تعداد COVID-19 موارد تست مثبت در هند عبور از 170 روز چهارشنبه. وجود دارد بیش از 150 فعال موارد از جمله اولین مورد گزارش شده از Chandigarh و یکی دیگر از دره کشمیر.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) که از 18 مارس وجود دارد 207,860 تایید COVID-19 موارد و 8,657 مرگ و میر در 166 کشور جهان است.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

ما شده اند به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد. در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی خط تلفن شماره 1075 و 1800-112-545 و 011-23978046. ایمیل: ncov2019@gmail.com

در اینجا به روز رسانی:

12.15 بعد از ظهر

محدودیت های اعمال شده در سرینگر پس از تشخیص اولین مورد

در سرینگر دولت در 19 مارس اعمال محدودیت در حرکت مردم محلی و متوقف حمل و نقل عمومی یک روز پس از 65 سال تشخیص داده شد به عنوان اولین کسی که تست مثبت برای COVID-19 در منطقه کشمیر.

این محدودیت ها را دیدم ارغنون سیم در حال راه اندازی در جاده های اصلی منتهی به سرینگر را Khanyar منطقه که در آن بیمار شد از. بسیاری از قطعات از مرکز تجاری لعل Chowk نیز شاهد مقررات ترافیک با استقرار پرسنل امنیتی.

مردم محلی گفت: آنها در مواجهه با یک مستند به نیروهای امنیتی اجازه می دهد آنها را به حرکت در اطراف آزادانه

 

11.20 am

Ferozepur بخش شمالی راه آهن تعلیق چندین قطار خدمات

از لغو قطار دهلی سرای Rohilla و پتهنکت (از مارس 18 مارس 30); دهلی نو به Ferozepur Cantt و Ferozepur به دهلی نو (از مارس 20 مارس 29); و جبال پور به آتاری (از مارس 21 مارس 28); عطاری-جبال پور (از مارس 22 و 29); Jabalpur-عطاری هفتگی اکسپرس (از مارس 24 تا 31); عطاری-جبلپر هفتگی اکسپرس (از مارس 25 مارس 1).

 

11.05 am

ISC و ICSE امتحانات برنامه ریزی شده بین ماه های مارس 19 و 31 مارس به تعویق افتاد. تجدید نظر تاریخ متعاقبا اعلام خواهد شد گفت: آزادی مطبوعات از شورای هند مدرسه گواهی امتحانات

11.00 هستم | آندرا پرادش

دوم مورد مثبت در آندرا پرادش

دوم در مورد مثبت گزارش شده در دولت این بار از Prakasm منطقه. با توجه به بولتن های صادر شده توسط آن صبح روز پنجشنبه یک فرد متعلق به Prakasam آزمایش مثبت از میان 13 شناسایی شده در این منطقه با COVID علائم.

ویژه دبیر کل K. S. Jawahar ردی اظهار داشت: در آخرین بولتن که مجموع 883 نفر شناسایی شده اند که تا کنون برای مشاهده 254 تکمیل مشاهدات سه نفر از آنها در خانه انزوا و چهار بستری در بیمارستان. از 109 نمونه تست شده تا تاریخ دو تبدیل مثبت و نتایج از 13 نمونه است در انتظار.

10.45 هستم | کارناتاکا

یک مورد مثبت در کارناتاکا

یک مورد مثبت گزارش شده از کارناتاکا. مورد جدید است که برای اولین بار از Kodagu. با این کل تعداد موارد تایید شده در کارناتاکا را لمس کرده است 15 از جمله کسی که تسلیم به این بیماری است.

در حالی که جزئیات بیشتر در این مورد هنوز به طور آشکار توسط دولت در بخش بهداشت و درمان وزیر بهداشت B. Sriramulu توییتی در روز پنج شنبه صبح که کسی تا به حال بازگشت از عربستان سعودی و در حال حاضر قرنطینه در تعیین شده جدا تسهیلات.

10 am| Chandigarh

Chandigarh, گزارش اولین مورد تایید شده

اولین مورد تایید شده از COVID-19 گزارش شده در Chandigarh مشترک سرمایه پنجاب و هاریانا. وضعیت بیمار است, اما, ‘ثبات’ یک مقام ارشد گفت: در 19 مارس ،

“23 ساله که به تازگی از انگلستان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19,” B. S. Chavan مدیر اصلی دولت کالج پزشکی و بیمارستان در بخش-32 در اینجا گفته هندو.

 

10 am | Mumbai

راه آهن لغو 84 بیشتر قطار; 155 قطار لغو شده تا 31 مارس

راه آهن لغو 84 قطار بیشتر که نمی خواهد کار بین مارس 20 و 31 مارس در نظر coronavirus و اشغال کم, مقامات گفت.

با این تعداد از لغو قطار صعود به 155.

ملی حمل و نقل به حال لغو حدود 99 قطار در شب چهارشنبه.

“همه مسافران با داشتن بلیط این قطار مطلع هستند و در مورد آن به صورت جداگانه” این مقام گفت.

– PTI

9.30 صبح | چین

جدید داخلی coronavirus موارد برای اولین بار می گوید چین

برای اولین بار پس از کشنده coronavirus را شکست حدود سه ماه پیش در ووهان چین در روز پنج شنبه گفت که هیچ جدید داخلی موارد از COVID-19 تأييد شد از جمله ویروس ” epicentre حتی به عنوان هشت بیشتر مرگ و میر گزارش شده از مرگ و میر در کشور به 3,245.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در آن گزارش روزانه گفت که هیچ جدید در داخل کشور منتقل موارد از رمان coronavirus بیماری گزارش شده در سرزمین اصلی چین در روز چهارشنبه.

 

کرالا

کرالا معبد جشنواره رفتن لاغر کاهش در جشن

معبد جشنواره ها در کشور را به عهده گرفت حزن انگیز داشته باشید. مشخصه شادی و سراب که علامت چنین جشن ها را راه داده مطیع احتیاط شامل COVID-19 شیوع.

A board put up by the Palkulangara Sree Bhagavathy Temple in the capital on Wednesday cautioning devotees against crowding at the annual festival that begins on Thursday.

هیئت مدیره قرار داده شده توسط Palkulangara Sree Bhagavathy معبد در پایتخت در روز چهارشنبه هشدار جانبازان در برابر ازدحام در جشنواره سالانه آغاز می شود که در روز پنج شنبه. | عکس های اعتباری: S MAHINSHA

 

این Travancore Devaswom هیئت مدیره (TDB) که مدیریت حدود 1200 معابد گرفته شده سرب در رعایت پروتکل های تعیین شده توسط دولت است. هیئت مدیره صادر کرده است یک دایره به معبد مشورتی کمیته متشکل از عمدتا ساکنان هر منطقه به حالت تعلیق در همه برنامه های فرهنگی و جمعی اعیاد برگزار شد به عنوان بخشی از جشنواره تا به حالت عادی باز می گرداند.

 

 

دهلی نو

وزارت می خواهد محدودیت در حمل و نقل عمومی

وزارت حمل و نقل جاده & بزرگراه توصیه کرده است همه کشورها و سرزمین های اتحادیه به اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش COVID-19 محدود کردن حمل و نقل عمومی. بازپرداخت ممکن است ارائه شده برای پیشبرد رزرو به مسافران یک وزارتخانه در بیانیه ای گفت: در 18 مارس.

ایالات متحده آمریکا

اولین عضو کنگره آمریکا آزمایش مثبت

نماینده ایالات متحده ماریو دیاز-Balart گفت: در 18 مارس او آزمایش مثبت برای COVID-19 تبدیل شدن به اولین عضو کنگره شناخته شده به قرارداد ویروس.

دیاز-Balart در فلوریدا از حزب جمهوری خواه در بیانیه ای گفت او شده است خود quarantining در واشنگتن پس از جمعه بود و نه به خانه بازگشت به جنوب فلوریدا به دلیل همسر خود را از قبل موجود شرایط: حداقل فوق العاده بالا خطر است.

همچنین بخوانید: Data | COVID-19 مرگبارترین برای سالمندان

دهلی نو

مودی به آدرس ملت

نخست وزیر نارندرا مودی رسیدگی خواهد شد این کشور در مارس 19 شب در این وضعیت ناشی از شیوع کروناویروس و تلاش برای مبارزه با آن دفتر نخست وزیر گفت.

“ساعت شری @narendramodi را از آدرس ملت در 19 مارس سال 2020 در 8 ساعت طی آن او خواهد شد بحث در مورد مسائل مربوط به COVID-19 و تلاش برای مبارزه با آن” به سازمان بنادر و دریانوردی است.

 

دهلی نو

CBSE به تعویق انداختن class 10, 12 مدیره امتحانات تا 31 مارس

هیئت مدیره مرکزی متوسطه آموزش و پرورش به تعویق افتاد مداوم class 10, 12 امتحانات تا مارس 31 از نظر شیوع کروناویروس.

“همه در حال انجام CBSE امتحانات در هند و خارج از کشور به تعویق افتاد تا 31 مارس خواهد بود و پس از آن موکول… پس از یک ارزیابی از وضعیت” CBSE وزیر Anurag Tripathi گفت.

“همه در حال انجام کار ارزیابی خواهد بود به حالت تعلیق در طول دوره,” او اضافه شده است.

این CBSE اعلام در آمد زیر یک بخشنامه از HRD وزارت گفت: امتحانات مهم هستند اما ایمنی و امنیت دانش آموزان و معلمان به همان اندازه مهم است.

HRD وزارت NTA به تعویق انداختن JEE برای IIT, مهندسی, دانشگاه, پذیرش

مشترک کنکور (JEE-اصلی) برای ورود به IITs و مهندسی دانشکده ها به تعویق افتاده است در نظر coronavirus با توجه به HRD وزارت ملی تست آژانس (NTA). امتحان بود زودتر از برنامه ریزی مارس 5-11.

“این JEE-اصلی آزمون به تعویق افتاده است. تاریخ جدید تصمیم گرفته خواهد شد مطابق با برنامه امتحانات هیئت مدیره و دیگر امتحانات رقابتی برای اطمینان از هیچ برخورد” ارشد NTA رسمی گفت.

جامو و کشمیر

کشمیر سوابق خود اولین مورد از coronavirus: مقامات

دره کشمیر در مارس 18 ثبت اولین مورد مثبت برای رمان coronavirus در سرینگر شهردار سرینگر شهرداری شرکت Junaid Azim Mattu گفت. “من مطلع شده است مدتی پیش که #سرینگر تا به حال آن اولین مورد مثبت برای #Covid2019. این یک متراکم منطقه در شهر فضای داخلی. ما باید به طور شفاف برای انتقال گرانش چالش و همچنین به دنبال اقدامات جدی و مسئول رفتار” آقای Mattu گفت: در یک سری از توییت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی