Coronavirus: سفارت هند مجموعه خط تلفن به آدرس نمایش داده شد در سفر محدودیت

به سفارت هند در آمریکا راه اندازی 24 ساعته تلفنی به آدرس سوال در مورد سفر اخیر محدودیت های اجرا شده توسط دهلی نو در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

هند گزارش داد که اولین مرگ ناشی از کروناویروس در روز پنج شنبه به عنوان تعداد موارد مثبت افزایش یافت و به 74. ویروس کشنده است که سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته تاکنون بیش از 4,600 زندگی و آلوده بیش از 124,330 مردم در سراسر جهان است.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus به روز رسانی های زنده | هند برای اولین بار COVID-19 مرگ را تایید کرد در کارناتاکا

“برای پاسخ به سئوالات و ارائه توضیحات با توجه به سفر مشورتی در سفر به هند صادر شده توسط دولت هند یک 24×7 خط تلفن راه اندازی شده است توسط سفارت هند در واشنگتن” سفارت در بیانیه ای گفت.

دو خط تلفن شماره 202-213-1364 و 202-262-0375. مردم همچنین می توانید رسیدن به سفارت در [email protected]

هند روز چهارشنبه به حالت تعلیق در تمام ویزاها به جز چند دسته مانند دیپلماتیک و اشتغال تا 15 آوریل از نظر شیوع کروناویروس که اعلام شده است از یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

دولت نیز “به شدت توصیه می شود” سرخپوستان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از کشور.

تعلیق در آمد به اثر از 1200 به وقت تهران در مارس 13 در بندر خروج.

“همه موجود ویزا به جز دیپلماتیک رسمی سازمان ملل متحد/سازمان های بین المللی, اشتغال و پروژه ویزا ایستاده به حالت تعلیق تا 15 مارس سال 2020 است. این را به اثر از 1200GMT در 13 مارس سال 2020 در بندر خروج” یک بیانیه رسمی گفت.

سفر بدون ویزا تسهیلات اعطا شده به خارج از کشور تابعیت از هند (OCI) دارندگان کارت نیز در حالت تعلیق نگه داشته تا 15 آوریل آن را گفت.

تمام تماس های ورودی مسافران از جمله اتباع هند در ورود از و یا داشتن بازدید, چین, ایتالیا, ایران, جمهوری کره و فرانسه و اسپانیا و آلمان پس از 15 فوریه خواهد بود قرنطینه برای یک دوره حداقل 14 روز بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>