اندونزی متوقف توده جماعت از حدود 9,000 حجاج و شروع quarantining و چک کردن سلامت خود را در روز پنج شنبه برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

چهار روز جمع آوری شد که برای باز کردن بعد از روز پنج شنبه در یک مدرسه شبانه روزی در یک منطقه روستایی در جنوب جزیره سولاوسی نبود تایید شده توسط مقامات کشید و ترس از آن می تواند به طور گسترده ای گسترش این ویروس در جهان چهارم پرجمعیت ترین کشور.

آن را سازمان داده بود جماعت تبلیغ یک مبلغ مسلمان جنبش برگزار شد که مشابه جرم رویداد در مالزی فقط سه هفته پیش که مرتبط شده است نزدیک به دو سوم از این کشور 790 عفونت و همچنین ده ها تن از موارد در کشورهای مختلف.

South Sulawesi فرماندار Nurdin عبدالله گفت: تیم پزشکی و غربالگری بیش از 8,600 شرکت کنندگان دریافتند یک مرد محلی با تب که گرفته شد به یک بیمارستان است.

A worker sprays disinfectant at Al Akbar mosque amid fears of coronavirus outbreak in Surabaya, East Java, Indonesia, on March 17, 2020.

یک کارگر اسپری های ضد عفونی کننده در Al اکبر مسجد نگرانی از شیوع کروناویروس در سورابایا در شرق جاوا در اندونزی, در تاریخ 17 مارس سال 2020 است. | عکس های اعتباری: AP

“ما سخت کار کرده ام در برخورد با این موضوع شامل رهبران مذهبی و نیروهای امنیتی. ما گفت: زائران است که ما در مواقع اضطراری دولت از coronavirus و تنها مشترک و انضباط می تواند شکستن COVID-19 گسترده” آقای عبدالله گفت.

اندونزی با جمعیت بیش از 267 میلیون دلار است که تا کنون گزارش شده 227 موارد با 19 مرگ و میر بیشترین مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا.

تصاویر و فیلم ها ارسال شده توسط برخی از شرکت کنندگان در رسانه های اجتماعی نشان داد چند ردیف طولانی از آبی موقت چادر در یک میدان در زمین مدرسه. جانبازان در طولانی لباس سفید و skullcaps نشسته به یکدیگر نزدیک و یا خواب بر روی تشک گذاشته شد روی زمین.

Sentot ابو Thoriq عضو کمیته سازماندهی گفت: او با ابراز تاسف از تصمیم دولت به هیچ کس صورتی که برنامه ریزی شده است که بیش از یک سال پیش. او گفت: کسانی که بیمار شده اند گفت: برای دور ماندن و اشاره کرد که کسانی که وارد خواهد گذشت دقیق چک های بهداشتی در فرودگاه های کشور و بنادر دریایی.

A paramilitary police officer in a hazmat suit walks among pilgrims as he disinfects a tent built on a field where a mass congregation is supposed to be held in Gowa, South Sulawesi, Indonesia, on March 19, 2020.

یک شبه نظامی افسر پلیس در یک hazmat کت و شلوار پیاده روی در میان زائران به كشتن او یک چادر ساخته شده بر روی یک زمینه که در آن یک توده جماعت قرار است برگزار شود در Gowa, South Sulawesi, اندونزی در 19 مارس سال 2020 است. | عکس های اعتباری: AP

“تصمیم گیری و درمان است که به وضوح در برابر ایمان ما و ما صدمه دیده” آقای Thoriq گفت. “سلامت و بیماری یا مرگ است که خدا سرنوشت ما معتقدیم که خدا به شما برکت دهد و محافظت از کسانی که مؤمن.”

آقای عبدالله گفت: 411 خارجی از نه کشور از جمله مالزی و سنگاپور و عربستان سعودی خواهد بود جدا شده در یک هتل در حالی که زائران از مناطق دیگر از اندونزی خواهد بود در قرنطینه یک دولت خوابگاه. او گفت که آنها را مجاز به ترک بعد بر اساس بلیط های خود را تاریخ.

محلی شرکت کنندگان از Sulawesi خواهد بود همراهی بازگشت به روستاهای خود را. آقای عبدالله گفت: همه اندونزیایی را به صورت اجباری قرنطینه برای 14 روز پس از رسیدن به خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی