Coronavirus: اردن سیلی مچبند در ورود به مانیتور قرنطینه

اردن شروع به قرار دادن الکترونیکی دستبند شنبه در مسافران که به تازگی وارد در انگلستان به اطمینان حاصل شود که آنها را مشاهده صفحه اصلی-قرنطینه در برابر گسترش coronavirus رسمی گفت.

مردم پس از رسیدن در اردن باید جدا برای 14 روز در هتل تعیین شده توسط مقامات در سواحل دریای غرب پایتخت عمان. پس از آن دوره آنها باید خود جدا اضافی برای 14 روز در خانه با توجه به نزار Obeidat سخنگوی اردن ویروس نیروی کار.

او گفت: دولت اجرای Al-Mamlaka تلویزیون است که “استفاده از دستبند الکترونیکی آغاز شد و در روز شنبه برای کسانی که خود منزوی در خانه” به منظور اطمینان از قرنطینه قوانین مورد احترام هستند.

اردن تحمیل اقدامات سخت از جمله حکومت و استقرار هواپیماهای بدون سرنشین برای جلوگیری از گسترش COVID-19 قبل از کاهش سیاست در اوایل ماه ژوئن است. پادشاهی است که تا کنون ثبت نام 1,147 coronavirus عفونت از جمله تنها 10 مرگ و میر. اما مقامات بهداشتی باید تقریبا روزانه شده گزارش موارد جدید در میان مردم اردن و خارجی از ورود به کشور.

آنها همچنین در ادامه اقدامات اجتماعی مانند فاصله و اجباری در استفاده از ماسک صورت در بسیاری از اماکن عمومی با کسانی که با شکستن قوانین جریمه شد.

چندین کشور در سراسر جهان تبدیل شده اند به ردیابی الکترونیکی دستگاه از جمله دستبند و ساعت هوشمند متصل به برنامه های ویژه ای برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. در ماه مارس در هنگ کنگ آغاز شد و سفارش همه مهاجران از خارج از کشور به پوشیدن دستبند الکترونیکی برای نظارت بر رعایت قرنطینه. کره جنوبی و چین و تایوان و سنگاپور نیز طیف وسیعی از راه حل های فناوری برای مقابله با کروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *