Coronavirus | ایتالیا ممنوعیت مسافرت داخلی

ایتالیا ممنوع مسافرت داخلی و تعطیل طیف وسیعی از صنایع روز دوشنبه در آخرین خندق فشار در برابر گسترش یک ویروس است که به کشته شدن نزدیک به 5500 نفر در ماه است.

موجی از محدودیت های طراحی شده است برای اطمینان از ایتالیا می شود از طریق 10 روز کشش که در آن میزان مرگ و میر و عفونت قرار است در نهایت به رها کردن. “همه تلاش مورد نیاز است” نخست وزیر جوزپه کونته به خبرنگاران گفت:. “این کشور اجتماعی و قدرت اقتصادی در خطر است.”

ایتالیایی مقامات بهداشتی گزارش شده که این میزان افزایش در مرگ و میر و اعلام عفونت کند در روز یکشنبه — البته از یک پایه بلند. وجود دارد 651 تلفات روز یکشنبه در مقایسه با روز شنبه رکورد 793 مرگ و میر در حالی که تعداد گزارش شده عفونت کاهش یافت و به 5,560 از 6,557. اما آقای کونته گفت: ایتالیایی ها آن را خیلی زود به اجازه پایین گارد خود.

همچنین بخوانید: آلمان می رود به قرنطینه پس از تماس با آلوده, دکتر

“ما نرسیده ترین فاز حاد عفونت و اعداد را ادامه خواهد داد به رشد است.” “خیلی بستگی به مسئول رفتار هر یک از ما.”

آقای کونته آخرین سفارش می آید پس از او باعث سردرگمی در روز شنبه با سفارش همه “غیر ضروری” کارخانه ها و معاملات را بسته تا آوریل 3. دولت منتشر شده یک لیست طولانی از صنایع و حرفه ها که هنوز هم اجازه داده شود — از جمله خدمات ترجمه و تعمیر کامپیوتر فروشگاه.

اولیه محدودیت های قرار داده شده در لومباردی — منطقه شمال در مرکز, ایتالیایی, بیماری همه گیر است که شامل سرمایه مالی میلان — منقضی شده در روز یکشنبه و اقدامات ملی در حال تنظیم به پایان روز چهارشنبه.

“اگر هر کس — و من استرس همه ما احترام می گذارد ممنوع, ما ظهور خواهد کرد از این آزمایش بسیار دشوار است برای اولین بار گفت:” آقای کونته روز دوشنبه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر