID-19 آزمون بدون شکست در همه جانبازان محدود به پروردگار Venkateswara معبد در تیروملا کوهپایه در Alipiri.

TTD اجرایی Anil Kumar Singhal اعلام کرد پس از یک سطح بالا جلسه بررسی در اینجا در روز دوشنبه در حضور Chittoor جمع N. بهارات گوپتا و TTD اضافی اجرایی a. v. دارما ردی.

 

9.00 | Odisha

جامعه انتقال: تبدیل وضعیت بدتر در Bhubaneswar

Bhubaneswar است به طور پیوسته غوطه وری را به تیره و تار وضعیت زیر هشدار دهنده سنبله در جامعه انتقال موارد است.

این Bhubaneswar Municipal Corporation (BMC) در روز دوشنبه گفت: 23 از 25 نفر (92%) شناسایی شده در این شهرستان شد محلی موارد است. بقیه دو مورد تا به حال سفر به تاریخچه دهلی نو و کلکته.

 

8.30 صبح | Telangana

Govt. به تشدید آزمون از امروز می گوید وزیر بهداشت

در مواجهه با یک افزایش قابل توجهی در تعداد COVID-19 موارد Telangana دولت تصمیم گرفته است به شدت تست از شنبه.

وزیر بهداشت Eatala Rajender وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک افزایش در تعداد موارد همیشه از مستند محدودیت برداشته شد و مشاهده شد به طور عمده در برخی از نقاط غرب و جنوب بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) محدودیت.

 

8.00 pm

دهلی دولت. برای راه اندازی پلاسما بانک برای COVID-19 درمان

دولت دهلی نو را برای اولین بار از آن نوع پلاسما بانک در پایتخت برای درمان COVID-19 بيمار.

پلاسما بانک شروع خواهد شد عامل در دو روز بعدی وزیر Arvind Kejriwal اعلام کرد در اینجا در روز دوشنبه در حالی که پرداخت ادای احترام به Aseem Gupta, یک متخصص بیهوشی از Lok نایاک بیمارستان که روز یکشنبه درگذشت پس از انقباض رمان coronavirus در اوایل این ماه. آقای Kejriwal همچنین اعلام کرد جبران ₹1 کرور به بعد از قوم و خویش ،

 

7.30 | آندرا پرادش

COVID-19 موارد در میان کارکنان بانک دلیلی برای نگرانی

بیش از 15 کارکنان بانک قرارداد coronavirus در شهرستان در طول هفته گذشته افزایش نگرانی در میان برادری. با توجه به اطلاعات کارکنان مشغول به کار در Satyanarayanapuram یک شهر بندر جاده VMC و گننورم شاخه های یک PSU بانک تست مثبت است.

 

7.00 هستم | Chennai

1,129 پلیس شهر پرسنل تست مثبت

بیش از 1,129 پرسنل پلیس از جمله چند IPS افسران باید آزمایش مثبت برای سارس CoV-2 عفونت در بیشتر چنای پلیس شهر. به عنوان بسیاری از 54 پرسنل تحت درمان در بیمارستان های شهرستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>