المپیک روسای اذعان کرد در روز چهارشنبه وجود دارد “ایده آل” راه حل برای برگزاری بازی های المپیک توکیو در پاسخ به تعداد رو به رشد ورزشکاران ابراز نگرانی coronavirus همه گیر جاروب جهان است.

فوتبال قهرمانی اروپا و کوپا امریکا شده است برای یک سال به تعویق افتاد اما کمیته بین المللی المپیک می گوید که “کاملا متعهد” به برگزاری این بازی ها از تاریخ 24 ژوئیه به عنوان برنامه ریزی شده.

همچنین بخوانید: بازی هایی که شد ‘از دست رفته بازی های المپیک’

“این یک وضعیت استثنایی استثنایی که نیاز به راه حل های” یک سخنگوی کمیته بین المللی المپیک گفت: پس از انتقاد از ورزشکاران بالا که آنها را مجبور به خطرات بهداشتی باید در بازی پیش بروید.

“کمیته بین المللی المپیک متعهد به پیدا کردن یک راه حل با کمترین تاثیر منفی را برای ورزشکاران در حالی که حفاظت از یکپارچگی از رقابت و ورزشکاران, سلامت” این سخنگو ادامه داد.

همچنین بخوانید: ژاپن المپیک پنل رسمی است coronavirus

“هیچ راه حل ایده آل خواهد بود در این وضعیت این است که چرا ما در حال شمارش در مسئولیت و همبستگی ورزشکاران است.”

المپیک پرش با نیزه قهرمان کاترینا Stefanidi و بریتانیا قهرمان جهان heptathlete کاتارینا جانسون-تامپسون هر دو ابراز نگرانی در IOC موضع.

“کمیته بین المللی المپیک می خواهد ما را به خطر می اندازند سلامت ما سلامت خانواده و بهداشت عمومی برای آموزش هر روز؟” Stefanidi توییتی. “شما با قرار دادن ما در معرض خطر در حال حاضر امروز در 4 ماه.”

همچنین بخوانید: فرماندار توکیو می گوید لغو بازی های المپیک ‘غیر قابل تصور’

جانسون-تامپسون که او برنده چند رویداد عنوان قهرمانی جهان در دوحه در ماه اکتبر با انتقاد از کمیته بین المللی المپیک برای گفتن ورزشکاران برای آموزش “به عنوان بهترین آنها می توانند” گفت: آن را در تقابل با سختگیرانه دولت اقدامات بهداشت. “من احساس می کنم تحت فشار به آموزش و حفظ همان روال است که غیر ممکن است” او هنوز توییتی.

‘بزرگتر از حتی بازی های المپیک’

هیلی Wickenheiser کانادایی عضو کمیته بین المللی المپیک با چهار هاکی روی یخ مدال طلا هشدار داد “این بحران بزرگتر از حتی بازی های المپیک”.

“از یک ورزشکار دیدگاه من فقط می توانید تصور کنید و سعی کنید برای همدردی با اضطراب و دل شکستگی آنها احساس در حال حاضر” او در بیانیه ای گفت.

همچنین بخوانید: حوادث متاثر از coronavirus در هند

“عدم اطمینان از دانستن که در آن شما در حال رفتن به قطار فردا به امکانات و صلاحیت حوادث لغو سراسر جهان وحشتناک خواهد بود اگر شما شده است آموزش تمام زندگی خود را برای این.”

او افزود: “من فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک اصرار این حرکت پیش رو با چنین اعتقاد غیر حساس و غیر مسئولانه با توجه به وضعیت بشریت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی