Coronavirus | رسمی آن را — بدون IPL در این تابستان

یک روز پس از اطلاع رسانی به هشت فرانشیز از لیگ برتر هند را نامعلوم به تعویق افتادن با توجه به COVID-19 pandemic هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) است “به حالت تعلیق در لیگ 2020 تا اطلاع ثانوی”.

در حالی که تایید تعویق BCCI وزیر Jay شاه گفت: در بیانیه منتشر شده در روز پنج شنبه تصمیم گرفته شده بود با مشورت با صاحبان حق رای پخش حامیان و همه ذینفعان و افزود IPL 2020 فصل تنها شروع آن زمانی است که امن و مناسب برای انجام این کار”.

سه احتمالات

در حالی که سرگیری, رویدادهای ورزشی, نمی توان پیش بینی کرد در اینجا سه ممکن است ویندوز بودن شناور vis-a-vis مرحله بندی لیگ 2020:

مرداد ماه: با فرض این که همه گیر است و تحت کنترل در آورد در ماه ژوئن پایان و بین المللی از حریم هوایی پاک است یک پنجره باز ممکن است به مرحله IPL در سریلانکا در ماه ژوئیه-اوت. پس از آن خواهد بود که فصل باران های موسمی در هند کلمبو ظهور به عنوان یک گزینه قابل دوام.

در حالی که کلمبو سه سالن بین المللی است لجستیکی بخشش, Sri Lanka Cricket جمهور Shammi سیلوا ابراز علاقه برگزاری لیگ.

اما با توجه به در حال تحول سناریو IPL در این پنجره به نظر می رسد یک شوت در واقع!

سپتامبر-اکتبر: در حال حاضر هند قرار است برای شرکت در جام ملت های آسیا به میزبانی هیات کریکت پاکستان در امارات متحده عربی در ماه سپتامبر. اما با IPL بودن BCCI نقدی گاو آن نمی تواند تعجب آور باشد اگر BCCI تلاش برای خروج از جام ملت های آسیا و به جای آن مرحله T20 پر زرق و برق.

PCB رئیس احسان مانی به شدت مخالف تغییر زمان جام ملت های آسیا به جای IPL اما با توجه به BCCI را نفوذ شود جای تعجب نیست اگر IPL عمده cricketing رویداد بر از سرگیری ورزشی اکشن.

اکتبر-نوامبر: پنج هفته پنجره باز می شود باید T20 World Cup — در استرالیا از ماه اکتبر 18 — تعویق افتاد. ICC است که انتظار می رود به ارائه یک تصویر واضح تر روی T20 جام جهانی در ماه ژوئن. با توجه به این که دولت استرالیا است را به مجموعه تحمیل 14 روز انزوا برای هر مسافر خارجی به محض ورود بعد از سرگیری ترافیک هوایی جام جهانی باقی مانده امکان دور.

هر گزینه انتخاب یک تکه از هند تکالیف بین المللی و همچنین داخلی فصل خواهد شد به شدت تحت تاثیر قرار.

در ضمن تا زمانی که این بیماری همه گیر فروکش BCCI تنها می توانید صبر کنید و تماشا کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>