Coronavirus: کرالا Aythala پرس دکمه وحشت

وحشت زده کرد Aythala در Ranni روز یکشنبه با تایید مقامات بهداشتی COVID-19 عفونت در پنج نفر از افراد مراجعه کننده به جداسازی بخش در بیمارستان عمومی دو روز پیش.

اخبار تلویزیون کانال شروع به پیمایش یک اطلاعیه از منطقه افسر پزشکی A. L. Sheeja تایید COVID-19 عفونت در سه نفر که به تازگی به خانه خود را در Aythala و دو نفر از بستگان خود را در محله.

سه کلیسا در روستای متوقف یکشنبه جرم و خواسته وفادار به ماندن در خانه های خود را برای هم بودن. جاده ها در نزدیکی شهر Ranni بیش از حد بیشتر یا کمتر ترک کردند.

مغازه ها بسته

تقریبا تمام مغازه ها در این شهر باقی مانده بسته شد و مردم شروع به جستجو کوره در رفته برای ماسک. های مختلف سازمان های داوطلبانه بعد از توزیع ماسک به صورت رایگان.

محلی MLA Raju ابراهیم و سلامت کارگران با عجله به منطقه و به دنبال مردم همکاری در نگه داشتن عفونت در خلیج.

وزیر بهداشت K. K. Shylaja مشورت آقای ابراهیم به گچ قصد دارد به شناسایی تمام کسانی که در داخل و اطراف Aythala که آمده بودند در تماس با پنج افراد آلوده. تیم از نمایندگان مردم و مقامات بهداشت بازدید تقریبا همه خانه ها در Aythala دو بار در روز یکشنبه باعث عمومی به انجام معاینه پزشکی به عنوان کارگردان بخش.

درایور شناسایی

تیم را نیز شناسایی autorickshaws و دیگر وسایل نقلیه است که در آن افراد آلوده سفر کرده بود از مارس 29 مارس 7 و پرسید: رانندگان وسایل نقلیه به انجام معاینه بالینی. Syro-Malankara کلیسای کاتولیک به تعویق انداخته است چهار روز مذهبی کنوانسیون در برنامه ریزی شهری ورزشگاه در Pathanamnthitta این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>