هندی کمیسیون عالی در لندن ارائه شده است کمک به سازماندهی اقامت برای اتباع هند رشته در انگلستان در هند ممنوعیت مسافران از انگلستان و اروپا بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

این ماموریت در حال حاضر راه اندازی یک سیستم ایمیل برای دارندگان گذرنامه برای دریافت در تماس با جزئیات از وضعیت خود و ادامه داد: به میدان صدها تماس و پیام های رسانه های اجتماعی از حرفه ای ها و دانش آموزان ناامید به خانه بازگشت.

همه چیز در مورد COVID-19

“کمیسیون عالی می تواند به شما کمک کند با اقامت. شما ممکن است اجازه دهید ما محل خود را از طریق ایمیل در info.london@mea.gov.in. ما شما را بیشتر توصیه می کنند از طریق ایمیل” ماموریت گفت: در پاسخ به درخواست برای کمک.

این کمیسیون همچنان به تعامل با مقامات انگلیس در هدایت برای سرخپوستان در انگلستان که ویزا با توجه به پایان می رسد اما در حال حاضر قادر به ترک, یادداشت های خود را آخرین مشورتی.

در میان کسانی که به دنبال کمک به یک انیماتور و طراح گرافیک است که در میان یک گروه از چهار هندی, حرفه ای ها که می گویند خود را تایید بلیط برای بازگشت به هند شد به طور خودکار به عنوان لغو ممنوعیت آمد به اثر از روز شنبه.

در حال حاضر بدون شغل و پس انداز, چگونه می توانیم برای زنده ماندن در اینجا او می گوید.

همچنین به عنوان خوانده شده | اقامت که در آن شما می MEA می گوید سرخپوستان خارج از کشور

“من می دانم این است که پویا وضعیت, اما آن است که بسیار ناامید کننده بود برای دیدن که ما هنوز هم از تصمیم مقامات انگلیس برای مردم سرگردان در U. K.. اتباع چینی را دریافت کرده اند به صورت خودکار تمدید ویزای چرا ما نیست زیر همان مدل” می پرسد ارشد تحلیلگر کسب و کار از لیدز.

دیگران وجود دارد علاقه مند به می دانم که اگر آنها خواهد بود قادر به سفر به هند پس از 31 مارس جاری آخرین مهلت برای هند سفر بان کی مون. وجود دارد افزایش ترس است که ممنوعیت سفر خواهد بود بیشتر توسعه یافته با توجه به گسترش سریع از Covid-19 همه گیر که ادعا کرده 144 زندگی در انگلستان

همچنین به عنوان خوانده شده | درخواست در دهلی HC برابر مرکز نوار مسافر, سفر, از, اتحادیه اروپا, انگلستان

در همین حال گروه های دانشجویی همچنان به تجمع در اطراف برای کمک به اتباع هند از طریق بحران و به نام در انگلستان دفتر خانه برای کمک به کسانی که در رشته های اضافی نگرانی از انقضای ویزای دانشجویی.

“ما راه اندازی یک تیم به طور خاص ارائه راهنمایی و پشتیبانی به تمام دانش آموزان در انگلستان در این بی سابقه بار. ما در حال گرفتن نمایش داده شد مربوط به سلامت سفر و اقامت و حتی تنهایی” گفت: یک سخنگوی ملی هند انجمن دانشجویان (INSA).

درخواست ما هر دو در انگلستان و کمیسیون عالی هند به کار با هم به خصوص برای دانش آموزانی که ویزای انگلستان تنظیم شده است برای اجرا تا پایان ماه مارس به, سخنگوی گفت.

دانشگاه ها در سراسر انگلستان گفته اند که آنها در حال آگاه از وضع اسفناک دانشجویان بین المللی بسیاری از آنها هیچ جایی برای رفتن به دانشگاه به خاموش کردن.

دانشگاه ها به خصوص آگاه از دانشجویان بین المللی که از هم جدا هستند از دوستان و خانواده و ممکن است قادر به سفر به دلیل بیماری همه گیر. دانشگاه ها ادامه خواهد داد به انجام همه آنها می توانند برای حمایت از کسانی که باقی مانده در دانشگاه ها و آنها را امن نگه دارید و به طور منظم در برقراری ارتباط با دانش آموزان و کارکنان به آنها را با ارائه اطلاعات به موقع و دقیق گفت: Alistair جارویس اجرایی از دانشگاه های انگلستان نماینده بدن برای دانشگاه های انگلستان.

در ضمن انگلستان باقی مانده تحت سخت اجتماعی فاصله گرفتن شرایط با دولت تحمیل محدودیت هایی بر همه غیر ضروری تماس های اجتماعی و سفر به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد در کشور آمار 3,269.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی