Coronavirus: کمیته بین المللی المپیک برای برگزاری مذاکرات با ورزش بدن

با کمتر از پنج ماه به قبل از توکیو بازی های المپیک, کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ طرح اضطراری در گفتگو با عضو سازمان منابع نزدیک به کمیته بین المللی المپیک روز یکشنبه گفت:.

کمیته بین المللی المپیک قصد دارد یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه به “فدراسیون بین المللی اطلاع از وضعیت و همچنین کمیته ملی المپیک و ورزشکاران” یک منبع نزدیک به کمیته بین المللی المپیک به خبرگزاری فرانسه گفت.

کمیته بین المللی المپیک “را به سهام از اقدامات صورت گرفته” برای پاسخ به coronavirus بحران “و فدراسیون این فرصت را به پرسش” اضافه شده است یک منبع نزدیک به یکی بین المللی فدراسیون ورزشی

کمیته بین المللی المپیک “انجام منظم گفت و گو با تمام المپیک همکاران و به طور منظم به اطلاع آنها از وضعیت” اضافه شده یک سخنگوی کمیته بین المللی المپیک.

در حالی که بسیاری از رویدادهای ورزشی بین المللی شده است به تعویق افتاده و یا لغو ژاپنی, نخست وزیر شینزو آبه وعده داده شده در روز جمعه که توکیو خواهد میزبان بازی های المپیک به عنوان برنامه ریزی شده در ماه های ژوئیه و اوت به رغم پرسش های مطرح شده توسط این بیماری همه گیر.

توماس باخ گفت: سازمان به دنبال توصیه های سازمان بهداشت جهانی در مورد به تعویق افتادن احتمالی.

او اذعان کرد که لغو مقدماتی حوادث ناشی از این بیماری همه گیر در حال حاضر نما “مشکلات جدی”.

این موضوع از مقدماتی خواهد بود تمرکز سهشنبه تلفن نشست.

در آغاز ماه مارس آقای باخ گفت: کمیته بین المللی المپیک را نشان می دهد “انعطاف پذیری” در مورد مدارک تحصیلی برای توکیو و تشویق “همه ورزشکاران به ادامه آماده” برای بازی.

مشعل نخستین را در ورزشگاه خالی

توکیو 2020 المپیک شعله تحویل در آتن در هفته آینده انجام خواهد شد در خالی ورزشگاه در میان coronavirus شیوع یونان کمیته ملی المپیک گفت.

یونان در روز جمعه لغو مانده از داخلی رله مشعل المپیک از طریق این کشور برای جلوگیری از جذب جمعیت یک روز پس از توکیو بازی شعله روشن شد در باستانی المپیا.

“یونان کمیته المپیک تصمیم گرفته است که نخستین مراسم “توکیو 2020″ بازی های المپیک در شنبه 19 مارس برگزار خواهد شد را در Panathenaic ورزشگاه پشت درهای بسته” آن را در بیانیه ای گفت.

مرکزی آتن ورزشگاه, سایت 1896 بازی ها معمولا جذب هزاران نفر از تماشاگران به تحویل مراسم به بعد شهر میزبان زمستان و تابستان بازی ها در هر دو سال.

یونان تا به حال سه مرگ و میر ناشی از این بیماری و 228 مورد تأیید اواخر روز شنبه.

“پس از دستور دولت یونانی به منظور مهار بیماری همه گیر کوروناویروس و برای حفاظت از بهداشت عمومی بدون اعتبار کارت های صادر شده معتبر خواهد بود” این کشور به کمیته ملی المپیک گفت.

ژاپن هنوز هم در حال آماده شدن برای میزبانی بازی های المپیک, نخست وزیر شینزو آبه گفت: به رغم افزایش جهانی نگرانی در مورد زنده ماندن از بازی های تابستانی با توجه به شیوع کروناویروس.

آقای آبه و دولت خود را به عنوان به خوبی به عنوان کمیته بین المللی المپیک شده اند قاطعانه ژوئیه 24-Aug 9 بازی پیش خواهد رفت و حتی به عنوان جهانی دیگر رویدادهای ورزشی شده اند را در خود نگه دارد.

گمانه زنی ها در مورد تاخیر از جولای شروع تاریخ رشد کرده است پس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برگزارکنندگان باید در نظر بگیرید یک سال تعویق افتادن.

رله مشعل المپیک که در آن مشعل المپیک به طور معمول شروع می شود یک تور در سراسر کشور میزبان است و با توجه به شروع در استان فوکوشیما در کمتر از دو هفته. تور مشعل از طریق یونان در حال حاضر قطع شده است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر