برای Kapil توسعه و V. V. S. Laxman آن است که “زمان به صرف زمان با خانواده” و آنها نیز مدافع احتیاط و خویشتن داری حتی به عنوان جهان جنگ coronavirus بیماری همه گیر.

با بیشتر و بیشتر فعالیت های ورزشی در حال لغو و یا موکول وجود دارد نادر آرامش در میان بازیکنان برادری. “بله مجبور به ماندن در خانه اما همه ما باید برای درک جدی از وضعیت” گفت: Kapil که اجباری است, هوای آزاد, فرد آماده برای شروع کردن در یک زمین گلف در شکستن سپیده دم است.

“من می دانم که این امر می تواند یک تجربه جدید برای بسیاری از ما به توان محدود به خانه ما, اما این بار به تمایل صدمات خود را و یا فقط استراحت و حتی اگر مجبور به آماده برای حوادث پیش رو است.

“شما باید به ماندن مثبت و به یاد داشته باشید که خداوند مهربان به ما. ما نمی توانید به بازی ده ماه در سال است. بنابراین در اینجا این است که این زمان با خانواده و همچنین مراقب باشید و مسئول است.

“مقامات در حال تلاش برای دستگیری گسترش این ویروس و همه ما باید برای جلوگیری از اماکن عمومی به نفع همه” گفت: Kapil داشتن محدود بازدیدکننده داشته است خود را در خارج از خانه.

گرانش از وضعیت

برای Laxman آن را “مهم” برای درک وخامت اوضاع. “ما باید برای متوقف کردن جسارت و باید مانند رفتار شهروندان مسئول. برای ورزشکاران, آن می تواند کمک به آنها را به بقیه آنها مورد نظر است. ما باید باقی بماند به عنوان زمان زیادی را در خانه به عنوان امکان پذیر است.

“لطفا گوش دادن به مقامات. بیشتر مردم به دنبال دستورالعمل سریعتر وضعیت را تحت کنترل.

“اجازه دهید ما مسئول و منظم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی