Coronavirus | اردن می رود مستند به ایران مرگ و میر مانت

حمله هوایی آژیر تکرار در سراسر اردن پایتخت در روز شنبه به مناسبت آغاز سه روز مقررات منع رفت و آمد, آخرین توده مستند در خاورمیانه با هدف شامل coronavirus (COVID-19) که ادعا کرده یکی دیگر از 123 زندگی در ایران به این منطقه در بدترین شیوع.

| |

آخرین مرگ و میر را در ایران به طور کلی تلفات به 1,556 میان 20,610 تایید موارد با توجه به آمار منتشر شده از سوی وزارت بهداشت. ایران در مواجهه گسترده انتقاد خود را عقب مانده پاسخ به شیوع کروناویروس که حتی آلوده و کشته شدن برخی از مقامات ارشد.

در یکی از دقیقترین اقدامات هنوز اردن دستور داده است تا تمام مغازه ها را ببندید و همه مردم به اقامت کردن خیابان ها حداقل تا روز شنبه هنگامی که آن را به برنامه اعلام زمان خاص برای خرید. هر کسی گرفتار نقض مقررات منع رفت و آمد چهره تا یک سال در زندان است.

|

ایران شده است بسیار کندتر به اقدام علیه coronavirus. این خواست مردم به سفر در طول نوروز عمده ملی, تعطیلات, اما بسیاری از به نظر می رسد نادیده گرفتن هدایت. وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: تعداد موارد افزایش یافته است و در بسیاری از مقصد توریستی محبوب.

ایران است نه دستور کسب و کار به هر چند بسیاری انجام داده اند تا خود به خود. مقامات تنها شروع به بسته شدن محبوب, مذهبی, سایت های زیارت در اوایل این هفته پس از اولین ویروس موارد تشخیص داده شد. نگرانی وجود دارد این کشور در بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت تضعیف شدید تحریم های ایالات متحده می تواند غرق شود.

اکثر مردم تنها تجربه جزئی علائم شبه آنفولانزا از coronavirus و بازیابی در عرض چند هفته اما این ویروس بسیار مسری است و می تواند گسترش کسانی که به نظر می رسد خوب است. آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه در برخی از بیماران به ویژه افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی.

بیش از 2,75,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان است. این ویروس به کشته شدن بیش از 11000 نفر در حالی که بیش از 88,000 بهبود یافته اند.

چندین کشور در خاورمیانه را بسته اند و مدارس و دانشگاه ها و غیر ضروری کسب و کار. بسیاری از آنها را تهدید به جریمه یا زندان هم به آن گرفتار نقض احکام.

شنبه است روز مادر در خاورمیانه و بسیاری از زمان به رسانه های اجتماعی به ضجه و زاری کردن این واقعیت است که آنها نمی قادر خواهد بود برای دیدار اعضای خانواده. عراق که در گزارش 193 موارد و 14, مرگ و میر, تلاش برای حفظ یک هفته مقررات منع رفت و آمد در بغداد به عنوان مذهبی زائران همچنان به تلاش برای بازدید از عمده شیعه حرم در پایتخت.

کوچک انرژی-غنی ملت قطر هشدار داد که ممکن است شهروندان و ساکنان به افتخار صفحه اصلی-قوانین قرنطینه. دولت-اجرای واحد مرکزی خبر گفت: مقامات دستگیر 10 نفر که شکست قوانین است. آن گفت: کسانی که نافرمانی از دستورات می تواند پیگرد قانونی.

در اسرائیل و کرانه نیروهای امنیتی فلسطینی بازداشت 20 واعظان مسلمان به اتهام نقض ممنوعیت برگزاری نماز جمعه با صدای فلسطین گزارش داد. تشکیلات خودگردان فلسطین که بر بخش هایی از کرانه بسته شده است مساجد و منع همه ایرانیان.

عبدالله Kmail فرماندار Salfit گفت: یک روستا در شمال غرب بانک قفل شده بود پس از یک مرد که پس از بازگشت از پاکستان و آزمایش مثبت برای ویروس شرکت در نماز برگزار شد در نقض این ممنوعیت. مرد بود یک طرفدار سلفی گری های فوق العاده محافظه کار تفسیر قرآن آقای Kmail گفت: “صوت فلسطین”.

فرماندار گفت: 250 نفر از روستای Qarawa بنی حسن تست خواهد شد در روز شنبه.

فلسطینی گزارش کرده است 52 تایید موارد از جمله 17 که بهبود است. اردن گزارش شده 85 عفونت از جمله یکی که بهبود است. قطر گزارش شده 460 موارد از جمله 10 که بهبود است.

در مصر که گزارش 285 مورد و هشت مرگ و میر در حال رشد وجود دارد خواستار کلی تر و مستند.

وزیر بهداشت هلا زاید مردم خواست به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله پس از جمعیت زیادی جمع شده بودند برای نماز جمعه در نقاط مختلف کشور است.

چنین گردهمایی بسیار جدی او گفت: در تلویزیونی سخنان اواخر جمعه. مردم باید انجام بخشی خود را. آن را نه تنها زندگی خود بلکه زندگی جامعه و خود دولت.” نماینده مجلس محمد فواد به نام دولت به اعمال حکومت نظامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید