Coronavirus | اسرائیل را تعطیل آخر هفته در پاسخ به ویروس افزایش

اسرائیل اعلام کرد جارو محدودیت های جدید در روز جمعه در پاسخ به یک موج جدید در coronavirus موارد از جمله تعطیلی آخر هفته از بسیاری از کسب و کار و محدود کردن رستوران ها به بایگانی اطلاعات و تحویل.

دولت اعلام کرد محدودیت های اعمال شده پس از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: “برداشتن گامهای موقت” مورد نیاز برای جلوگیری از به طور کلی یکی دیگر مستند. آقای نتانیاهو مواجه شده است و گسترده انتقاد و اعتراضات در روزهای اخیر بیش از دولت خود را از دست داده و همه گیر و اقتصادی خرید اینترنتی از اوایل مستند.

ورزشگاه و ورزش studios بسته خواهد شد به جز برای استفاده توسط ورزشکاران. رستوران ها دیگر اجازه خواهد داشت به سایت محل استقرار و سواحل بسته خواهد شد در تعطیلات آخر هفته آغاز در اواخر این ماه.

فروشگاه ها و مراکز آرایشگر مغازه ها, سالن های زیبایی و توریستی نیز بسته می شود در تعطیلات آخر هفته. مجامع عمومی محدود خواهد شد به 10 نفر در داخل خانه یا 20 خارج است. کابینه تصویب اقدامات جدید در انتظار تایید توسط کنست اسرائیل مجلس اما گفت آنها خواهد اثر را در شب جمعه با تخلفات در نظر گرفته شود یک جرم جنایی.

اواخر مارس اسرائیل تا حد زیادی موجود شیوع آن پس از دو ماه مستند. اما موارد باید افزایش یافت در این هفته از محدودیت برداشته شد با اسرائیل گزارش سراسر 1,900 موارد جدید در روز پنج شنبه به تنهایی. حداقل 384 نفر کشته شده اند پس از وقوع آغاز شد از مجموع بیش از 45,000 موارد است.

 

این ویروس باعث خفیف تا متوسط آنفولانزا مانند علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته. اما آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با تضعیف سیستم ایمنی بدن. آن است که بسیار مسری است و می تواند گسترش مردم نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

موارد نیز دوباره رو به افزایش در ایران است که دیده می شود بدترین شیوع بیماری در منطقه با بیش از 2,60,000 مورد تأیید و حداقل 13,400 مرگ و میر.

ایران دولتی ایرنا خبر داد که امارات متحده عربی’ گل سرسبد حامل از سر گرفته است و پروازهای روزانه به تهران پس از تعلیق آنها در پاسخ به این بیماری همه گیر. اولین پرواز امارات در حدود پنج ماه فرود آمد و در تهران در روز جمعه.

حامل به حال تعلیق سرویس در ماه فوریه پس از دو ایرانی مسافر آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>