Coronavirus | Indian میان 100 بيمار در سریلانکا

یک هندی است که در میان نزدیک به 100 COVID-19 مثبت بيماران تحت درمان در سریلانکا هندو آموخته است. سه نفر دیگر از بیماران که در حال سریلانکا اتباع همچنین آزمایش مثبت در بازگشت خود از هند اوایل این ماه گفته است.

سازمان دیده بان | COVID-19: داس و don’ts از وزارت بهداشت

“همه چهار نفر از آنها تحت درمان هستند و پایدار” مدیر کل خدمات درمانی دکتر آنیل Jasinghe گفت هندو در روز چهارشنبه. هندی کمیسیون عالی اینجا تایید کرد که این ملی هند وارد شده بود در کلمبو در مارس 12 ویزای توریستی و آزمایش مثبت به محض ورود است اما برای به اشتراک گذاشتن جزئیات که در آن بیمار از رفتگان.

به عنوان چهارشنبه سریلانکا به گزارش 102 مورد تأیید. سه نفر از آنها مرخص شده در بازیابی.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط واحد اپیدمیولوژی سریلانکا وزارت بهداشت محققان در کلمبو-بر اساس موسسه بهداشت سیاست های غیر انتفاعی موسسه تحقیقاتی با تمرکز بر بهداشت عمومی سیستم ها و سیاست ایجاد گرافیک برداری منبع COVID-19 عفونت از مارس 22 هنگامی که 78 نفر تست مثبت است.

دکتر راوی Rannan-Eliya, مدیر اجرایی این موسسه گفت: COVID-19 “باقی مانده است هنوز هم تا حد زیادی” عفونت اکتسابی خارج سریلانکا.

اکثر افراد آلوده هستند سریلانکا که در بازگشت از ایتالیا در هفته های اخیر و پس از چند از انگلستان و آلمان و هند است. این است که به غیر از مورد اول اعلام شده توسط سریلانکا در اواخر ماه ژانویه از توریستی که تست مثبت است. او در بازگشت به چین پس خود را بازیابی. تنها چهار نفر از 100 به همراه موارد گزارش شده در سریلانکا هستند دیده می شود نشات گرفته از هند اما اطلاعات پیش بینی میکند در معرض خطر بیشتری برای هند بهداشت عمومی کارشناس هشدار داد.

و اشاره کرد که این موارد نشات گرفته از هند, یک هندی ملی و سه سریلانکا عودت بودند شناسایی در اطراف اواسط ماه مارس دکتر Rannan-Eliya که دارای تخصص در سیستم های بهداشتی و سیاست هر دو در سریلانکا و در سطح جهان گفت: “در طی این دوره در مجموع مورد تعداد گزارش شده توسط هند باقی مانده زیر 200. چنین بروز بالا در ورود از هند به سادگی مناسب نیست به گزارش هندی مورد اعداد است.”

آن را “به شدت نشان می دهد” شده است وجود دارد “بزرگ کشف نشده شیوع در هند پس حداقل در اوایل ماه مارس و مقامات هند در حال شکست برای تشخیص بسیاری از موارد خود را”.

بیشتر او توصیه کرده است که سریلانکا درمان هندوستان به عنوان یک “خطر بالا” کشور در هنگام باز کردن آن فرودگاه برای ورود دوباره. “به دنبال در چگونه بسیاری از تازه واردان از هند کشف شد به حمل ویروس من از ترس است که هند هنوز شناسایی بیش از 80 درصد از موارد” دکتر Rannan-Eliya گفت هندو.

در حالی که انتقاد از سریلانکا را زود پاسخ — آن را شامل نمی شود فشرده غربالگری و یا اوایل ممنوعیت ورود از اروپا — او احساس می کند مقامات پس از آن متوجه خطر و در زمان یک سری از اقدامات مفید. “من گمان می کنم ما اصلا قابل انتقال محلی در حال حاضر در سریلانکا” او گفت:.

همه همان “مشکل” در سریلانکا بیش از حد بود که رای تست کم شده و باید کوچک در نظر او. موسسه تحقیقات پزشکی در سریلانکا برتر آزمون مرکز COVID-19. “از امروز [مارس 25] ما انجام 935 آزمون” مدیر آن Jayaruwan Bandara گفت هندو. افزایش موارد باعث شد مقامات به راه اندازی شش مراکز دیگر که در آن حدود 400 تست های انجام شده به گفته دکتر Bandara.

اما به سریلانکا استفاده از آن در حال حاضر “پیچیده غربالگری و ردیابی ظرفیت” در محل که تضمین کرده است که سریلانکا باقی مانده مالاریا-رایگان یک وضعیت به چه کسی تعلق می گیرد که این کشور در سال 2016 گفت: دکتر Rannan-Eliya. “ما همچنین امیدوار است که در این دوره حکومت نظامی احتمالی انتقال محلی را دریافت سرکوب,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید