هند المپیک انجمن در روز دوشنبه گفت که “صبر کنید و تماشا” را برای حداقل یک ماه قبل از مصرف هر گونه تماس در توکیو بازی های المپیک شرکت پس از کانادا ایجاد یک بال بال زدن با تبدیل شدن به اولین کشور خارج از نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

آمریکای شمالی کشور برداشت اضافه شده به کمیته بین المللی المپیک را (IOC) پس از گلایه یک میزبان از بالا, ورزشکاران و ورزشی قدرتمند بدن منفجر کردن فشار بر کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن quadrennial اغراق در مرداد ماه.

اما هند آماده است تا صبر کنید در حالی که قبل از ورود در یک تصمیم نهایی است.

IOA دبیر Rajeev مهتا در حالی که صحبت کردن به PTI, گفت بدن است که از نزدیک نظارت بر سرعت در حال تحول وضعیت باعث همه گیر است که به کشته شدن بیش از 14,000 و آلوده بیش از 300 ، 000.

همچنین بخوانید: ژاپن می گوید بازی های المپیک توکیو ممکن است به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

“ما صبر و سازمان دیده بان برای 4 تا 5 هفته و سپس به هر گونه تصمیم پس از مشورت با کمیته بین المللی المپیک و وزارت ورزش” آقای مهتا گفت.

“این وضعیت است که بد نیست در کشور ما نسبت به کشورهای دیگر,” او اضافه شده است.

بازی های المپیک به دنبال به طور فزاینده ای نامشخص و کمیته بین المللی المپیک اذعان کرده است که این امر با در نظر گرفتن همه گزینه ها از جمله تعویق در چهار هفته از در حال حاضر.

این ویروس کشنده که برای اولین بار در چین کشف کرده است wreaked ویران در المپیک آماده سازی ورزشکاران از جمله کسانی که از هند است.

چندین مقدماتی شده اند به حالت تعلیق در آموزش و سفرهای خارج از کشور هستند را از روی میز به لطف محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان است.

‘فرضی’

هنگامی که تماس گرفت و پرسید که آیا هند نیز در نظر اقدام در خطوط کانادا, ورزشی, منشی, Radhey Shyam Julaniya گفت: این وزارتخانه نه در مشورت با هر کسی در لحظه ای.

“سوال خود را فرضی است و دولت نمی تواند واکنش نشان می دهند به سوالات فرضی” او گفت:.

“ما در مشورت با هر کسی در حال حاضر. وزارت نمی تواند نگه داشتن به مشاوره های” آقای Julaniya اضافه شده است.

کانادا اولین کشور صادرکننده به بیرون توکیو بازی با توجه به کروناویروس و استرالیا گفت: ورزشکاران خود را برای آماده سازی برای بازی های المپیک سال آینده به ژاپن و المپیک پرچم چشم انداز تعویق افتادن برای اولین بار.

آقای مهتا گفت: هند دست زدن به بحران شده است مناسب و معقول تا حالا.

“ما در حال فکر کردن در مورد به تعویق افتادن در این لحظه. ما منتظر یک ماه و بحث با IOA جمهور Narinder Batra و کمیته اجرایی از IOA.”

مخالفت با برگزاری این بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده است و تنها شدت افزایش یافته است در طی روزهای اخیر با چندین سهامداران عمده مانند ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست و بریتانیا دو و میدانی همراه با برخی از ملی المپیک کمیته های فشار برای یک تاخیر به دلیل بیماری همه گیر.

هفته گذشته IOA حمایت کمیته بین المللی المپیک را ادعا که آینده توکیو بازی ها را به آب و بحران برگزار می شود و در زمان و بدون قطعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی