هند توانسته تا سوم coronavirus مرگ و میر با 63 ساله در حال مرگ در بمبئی وزارت بهداشت خبر داد.

به عنوان جهان همچنان دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس هندوستان شده است در نظر گرفتن چند مرحله برای اطمینان از ویروس نیست گسترش در کشور است. این شامل سفت کردن زمین مرزها و ممنوعیت سفر. علاوه بر این, چندین ایالت را بسته آموزشی موسسات اماکن عمومی مانند پارک ها theratres و مراکز و توصیه کرده اند که در برابر اینتر-دولت سفر.

وجود دارد 142 تایید موارد COVID-19 در هند و سه نفر گزارش شده است مرده است. از مارس 16 که گزارش 1,68,019 تایید موارد COVID-19 و 6,610 مرگ و میر در سراسر جهان است.

ما شده اند به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد. در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی خط تلفن شماره 1075 و 1800-112-545 و 011-23978046. ایمیل: ncov2019@gmail.com

در اینجا آخرین به روز رسانی:

بمبئی

هوایی هند را به حالت تعلیق پروازها به مقصد اروپا و انگلستان از مارس 19

هوایی هند روز سه شنبه اعلام کرد تعلیق موقت از آن تمام خدمات به اروپا و انگلستان از مارس 19.

تصمیم به تعلیق خدمات هوایی به انگلستان و اتحادیه اروپا و کشورهای عضو در نظر گرفته شد در پی سفر و محدودیت های ویزا با توجه به شیوع کروناویروس هوایی هند گفت: در یک صدای جیر جیر.

هواپیمایی پرواز به لندن و Brimingham در انگلستان و فرانکفورت, میلان, رم, رئال مادرید وین و استکهلم و کپنهاگ در اروپا است.

خدمات به میلان و رم و مادرید شد و به طور موقت به حالت تعلیق در اوایل.

“تمام مسافران سفر به انگلستان & اروپا ممکن است لطفا توجه داشته باشید که از نظر DGCA دستورالعمل در مورد سفر و ویزا و محدودیت های مربوط به #COVID2019 تمام پروازها به مقصد/ از انگلستان & اروپا تنها در عمل تا مارس 18 سال 2020 & باقی خواهد ماند معلق از 19 تا 31 ماه مارس سال 2020” هوایی هند گفت: در یک صدای جیر جیر.

سنگاپور

سنگاپور گزارش 23 مورد جدید

سنگاپور در روز سه شنبه گزارش 23 مورد جدید از coronavirus آوردن تعداد کل عفونت به 266 در کشور است.

این بالاترین تعداد تایید روزانه موارد گزارش شده تا کنون.

از 23 مورد جدید, 17 هستند “وارداتی” است که افرادی که آلوده زمانی که آنها در خارج از کشور وزارت بهداشت گفت.

چهارده بیماران در وضعیت بحرانی در واحد مراقبت های ویژه وزارت گفت.

پنج بیشتر بیماران مرخص شده از مجموع تعداد زیادی از مردم به طور کامل بهبود به 114 آن گفت.

دهلی نو

نمی تواند تایید کند که آیا بیش از 250 هند در ایران باید آزمایش مثبت: MEA مقامات

وزارت امور خارجی مجلس نمایندگان روز سه شنبه گفت: آنها نمی تواند تایید کند که آیا بیش از 250 سرخپوستان در ایران باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

“سرخپوستان که در ایران هستند و به خوبی نگاه پس از ماموریت ما است. سفیر دادن مقدار زیادی از توجه به آنها. هر مراقبت های گرفته شده توسط این ماموریت در هماهنگی و همکاری با دولت ایران” MEA وزیر اضافی Dammu راوی به خبرنگاران گفت:.

“نمی توانم تایید می کنند که بیش از 250 سرخپوستان در ایران باید آزمایش مثبت برای coronavirus او گفت:” در پاسخ به یک سوال در مورد گزارش های رسانه ها ادعا می کنند که بیش از 250 سرخپوستان در ایران باید آزمایش مثبت برای ویروس.

 

کپنهاگ

که خواستار جسورانه ترین اقدامات’ از تمام کشورهای اروپایی

سازمان بهداشت جهانی (WHO) دفتر منطقه ای اروپا روز سه شنبه گفت: نیاز است که اقدامات جسورانه در تمام کشورهای اروپایی خواستار قاره “epicentre” جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

“هر کشور بدون استثنا نیاز به خود را جسورانه ترین اقدامات برای جلوگیری و یا کم کردن سرعت ویروس تهدید” هانس Kluge که مدیر منطقه ای برای اروپا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

روسیه

روسیه آغاز می شود تست بالقوه coronavirus واکسن

دانشمندان روسی را آغاز کرده اند برای تست نمونه های اولیه واکسن جدید کروناویروس و طرح در حال حاضر یکی از موثر ترین ماه ژوئن یک آزمایشگاه ارشد در دولت بیوتکنولوژی موسسه گفت.

روسیه گزارش 93 موارد عفونت اما هیچ مرگ و میر با توجه به آمار رسمی منتشر شده در روز سه شنبه.

“نمونه های اولیه ایجاد شده اند. ما در حال شروع تست آزمایشگاهی بر روی حیوانات برای اطمینان از اثربخشی و ایمنی” Ilnaz Imatdinov بردار موسسه در سیبری گفت: Vesti نووسیبیرسک کانال تلویزیونی در روز دوشنبه.

“در ماه ژوئن ما در حال حاضر یک یا دو نمایش بهترین نتایج.” بردار موسسه دولتی ویروس شناسی و بیوتکنولوژی مرکز در نووسیبیرسک که قبلا واکسن برای ویروس ابولا است.

دهلی نو

دو در ITBP قرنطینه آزمون مثبت

دو جوانی بودند که تخلیه از میلان در 15 مارس باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس (Covid-19).

هر دو از آنها منتقل شده از ITBP اردوگاه در Chhawla در غرب دهلی نو به Safdarjung بیمارستان در روز دوشنبه پس از آنها نشان داد علائم این بیماری مخوف.

با توجه به منابع دولت به جوانان در میان گروهی از 218 نفر بود که تخلیه از میلان در ایتالیا. آنها فرود آمد در هند در آوریل 15.

دو جوانی شروع به نشان دادن علائم این ویروس در روز دوشنبه و بلافاصله معطوف به Safdarjung بیمارستان برای مراقبت مناسب. روز سه شنبه مقامات گفت که هر دو تست مثبت برای Covid-19.

ماهاراشترا

دو نفر تست مثبت در ماهاراشترا; مجموع تعداد 41

دو نفر یکی در بمبئی و پونا آزمایش مثبت برای coronavirus در ماهاراشترا در روز سه شنبه با در نظر گرفتن تعداد موارد تایید شده در کشور به 41, مقامات گفت.

تعداد Covid-19 بيمار شامل 63-سال-پیر مردی که در بمبئی در روز قبل از آن تبدیل شدن به اولین تلفات این بیماری در کشور است.

49 ساله که در حال بازگشت از ایالات متحده در مارس 7 آزمایش مثبت در روز سه شنبه. در پونا 26 ساله که در حال بازگشت از آمریکا در مارس 14 آزمایش مثبت, مقامات گفت.

تامیل نادو

TN اشکال ویژه نیروی کار برای مقابله با COVID-19

وزیر Edappadi K. Palaniswami روز سه شنبه به مجلس قانونگذاری است که او تا به حال صادر شده جهت اساسی ویژه نیروی کار تحت رهبری دبیر کل به اقدام و نظارت بر مراحل را برای مقابله با COVID-19 همه گیر در تامیل نادو.

او گفت: دولت به صورت دوره ای بود که برگزاری بحث و گفتگو با مقامات و راه آهن و فرودگاه و مقامات دیگر بخش مهم و صادر مشاوره. دولت نیز پس از دستورات صادر شده توسط مرکز و با در نظر گرفتن اقدامات در یک جنگ-جای پا.

رئیس جمهوری گفت: ویژه نیروی کار را شامل دبیران از بخش های بهداشت روستایی, توسعه و مدیریت شهری و تامین آب درآمد دولت و مدیریت بحران, کار و اشتغال, حمل و نقل, فناوری اطلاعات و عمومی و توانبخشی و صنایع.

دیگر اعضای این کمیسیون از درآمد دولت, مدیر کل پلیس, مدیر پزشکی, آموزش و پرورش, مدیر بهداشت عمومی و طب پیشگیری, مدیر پزشکی و روستایی خدمات بهداشتی و مدیر کل راه آهن جنوب, مدیر فرودگاه چنای رئیس بندر چنای اعتماد و بهداشت عمومی کارشناس هر یک از دولت و بخش خصوصی است.

وزیر بهداشت Vijayabaskar گفت: یک ویدئو کنفرانس برگزار شد در Dr MGR دانشگاه علوم پزشکی برای دریافت مشاوره و نظر در سطح بین المللی مشهور کارشناسان از جمله دکتر Sowmya Swaminathan.

— خبرنگار ویژه

کارناتاکا

یک تست مثبت در کارناتاکا; مجموع به 11

با توجه به وزارت بهداشت 11th بیمار 67 ساله که ساکن است بنگلور در بازگشت از دبی از طریق گوا در مارس 9.

این گروه همچنین اعلام کرد که او دارای یک تاریخچه پزشکی از بیماری مزمن کلیه (CKD). “او شده است در خانه سخت قرنطینه پس از آمدن به بنگلور. در 16 مارس او پذیرفته شده است در تعیین انزوا بیمارستان” بولتن منتشر شده توسط خانواده و سلامت وزارت رفاه. در مجموع 21 معرض خطر مخاطبین شناسایی شده اند از جمله 5 اعضای خانواده و تحت سخت خانه قرنطینه.

کارناتاکا

ISKCON عالیات در بنگلور باقی می ماند بسته

جامعه بین المللی برای کریشنا آگاهی معابد در Rajajinagar و کنکپورا جاده در اینجا باقی خواهد ماند بسته از اوایل صبح روز دوشنبه تا اطلاع ثانوی.

اندازه گیری گرفته شده است با در نظر COVID-19 شیوع در بخش هایی از هند یک ISKCON بیانیه ای گفت:.

“این معبد عبادت و سنتی معبد ‘sevas’ به خدایان خود ادامه خواهد داد را به انجام بخش خصوصی توسط مقیم کاهنان معبد” آن را گفت.

“علاوه بر این ساکن جانبازان را ادامه خواهد داد به انجام bhajans و kirtans در معبد برای رفاه جهان” در این بیانیه اضافه شده است.

تامیل نادو

تامیل نادو در قلمرو اتحادیه گزارش اولین مورد از COVID-19

قلمرو اتحادیه در روز سه شنبه گزارش داد که اولین مورد تایید شده از COVID-19 با 68 سال در محاصره از ماه آزمایش مثبت برای ویروس.

بیمار بوده و تحت نظارت در دولت عمومی بیمارستان ماه پس از بازگشت از عمره در مکه عربستان سعودی است. پس از ورود او در Calicut فرودگاه در مارس 13, او گزارش شده برای ماه GH به صورت اجباری چک آپ. به عنوان او بدون علامت پزشکان توصیه او را به قرنطینه می شود و در خانه پتروشيمي در GH.

 

اخبار دهلی نو

خصوصی labs خواسته خواهد شد که به ارائه COVID-19 تست به صورت رایگان: ICMR

“ما در مرحله 2 (انتقال محلی)” گفت: مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) Balram Bhargava گفت: در coronavirus شیوع اضافه کرد “ما نمی توانیم بگوییم که جامعه انتقال نمی خواهد اتفاق می افتد در هند است.”

“همه بیماران بدون علامت که گرفته اند پروازهای بین المللی در گذشته 14 روز باید تست شده اگر آنها نشانه توسعه.

“ما 72 کاربردی ICMR آزمایشگاه در دولت بخش برای تست. 49 بیشتر فعال خواهد شد با پایان ماه” او گفت:.

“خصوصی NABL آزمایشگاههای معتبر به زودی operationalised.

“ما در روند خصوصی درگیر NABL آزمایشگاه های معتبر برای انجام تست COVID-19 موارد است.

“ما درخواست تجدید نظر به تمام آزمایشگاه های خصوصی برای ارائه COVID-19 تشخیص رایگان از هزینه” آقای Bhargava گفت.

— کل Shajan Perapadan مادران

ماهاراشترا

پلت فرم بلیط پیاده به ₹50 در غرب هند

در تلاش برای دلسرد کردن مردم از بازدید از ایستگاه های راه آهن و بخش در سراسر غربی راه آهن (WR) و آهن مرکزی (CR) را پیاده روی پلت فرم بلیط در سراسر ایستگاه از زمان ₹10 به ₹50.

“این جلوگیری از بیش از حد مردم از آمدن به ایستگاه فقط برای رها کردن مردم خاموش” ارشد راه آهن گفت.

در CR تصمیم گرفته شده در آن و بمبئی و پونا, Nagpur, Bhusaval و کرور بدست آورد. WR اتخاذ کرده است مبهوت افزایش نرخ بلیط پلت فرم در سراسر ایستگاه های با تنها سورت داشتن تومان. 50 در حالی که اکثر ایستگاه افزایش است تا به ₹15.

کارناتاکا

مرکز در نظر گرفتن تمام مراحل را برای بازگشت امن سرخپوستان رشته در ایتالیا: دولت کارناتاکا

در کارناتاکا دولت روز سه شنبه گفت: این مرکز همه تلاش برای بازگشت امن سرخپوستان از جمله کسانی که از دولت سرگردان در ایتالیا است که شدت ضربه توسط coronovirus شیوع.

خارجی وزارت امور است که در حال حاضر در کار در این راستا معاون وزیر C N Ashwath Narayan گفت: در مجلس قانون گذاری.

این مرکز در نظر گرفتن تمام اقدامات مورد نیاز, او گفت:.

کسانی که سرخپوستان بودند که رشته در میلان, فرودگاه آورده بودند پس از آزمون انجام شد.

“برای کسانی که در رم و تست های غربالگری انجام شده است و بر اساس گزارش آنها (مقامات) را به یک تصمیم در مورد اینکه آیا آنها باید به انزوا یا نه,” او اضافه شده است.

زودتر بالا بردن این موضوع کنگره قانونگذار Priyank Kharge گفت: در ایتالیا است که دیده می شود تعداد زیادی از موارد و تحت خاموش شدن نزدیک به 400 نفر از کارناتاکا شد رشته وجود دارد و به دنبال وزیر مداخله با صحبت کردن به امور خارجی وزارت.

باستان شناسی هند تعطیل تمام آن 3,691 بناهای تاریخی و سایت های. دیروز آن بسته شده بود تنها 143 یکی بناهای تاریخی و موزه ها.

تمام دولت مرکزی دفاتر خواسته شده است برای تضعیف به “حد” ورود بازدید کنندگان یک پرسنل وزارت سفارش متحده است.

تمام دولت مرکزی بندگان خواسته شده است به “جلوگیری از غیر ضروری سفر رسمی”. جلسات تا آنجا که ممکن است باید انجام شود از طریق ویدئو کنفرانس.

راجستان

راجستان ممنوعیت 50-به علاوه تجمع در اماکن عمومی تا 31 مارس

این راجستان دولت در روز سه شنبه ممنوع همه اجتماعات در اماکن عمومی بیش از 50 نفر تا 31 مارس به مبارزه با شیوع کروناویروس.

این ممنوعیت خواهد بود در نیروی تا 31 مارس و پس از آن وضعیت بررسی خواهد شد و تصمیم مناسب گرفته شود.

ماهاراشترا

پس از بنگال و آندرا پرادش کشور در ماهاراشترا شده است در آنجا ماند و با توجه به COVID-19 شیوع. دولت و کمیسیون انتخابات اعلام کرد.

تریواندروم

V. Muraleedharan می رود در قرنطینه

Minister of State for External Affairs V. Muraleedharan. H_Vibhu

وزیر دولت در امور خارجی V. Muraleedharan. H_Vibhu

 

این اتحادیه در امور پارلمانی و امور خارجی V. Muraleedharan که حضور داشتند یک جلسه در Sree Chitra Tirunal موسسه علوم پزشکی و فن آوری در مارس 14, رفته به خود قرنطینه در خود را پس از آن پدید آمده است که یکی از پزشکان در این موسسه در حال آزمایش مثبت برای COVID 19.

آقای Muraleedharan حضور داشتند یک جلسه در SCTIMST در 14 مارس است که در آن مدیر و همچنین چندین پزشکان ارشد و ارشد مقامات اداری گرفته.

آن بود که در مارس 15, یکشنبه که آزمون تایید کرده بود که یکی از پزشکان که در حال بازگشت از اسپانیا پس از مطالعات بیشتر مثبت بود برای COVID 19.

نویدا

دو تست مثبت در نویدا

دو مورد جدید از COVID-19 آمده اند به نور در گوتام Buddh نگر اوتار پرادش در روز سه شنبه.

Anurag Bhargav, افسر ارشد پزشکی Gautam Buddh نگر گفت: دو نفر در Noida آزمایش مثبت است. “هر دو جدا شده و بستری شده در بیمارستان. کسانی که آمده اند در تماس با آنها هستند تحت نظارت است. یک سفر سابقه به فرانسه. سفر رکورد دیگر بیمار است که به مسلم گفت:” دکتر Bhargav. – Anuj کومار

Ladakh

سه آزمون مثبت در Ladakh

سه نفر تست مثبت برای COVID-19 در قلمرو اتحادیه لاداخ در نظر گرفتن تعداد به شش.

“دو موارد تازه تشخیص داده شد در له و یکی در کارگل” سخنگوی رسمی گفت: اضافه کردن همه آنها شد و مردم محلی است.

بخش 144 ممنوع مجمع بیش از چهار مردم تحمیل شده در کرگیل منطقه پس از توسعه است. – Peerzada عاشق

مشاوره سفر

دولت مرکزی در روز سه شنبه صادر کرده است اضافی مشاوره سفر بیان کرد که این سفر از مسافران از افغانستان, فیلیپین, مالزی به هند ممنوع است با اثر فوری.

“هیچ پرواز باید از این کشورها به هند و شرکت هواپیمایی باید در اجرای این بندر اولیه خروج. این آموزش یک اقدام موقتی است و باید در نیروی تا مارس 31 و بررسی خواهد شد متعاقبا” آزادی اشاره کرد.

ماهاراشترا

بمبئی گزارش اولین COVID-19 مرگ

64 ساله که در حال بازگشت از دبی تسلیم در بمبئی در روز سه شنبه. او برای اولین بار اعتراف کرد در Laney بیمارستان در شهرستان و بعد از آن معطوف به انزوا تسهیلات در Kasturba بیمارستان. همسر و فرزند خود را نیز آزمایش مثبت است. – Jyoti Shelar

Kalaburagi

دکتر که درمان Kalaburagi COVID-19 قربانی آزمایش مثبت

یکی از دو COVID-19 موارد گزارش شده از کارناتاکا است 63-سال پیر, دکتر, از Kalaburagi. او تا به حال تحت درمان با 76 ساله که فوت کرد و بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

Kalaburagi معاون کمیسر B. Sharat گفت: دکتر حال بازدید از بیمار و درمان او در ابتدا.

دکتر زیر صفحه اصلی-جداسازی برای چند روز در حال حاضر. او در حال حاضر معطوف به ESIC قرنطینه ward, Mr. Moh گفت.

Kalaburagi دولت در حال حاضر نگه داشتن پزشک تماس مستقیم و متوفی مرد ثانویه مخاطبین در صفحه اصلی-انزوا. – کومار Buradikatti

کارناتاکا

کارناتاکا گزارش مورد دهم

سه نفر در دولت باید آزمایش مثبت برای COVID-19 روز دوشنبه با در نظر گرفتن مجموع تعداد موارد آلوده به 10. از موارد جدید دو هستند از بنگلور و یکی از Kalaburagi.

همچنین به عنوان خوانده شده | Data: Coronavirus نرخ مرگ و اوج در ایتالیا و اسپانیا

دلار هنگ کنگ

هنگ کنگ به قرنطینه همه مردم از ورود به شهر از پنج شنبه

هنگ کنگ خواهد قرنطینه به مدت 14 روز به تمام مردم ورود چینی-حکومت شهر شروع نیمه شب روز پنج شنبه برای جلوگیری از گسترش coronavirus مالی آسیا hub رهبر کری لام گفت: در روز سه شنبه.

کره جنوبی

S. Korea گزارش کمتر از 100 جدید کروناویروس موارد برای سومین روز

کره جنوبی گزارش 84 جدید کروناویروس موارد در روز سه شنبه به مناسبت سومین روز متوالی است که در این شهرستان گزارش شده کمتر از 100 عفونت های جدید در حال رشد در میان امیدوار است که آسیا بزرگترین شیوع خارج از چین ممکن است کاهش.

شماره جدید هستند و زیر یک Feb. 29 اوج 909 و همراه این کشور را در مجموع عفونت به 8,320 کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت.

 

کانادا

کانادا خاموش مرزها به اتباع خارجی

کانادا مرزهای خود را بسته به همه اتباع خارجی به جز شهروندان ایالات متحده و اقامت دائم در مارس 16, با نخست وزیر, Justin Trudeau, اصرار مردم برای محدود کردن تماس های اجتماعی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

چند کشور دیگر را گرفته اند همان مرحله است. 27 کشور اتحادیه اروپا پیشنهاد بستن مرزهای خارجی آن برای 30 روز در روز دوشنبه.

سفر از, اتحادیه اروپا, انگلستان ممنوع به هند تدابیر پیشگیرانه مراحل

در یک سری از موقت اقدامات پیشگیرانه این گروه وزیران (GoM) در COVID-19 روز دوشنبه ممنوع ورود مسافران از اتحادیه اروپا و کشورهای انجمن تجارت آزاد اروپا و ترکیه و انگلستان به هند از آوریل 18.

پس از آن هفتم جلسه در COVID-19 شیوع این GoM نیز نامیده می شود برای گسترش اجباری قرنطینه برای یک دوره حداقل 14 روز برای مسافران از/ترانزیت از طریق امارات متحده عربی, قطر, عمان و کویت.

 

Odisha

دو نفر که در سمت چپ از بیمارستان بازگشت

با توجه به فشار از روستاییان همکار و دوستان و بستگان یک فرد مشکوک به COVID-19 عفونت که در حال فرار از MKCG کالج پزشکی و بیمارستان در Berhampur در مارس 15, بازگشت به بیمارستان برای بستری شدن دوباره.

در یک حادثه مشابه دیگر فرد پذیرفته شده در جداسازی بخش Kandhamal منطقه مرکزی بیمارستان (DHH) در Phulbani فرار کرده اند در روز دوشنبه. جستجو راه اندازی شد پس از اضافی منطقه افسر پزشکی (ADMO) Kandhamal شکایت پلیس.

ماهاراشترا

سه سال در میان 6 جدید COVID-19 موارد

یک سه ساله دختر از کالیان و 33 ساله و مادر در میان شش جدید بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در ماهاراشترا در دوشنبه در نظر گرفتن مجموع تعداد در دولت به 39.

فرزند پدر که تا به حال در سفر به ایالات متحده در حال آزمایش مثبت زودتر. دیگر بیمارانی که آزمایش مثبت در روز دوشنبه شامل دو فیلیپین از اتباع خود را از سن 47 و 42 که آمده بود به Navi Mumbai 44 سال از بمبئی با یک سفر سابقه به لیسبون در پرتغال و 51 سال از یوتمل بود که بخشی از دوبی تور ،

دهلی نو

آثار موزه ملی بسته تا 31 مارس

اتحادیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد روز دوشنبه که همه یکی بناهای تاریخی و موزه ها نگهداری می شود توسط باستان شناسی از هند در سراسر کشور و موزه ملی در دهلی نو خواهد بود بسته به عموم از شنبه تا 31 ماه مارس با در نظر COVID-19 بحران است.

 

بمبئی

BMC شروع می شود درب-به-درب نظارت

Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) مقامات آغاز شده درب-به-درب بازدیدکننده داشته است به عنوان یک اندازه گیری برای مقابله با رمان coronavirus بیماری همه گیر. مقامات بازدید بیش از 10000 جوامع مسکن برای بررسی افراد با هر سابقه سفر خارجی هر کسی با COVID-19 علائم و همچنین ردیابی کسانی که مرخص پس از نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

فرانسه تحمیل محدودیت در حرکت

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در روز دوشنبه دستور داد محدودیت های دقیق در جنبش مردم که حداقل دو هفته به سرعت گسترش coronavirus و گفت: ارتش خواهد بود پیش نویس به کمک به انتقال بیمار به بیمارستان است.

ماهاراشترا دولت سفارشات دفاتر خصوصی به رفتن برای کار از خانه’

ماهاراشترا رفت و به جزئی lockdown mode با دولت اعلام بسته شدن دفتر خصوصی فضاهای مذهبی, زیارتگاه ها و عروسی توابع پس از موارد تازه از رمان coronavirus (COVID-19) گزارش شده از سراسر کشور در روز دوشنبه.

در دیدار با مقامات بهداشت وزیر Uddhav Thackeray هشدار داد که شهروندان را مجبور به نشان دادن خود بیشتر نظم و انضباط برای 15 روز آینده — که حیاتی برای جهش در ویروس — یا دولت خواهد بود سمت چپ با هیچ گزینه ای جز رفتن برای کل بسته شدن سرمایه مالی و بقیه از دولت است.

کرالا

126 در انگلستان توریستی لیست تماس قرنطینه

وزارت بهداشت و درمان قرار داده است در قرنطینه 126 نفر در این منطقه که در تماس با انگلستان توریستی که تست مثبت برای COVID-19.

توریستی بود offloaded: از امارات پرواز همراه با دیگران در یکشنبه پس از منطقه جمع آوری شدند.

(با ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی