Coronavirus | ایران قصد دارد به بازگشایی مساجد در مناطق انتخاب کنید رییس جمهور

ایران برنامه ای برای بازگشایی مساجد در بخش هایی از کشور که همواره از شیوع کروناویروس به عنوان محدودیت در ایرانیان به تدریج سهولت حسن روحانی رئیس جمهور روز یکشنبه گفت:.

ایران یکی از کشورهای خاورمیانه سخت ترین ضربه گیر تقسیم خواهد شد تا به سفید و زرد و قرمز مناطق بر اساس تعداد عفونت و مرگ و میر آقای روحانی گفت: با توجه به ریاست جمهوری ،

فعالیت در هر منطقه محدود خواهد شد بر این اساس منطقه ای که شده است به طور مداوم رایگان از عفونت و یا مرگ و میر خواهد شد برچسب سفید و مساجد می تواند بازگشایی با نماز جمعه از سرگیری آقای روحانی گفت.

او گفت: برچسب های داده شده به هر منطقه در جمهوری اسلامی می تواند تغییر کند و به او می گویند زمانی که رنگ-برنامه نویسی برنامه خواهد به اجرا در آمده است.

ایرانیان از بازگشت به مغازه ها و بازارها و پارک ها در طول هفته گذشته به عنوان کشور برطرف coronavirus محدودیت روزانه افزایش در مرگ و میر زیر 100 از ماه آوریل 14.

 

تلفات افزایش 60 بیش از 24 ساعت گذشته به 5,710 با 90,481 مورد تأیید وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpur گفته تلویزیون دولتی در روز یکشنبه.

به دنبال یک تعادل بین حفاظت از بهداشت عمومی و محافظ یک اقتصاد در حال حاضر توفان تحریم دولت خودداری از تحمیل نوع عمده فروشی مستندات در شهرستانها دیده می شود در بسیاری از کشورهای دیگر.

اما آن را تمدید تعطیلی مدارس و دانشگاهها و ممنوع فرهنگی مذهبی و ورزشی کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>