هند گزارش سوم آن مرگ از COVID-19 همه گیر در روز سه شنبه. تعداد COVID-19 موارد تست مثبت در هند 143 دارد و 126 فعال موارد است.

با توجه به که از مارس 17 وجود دارد 184,976 تایید COVID-19 موارد و 7,529 مرگ و میر در 159 کشور جهان است.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

ما شده اند به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد. در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی خط تلفن شماره 1075 و 1800-112-545 و 011-23978046. ایمیل: ncov2019@gmail.com

 

8:20 صبح

 

5,680 پروازهای لغو شده: coronavirus تاثیر جهانی مسافرت هوایی

نزدیک به 5,680 برنامه ریزی شده پرواز که قرار بود به یا ترک و یا وارد در 10 خارجی در فرودگاه های این هفته لغو شد عمدتا به دلیل ممنوعیت سفر مربوط به COVID-19. فرودگاه در ایتالیا و کره جنوبی هستند و بیشترین تاثیر را در حالی که آنهایی که در هند و ایالات متحده آمریکا هستند و کمتر تحت تاثیر قرار. بمبئی بیشتر تحت تاثیر هندی فرودگاه در حالی که در میان فرودگاه بین المللی آمستردام شد و ضربه بیشتر به دلیل لغو شد.

 

8:15 صبح

 

ترکیه را تایید اولین coronavirus مرگ

ترکیه را تایید کرد اواخر روز سه شنبه اول آن مرگ مربوط به کروناویروس و این کشور بیش از دو برابر آن موارد تایید شده به 98 از 47 روز پیش از آن.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که 89 سال پس از ابتلا به ویروس از کسی که تا به حال تماس با چین, کانون global outbreak.

ترکیه تشخیص داده 51 بیشتر موارد در روز سه شنبه گفت.

 

8:00 صبح

جاستین ترودو هشدار ویروس محدودیت می توانید از آخرین هفته ماه

نخست وزیر جاستین ترودو مقامات کانادایی برای سرپا ایستادن کردن احتمالا برای هفته ها یا ماه از تعطیلی کسب و کار و ماندن در منزل را برای پیشگیری از شیوع کروناویروس جدید.

او گفت دولت او آماده به رول از یک بسته جدید از پشتیبانی مالی — ارزش می تواند از 25 میلیارد دلار (ما 18 میلیارد دلار) با توجه به پخش عمومی CBC-به سهولت بار در کانادا و کسب و کار خود را.

خود دولت نیز با توجه به استفاده از اقدامات اضطراری عمل بسیار نادر اندازه گیری.

غرب بنگال

 

West Bengal, گزارش اولین مورد

بنگال غربی به گزارش اولین مورد مثبت از coronavirus به عنوان یک دانش آموز که در بازگشت از بریتانیا آزمایش مثبت است.

مقامات ارشد دولت گفت که دانشجو نگه داشته شده است تحت انزوا در بیماری های عفونی و Beliaghta بیمارستان عمومی در کلکته. دانش آموز وارد این کشور در مارس 15, شده است و در تماس با سه نفر از جمله پدر و مادر خود و یک راننده.

 

ماهاراشترا

 

COVID-19 ادعای هند سومین قربانی در بمبئی

هند گزارش سوم آن مرگ از COVID-19 همه گیر در روز سه شنبه اتحادیه وزارت بهداشت قرار دادن تعداد موارد مثبت در 137. اما داده ها از متحده قرار می دهد شماره 143.

فرد متوفی تا به حال سابقه سفر به دبی و درمان در بمبئی مشترک در اتحادیه وزارت بهداشت Lav Agarwal گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

7:30 صبح

 

51 خصوصی labs به زودی مجاز به انجام آزمایشات

“آزمون, آزمون, آزمون” نسخه ای از سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که برای هند و مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) Balram Bhargava گفت: در روز سه شنبه تاکید بر این که جامعه انتقال COVID-19 هنوز رخ داده است.

دکتر Bhargava, اما همچنین اعلام کرد که 51 آزمایشگاه های خصوصی [معتبر ملی اعتباربخشی هیئت مدیره برای تست و کالیبراسیون آزمایشگاه (NABL)] به زودی مجاز به آزمون برای COVID-19 به منظور افزایش ظرفیت برای تشخیص و تشخیص در علاوه بر این به 72 کاربردی آزمایشگاه.

 

(با ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی