Coronavirus: به روز رسانی های زنده | چین گزارش مرگ و میر بیشتر; ایتالیا سخت ترین ضربه در اروپا

تعداد COVID-19 مورد افزایش یافته است در سراسر جهان به بیش از 1,00,000, با 3,500 مرده سراسر 95 ملت و سرزمین.

تعاملی گرافیک را نشان می دهد گسترش coronavirus — رادیو فردا

جدید چین مورد تایید شده تعداد coronavirus موارد کاهش یافت تقریبا یک نیمه را با توجه به داده های رسمی به این بیماری همچنان به فروکش در آن کشور.

کره جنوبی روز یکشنبه گزارش 93 جدید COVID-19 مورد از اواخر روز شنبه در مجموع از 7,134 در کشور Yonhap news agency گزارش با استناد به مقامات بهداشت.

در هند تعداد کل COVID-19 مورد افزایش یافته و به 34 با سه نفر — دو نفر از لاداخ و یکی از تامیل نادو — همانطور که در روز شنبه.

 

در اینجا آخرین به روز رسانی:

کره جنوبی

کره جنوبی coronavirus موارد را افزایش می دهد به 7,134

کره جنوبی روز یکشنبه گزارش 93 جدید کروناویروس موارد از اواخر روز شنبه در مجموع از 7,134 در کشور Yonhap news agency گزارش با استناد به مقامات بهداشت.

افزایش موارد کمتر از مدت مشابه در روز قبل از هر چند مقامات بهداشت هشدار داده اند که شماره می تواند در نوسان است که بیشتر در آزمون پردازش

چین

چین گزارش 27 ویروس جدید, مرگ و میر, کمترین افزایش موارد از ژانویه

چین روز یکشنبه گزارش داد که کمترین تعداد از جدید کروناویروس عفونت های پس از ماه ژانویه با تقریبا تمام 44 موارد جدید در شیوع کانون ووهان.

وجود دارد 27 جدید و میر ناشی از این ویروس در ووهان و کمترین میزان در بیش از یک ماه در آوردن در سراسر کشور تلفات به 3,097 با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

ایتالیا

ایتالیا آماده برای قفل کردن لمباردی پس از COVID-19 پرش

ایتالیا به مجموعه تحمیل مجازی مستند در آن ثروتمندترین و پرجمعیت ترین منطقه که شامل سرمایه مالی میلان به عنوان بخشی از تدابیر جدید اقدامات سعی کنید برای جلوگیری از COVID-19 شیوع.

قوانین جدید شامل مردم گفتن نه را وارد کنید و یا ترک لومباردی است که به برخی از 10 میلیون نفر و همچنین 11 استان در چهار از ایتالیا 19 مناطق دیگر با توجه به پیش نویس یک فرمان دیده می شود خبر داد.

همه موزه ها و ورزشگاه های فرهنگی مراکز اسکی و شنا در استخرهای بسته شد در مناطق هدف با توجه به این حکم بود که به دلیل به اجرا در آمده است از یکشنبه اما به تعویق افتاد و پس از سیاستمداران محلی خواست زمان بیشتری برای بررسی محدودیت.

رئیس حفاظت مدنی آژانس گفت: این حکم خواهد بود ارائه شده در روز بعد پس از داده ها نشان داد تعداد COVID-19 عفونت شروع به پریدن کرد بیش از 1200 در 24 ساعت گذشته.

 

سنگاپور

سنگاپور گزارش 8 بیشتر COVID-19 نفر از جمله یکی در بخش PM

سنگاپور ثبت هشت مورد جدید از COVID-19, از جمله یکی در نخست وزیر Lee Hsien Loong این حوزه در نظر گرفتن تعداد افراد آلوده به این ویروس کشنده در شهر-دولت به 138.

موارد گزارش شده در شنبه نیز شامل مشتریان در یک شام خصوصی در نیروهای مسلح باشگاه و یک مورد در ارتباط بود به یک کلیسا.

عصر روز شنبه نخست وزیر Lee Hsien Loong گفت: یکی از جدید COVID-19 موارد از حوزه خود را از تک حیوانی منطقه J.

وی از اعضای منطقه به همکاری با وزارت بهداشت اگر آنها در حال نزدیک شدن به “به اشتراک گذاری اطلاعات به طور کامل” به منظور کاهش خطر انتقال.

موثر شنبه 14 روز تعلیق تحمیل شد در تمام فعالیت ها و کلاس ها با حضور تأييد موارد در بیاورد و جامعه باشگاه ها و دستياران کمیته.

به روز رسانی در شنبه وزارت بهداشت اعلام کرد: اقدامات پیشگیرانه در هفت جامعه باشگاه و هشت دستياران کمیته پس از آن پیدا شد که برخی از بیماران با حضور در شام در ارتش افسر باشگاه SAFRA Jurong گزارش شبکه تلویزیونی محلی کانال اخبار آسیا است.

TAMIL NADU, هند

یک نفر در تامیل نادو تست مثبت برای SARS-CoV-2

یکی از نمونه های فرستاده شده برای تست در تامیل نادو آمده است به عنوان مثبت برای SARS-CoV-2 (Coronavirus). بیمار 45 ساله نر از Kancheepuram منطقه دارای سابقه سفر به مسقط, عمان. او پذیرفته شده است و به جداسازی بخش در دولت راجیو گاندی, بیمارستان عمومی در چنای.

Coronavirus: پوشش کامل

تایید این, بالا, مقامات بهداشتی دولت گفت: توصیه شده است صفحه اصلی قرنطینه پس از او فرود آمد و گزارش برخی از علائم. نمونه خود را فرستاده بودند برای آزمایش و نتایج دریافت شده در مارس 7.

TELANGANA

بیمارستان های خصوصی بازی امن در انزوا بخش مشاوره

وجود دارد مخلوط پاسخ به دولت مشورتی به بیمارستان های خصوصی در اقدامات گرفته شود برای درمان COVID-19 موارد مشکوک و راه اندازی از جداسازی بخش ویژه شمارنده و آموزش پزشکان و para-کادر پزشکی برای جلوگیری از انتقال آن.

اکثر بیمارستان های خصوصی پزشکان گفت: آنها آماده هستند به ارائه درمان به COVID-19 موارد مشکوک اگر بیماران مبتلا به بازدید خود از بیمارستان و پس از مشکوک ویروس آنها را فورا ارجاع موارد به بیمارستان گاندی در حیدرآباد و یا به ستاد منطقه بیمارستان برای درمان در انزوا بخش است. “ما نمی توانیم باز ویژه جداسازی بخش در بیمارستان ها و ارائه درمان به بیماران مبتلا به COVID-19” گفت: یکی از مقامات ارشد اين رهبر کریمنگر منطقه.

TELANGANA

بیمارستان گاندی به ارائه WiFi برای COVID مظنون

COVID-19 مظنون بستری در انزوا بخش از بیمارستان گاندی خواهد بود با ارائه اینترنت وای فای. Telangana وزیر بهداشت Eatala Rajender گفت که خدمات ارائه شده به مردم برگزاری شغل بیش از حد بستری وجود دارد.

برای حذف دغدغه در میان مردم, وزیر بهداشت در ملاقات اول (برای اولین بار) COVID بیمار از حیدرآباد با مراجعه به COVID ICU در شب جمعه. به طور کامل تحت پوشش در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) او ایستاده بود کنار یک پنجره شیشه ای در مواجهه با بیمار صحبت کرد و به او بیش از تلفن. پس از آن او مظنون از عفونت در انزوا بخش واقع در طبقه هفتم بیمارستان اصلی ساختمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>