Coronavirus به روز رسانی های زنده | 80 مناطق در مستند حاوی ویروس گسترش

با مرگ و میر گزارش شده در بیهار و گجرات تلفات در این کشور افزایش یافت و به 7 در آوریل 22. تمام قطار مترو و بین دولت خدمات حمل و نقل در سراسر کشور به حالت تعلیق در یکشنبه تا 31 مارس به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد تایید شده بود در 396.

روز یکشنبه در هند مشاهده ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’ از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر به نام برای با نارندرا نخست وزیر به تمرین های اجتماعی فاصله در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

هندو به ارمغان آورده است از کتاب های الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد. در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی خط تلفن شماره 1075 و 1800-112-545 و 011-23978046. ایمیل: ncov2019@gmail.com

در اینجا آخرین به روز رسانی:

 

8.30 صبح | Tamil Nadu

هیچ مستند در تامیل نادو امروز

تامیل نادو دولت خواهد شد در روز دوشنبه را در تصمیم گیری در اعمال دقیق اقدامات محدود کننده در چنای Kancheepuram و ارد ولسوالی که رقم بين 80 مناطق سراسر کشور که در مرکز توصیه کرده است برای حفظ تنها “خدمات ضروری” از نظر COVID-19 شیوع.

“ما را به یک تصمیم در تحمیل محدودیت های شدید در این منطقه در یک نشست سطح بالا در صبح روز دوشنبه. ما می خواهیم برای احتیاط قبل از اعلام بسته شدن موسسات در چنای و در جای دیگر” یک مقام دولتی گفت.

دیگر مقام ارشد گفت که دولت با در نظر گرفتن سهام از وضعیت و خواهد آمد تا با یک اطلاع رسانی است. “هیچ مستند همانطور که از در حال حاضر. آن است که یک روز عادی فردا [مارس 23]. دولت را به یک تماس,” او اضافه شده است.

 

7.30 | ژاپن

توکیو المپیک ممکن است به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: برای اولین بار در روز دوشنبه که توکیو در بازیهای المپیک ممکن است نیاز به تعویق افتاد اگر این رویداد را نمی توان برگزار شد و در آن “فرم کامل” با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمیته بین المللی المپیک (IOC) گفت: روز یکشنبه پس از نشست اضطراری آن است که پله های آن “برنامه ریزی سناریو” برای سال 2020 بازی با توجه به شروع در جولای 24, از جمله به تعویق افتادن احتمالی.

 

 

امارات متحده عربی

امارات متحده عربی به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری

امارات متحده عربی اعلام کرد در مارس 23, آن را به طور موقت به حالت تعلیق در همه مسافر و ترانزیت پروازهای میان رمان شیوع کروناویروس.

این مقامات اماراتی “تصمیم گرفته اند به حالت تعلیق در تمام ورودی و خروجی پروازهای مسافری و حمل و نقل مسافران خطوط هوایی در امارات متحده عربی به مدت دو هفته به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این COVID-19” گزارش رسمی دولت خبرگزاری WAM.

 

سنگاپور

خطوط هوایی سنگاپور زمینه های بسیاری از آن ناوگان

خطوط هوایی سنگاپور با مسئولیت محدود اعلام کرد روز دوشنبه که این امر کاهش ظرفیت 96% و زمین تقریبا تمام ناوگان خود را در پاسخ به کروناویروس محدودیت های مسافرتی که حامل گفته بود: “بزرگترین چالش” آن را تا به حال مواجه شده است.

سهام شرکت هواپیمایی شد و پایین تر از 8 درصد 0129 GMT در حالی که بازار گسترده تر شد و بیش از 7 درصد.

این حرکت به عنوان جهانی سفر hub سنگاپور مرزهای خود را بسته به مسافران و ترانزیت مسافران در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

 

80 مناطق در مستند حاوی ویروس گسترش

بی سابقه محدودیت های تحمیل شده بود در 80 منطقه در سراسر 17 متحده و پنج اتحادیه سرزمین های تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

“دولت موضوع را از دستور اجازه می دهد تنها خدمات ضروری به کار در مناطق با تایید COVID-19 موارد است. تمرکز باید بر بسته شدن همه فعالیت ها بجز خدمات ضروری مانند بیمارستان ها, مخابرات, پزشکی, مغازه ها و ارائه فروشگاه” انتشار رسمی گفت.

جنوب آسیا و هماهنگی در تشدید بحران همه گیر

اعضای امنی ها و همکاری های منطقه ای شدت ضد COVID-19 گام برای امن مردم از این بیماری همه گیر. سریلانکا تخلیه تعداد زیادی از زائران بودایی از هند در ساعات اولیه روز یکشنبه قبل از هند متوقف شد, تمام پروازهای به عنوان کاتماندو افزایش بازرسی های بهداشتی در هند و نپال از مرز.

چهار pvt. آزمایشگاه تایید به انجام COVID-19 آزمون

چهار آزمایشگاه های خصوصی — Thyrocare حومه تشخیص کلانشهر بهداشت و درمان با مسئولیت محدود. و HN تکیه بنیاد بیمارستان — دریافت تایید از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) به انجام COVID-19 انجام شد. حداقل 16 بیشتر آزمایشگاه ها در خط لوله برای تصویب و نام بیشتر خواهد بود به این فهرست اضافه شده در این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر