بعد از یک روز فعالیت کوره در رفته در کریکت مرکز BCCI ستاد — که در آن هیئت مدیره اتاق حامل ملاقات با صاحبان تمام هشت Indian Premier League (IPL) فرانشیز توسط IPL شورای حکام بحث راه رو به جلو پس از تعلیق این رویداد تا 15 آوریل BCCI جمهور Sourav Ganguly اشاره کرد که “کوتاه IPL” تنها راه رو به جلو است اما آخرین گزینه ممکن است که BCCI در نظر دارد.

هنگامی که BCCI پایبند به دولت مشاوره های روز جمعه و معلق IPL 13th edition تا 15 آوریل در پی COVID-19 شیوع این صاحبان حق رای بودند و نگران در انتظار به جریان توسط BCCI کارفرمایان در روز شنبه.

همچنین بخوانید: Coronavirus | BCCI قرار می دهد تمام بازی های داخلی از جمله ایرانی در جام نگه دارید

جای تعجب نیست پس از آن که نشست دیدم تقریبا تمام مشخصات بالا صاحبان — از جمله Kolkata Knight Riders’ شاهرخ خان در بمبئی سرخپوستان’ Akash Ambani Ness Wadia of Kings XI Punjab و Parth لیورپول دهلی نو پایتخت — در حضور و غیاب همراه با مدیران ارشد.

در حالی که BCCI وزیر Jay شاه در بیانیه ای تاکید کرد که “BCCI و تمام سهامداران آن متعهد به ارائه یک محیط امن و سالم برای همه درگیر در بزرگ ما و ملت” پس از این دیدار لیورپول و Wadia در حالی که صحبت با خبرنگاران همچنین تاکید بر “ایمنی” از جنبه های بدون املایی جزئیات.

پس از حاکم در جلسه شورای, اما, Ganguly اعتراف کرد که کوتاه IPL است قطعا در نظر گرفته می شود. “آن (کوتاه IPL) اتفاق خواهد افتاد چرا که اگر آن را (شروع با) مارس 15, سپس در هر صورت 15 روز پس از آن بود ناقص. چگونه کوتاه چگونه بسیاری از بازی ها من نمی توانم بگویم در حال حاضر. تا 15 آوریل (وجود دارد) بدون ویزا” Ganguly گفت.

گزینه های مختلف

اما چند حق رای دادن مقامات تایید هندو که BCCI دفتر حامل و IPL مدیران مطرح گزینه های مختلف برای این تیم است. ممکن است شروع تاریخ که ذکر شد مارس 15, مارس 20 مارس 25 مارس 30 آوریل 1.

“به ما گفته شد که با چند دو-headers کامل لیگ فصل نیاز به 37 روز است بنابراین با توجه به این لیگ می تواند کشیده تا مه 31, اگر فصل می توانید شروع به در و یا قبل از مارس 25 وجود دارد یک شانس روشن از بازی فصل کامل” گفت: حق رای دادن رسمی.

“وجود دارد یک زن و شوهر از گزینه های برای کوتاه IPL: هشت تیم بازی هر یک از دیگر فقط یک بار به جای آن از خانه و در لیگ (32 بازی از جمله 4 برگشتی) و یا تیم های در حال تقسیم به دو گروه چهار و بازی در خانه و به دور پایه (28 بازی از جمله پلی آف) می تواند در نظر گرفته شود باید نیاز بوجود می آیند” یک IPL رسمی گفت.

او تائید کرد که این دو امکانات یک کوتاه IPL خواهد بوجود می آیند و تنها اگر دولت اتحاد می دهد برو جلو و پاک ویزا از بازیکنان خارج از کشور و حمایت از کارکنان برای شروع در پایان ماه آوریل یا اوایل ماه مه.

اما همه این امکانات را بوجود می آیند اگر و هنگامی که COVID-19 همه گیر متهم در هند. سپس به عنوان Ganguly پذیرفته BCCI را حفظ خواهد کرد “بررسی وضعیت هر هفته”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی