Coronavirus | بلند کردن مستندات بیش از حد به سرعت می تواند جرقه مرگبار تجدید حیات’: که

شتابزده لغو محدودیت های اعمال شده برای کنترل COVID-19 همه گیر می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات جدید coronavirus سازمان جهانی بهداشت هشدار داد پنج شنبه.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در آن مشغول به کار بود با کشورها در راه است که در آن مستندات می تواند به تدریج کاسته اما گفت: انجام این کار به سرعت بیش از حد می تواند خطرناک باشد.

“من می دانم که برخی از کشورها در حال حاضر برنامه ریزی گذار از اقامت در خانه محدودیت. که می خواهد برای دیدن محدودیت برداشته تا آنجا که هر کسی گفت:” مجازی کنفرانس مطبوعاتی در ژنو است.

“در همان زمان بلند کردن محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات. راه را می توان به عنوان خطرناک به عنوان راه اگر به درستی مدیریت.

“که در حال همکاری با کشورها را تحت تاثیر قرار در استراتژی برای به تدریج و با خیال راحت کاهش محدودیت.”

 

جهانی مرگ و میر است که به سرعت در حال نزدیک شدن به 100,000.

بیش از 1.6 میلیون عفونت های ثبت شده در سطح جهان با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش از ویروس دولتی در چین در ماه دسامبر.

آقای Tedros استقبال نشانه آن است که گسترش این ویروس کاهش در برخی از سخت ترین ضربه از کشورها در اروپا یعنی اسپانیا و ایتالیا و آلمان و فرانسه است.

اما او همچنین هشدار داد از “هشدار دهنده شتاب” از این ویروس در برخی از کشورهای برجسته آفریقا که در آن او گفت: این ویروس شروع به گسترش به مناطق روستایی است.

“ما در حال حاضر شاهد خوشه از موارد و جامعه گسترش در بیش از 16 کشور” در این قاره است.

 

“ما پیش بینی شدید و سختی در حال حاضر برای نامعقول نظام سلامت به ویژه در مناطق روستایی است که به طور معمول فاقد منابع از کسانی که در شهرستانها.”

آقای Tedros نیز فرستاده او را بهترین آرزوها به انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون که منتقل شده از بخش مراقبت او به عنوان جنگ coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید