Coronavirus | کرالا اجرا مجموع ممنوعیت

کرالا دولت در مارس 25 اجرا در مجموع ممنوعیت در دولت برای جلوگیری از مردم را از صف بندی در مقابل دولت اجرا مشروب رسانه ها در طول COVID-19 شیوع.

اما, آن است که وزن یک پیشنهاد به اجازه دولت کرالا نوشیدنی شرکت و یا توقیف میله به فروش مشروب آنلاین و یا به عنوان غذای آماده.

در حال حاضر آن را غیر قانونی برای میله به مشتریان اجازه می دهد به دور از الکل است. از این رو دولت باید به نیشگون گرفتن و کشیدن مشروب قوانین به تصویب پیشنهاد معامله.

کرالا مسلما بیشترین سرانه مصرف الکل در کشور است.

 

فروش حقوقی مشروب نیز منبع قابل توجهی از درآمد دولت. در 2018-19 مالی Bevco raked در ₹14,504.67 کرور از فروش مارک مشروب و آبجو و شراب افزایش ₹1,567.8 کرور در مقایسه با سال مالی است.

بخش غیر مستقیم بود هشدار داد دولت است که در مجموع ممنوعیت فروش حقوقی مشروب می تواند باز کردن درب برای ورود bootleg و غیرقانونی روح از کیفیت مشکوک و مشکوک منشأ به کرالا.

همچنین با اشاره به این که دولت تا به حال نه حساب مالیات غیر مستقیم اجرای به عنوان یک ضروری خدمات مانع تلاش برای استفاده بیشتر افسران در زمینه بازرسی و مرز چک.

در روز سه شنبه کرالا شاهد صف های طولانی در مقابل دولت اجرا مشروب رسانه ها پس از بسته شدن میله آبجو و شراب سرو و باشگاه های خصوصی از روز قبل است.

کنگره به رهبری ایالات جبهه دموکراتیک (UDF) مخالفت و هندی انجمن پزشکی تا به حال پرچم نیاز به شاتر مشروب مغازه ها برای متوقف کردن مردم از جمع آوری ، آن را نیز دولت را متهم به داشتن معامله کردن امنیت عمومی برای مماشات مشروب لابی.

پلیس و بخش غیر مستقیم گفته بود دولت است که خطوط در مقابل کرالا دولت نوشیدنی Corporation (BEVCO) رسانه ها مطرح شده یک خطر بهداشت عمومی و آنها در حال تلاش برای متقاعد کردن خریداران به رعایت فاصله اجتماعی هنجار حداقل 1.5 متر بین افراد است.

علاوه بر این های مختلف اتحادیه های کارگری گفته بود دولت است که تعداد فزاینده ای از Bevco کارکنان بود ابراز بی میلی به گزارش وظیفه از ترس که آنها می تواند قرارداد COVID-19 عفونت از مشتریان.

مقامات گفت: 21-day مستند اعلام کرد نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه به نظر می رسد به آخرین کلش که باعث شد دولت به تعطیل مشروب رسانه ها. این مرکز تا به حال ذکر نشده “نوشابه” در آن فهرست اقلام ضروری معاف از کشور-شبکه مستند.

این Bevco عمل حدود 280 رسانه ها در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر