هند روز یکشنبه به طور موقت به حالت تعلیق e-visa تسهیلات برای مسافران و اتباع خارجی ساکن در کشور چین از نظر بدخیم coronavirus که به کشته شدن بیش از 300 نفر آلوده 14,562 دیگران و گسترش به 25 کشور جهان از جمله هند و ایالات متحده و انگلستان است.

“با توجه به برخی تحولات جاری, سفر به هند در e-ویزا می ایستد به طور موقت معلق با اثر فوری” به سفارت هند اعلام کرد که در اینجا.

“این امر به دارندگان چینی گذرنامه و متقاضیان از دیگر ملیت های ساکن در جمهوری خلق چین است. دارندگان در حال حاضر صادر e-ویزا ممکن است توجه داشته باشید که این دیگر معتبر اعلام این خبر گفت:.

“همه کسانی که یک دلیل قانع کننده برای سفر هند ممکن است تماس با سفارت هند در پکن و یا کنسولگری هند در شانگهای و گوانگژو و همچنین هند درخواست ویزا مراکز در این شهرستانها ،

در یکشنبه, هند airlifted دوم دسته ای از 323 رشته سرخپوستان و هفت Maldivian شهروندان از coronavirus-آمار شهر ووهان در نظر گرفتن تعداد افراد تخلیه به 654.

هوا در هند ادم تنومند و بدقواره B747 ساخته شده و دو پرواز به شهر ووهان – زمین صفر از coronavirus بیماری همه گیر. در اولین پرواز خود را در اوایل روز شنبه, 324 سرخپوستان تخلیه شدند و روز یکشنبه یکی دیگر از 323 سرخپوستان و هفت Maldivian شهروندان شد و پرواز برگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی