به عنوان جهان همچنان دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس هندوستان شده است در نظر گرفتن چند مرحله برای اطمینان از ویروس نیست گسترش در کشور است. این شامل سفت کردن زمین مرزها و ممنوعیت سفر. علاوه بر این, چندین ایالت را بسته آموزشی موسسات اماکن عمومی مانند پارک ها theratres و مراکز و توصیه کرده اند که در برابر اینتر-دولت سفر.

اتحادیه وزارت بهداشت در روز سه شنبه در 9.15 هستم گفت: وجود 125 تایید موارد COVID-19 در هند.

ما شده اند به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد. در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی خط تلفن شماره 1075 و 1800-112-545 و 011-23978046. ایمیل: ncov2019@gmail.com

در اینجا آخرین به روز رسانی:

کارناتاکا گزارش مورد دهم

سه نفر در دولت باید آزمایش مثبت برای COVID-19 روز دوشنبه با در نظر گرفتن مجموع تعداد موارد آلوده به 10. از موارد جدید دو هستند از بنگلور و یکی از Kalaburagi.

همچنین به عنوان خوانده شده | Data: Coronavirus نرخ مرگ و اوج در ایتالیا و اسپانیا

هنگ کنگ به قرنطینه همه مردم از ورود به شهر از پنج شنبه

هنگ کنگ خواهد قرنطینه به مدت 14 روز به تمام مردم ورود چینی-حکومت شهر شروع نیمه شب روز پنج شنبه برای جلوگیری از گسترش coronavirus مالی آسیا hub رهبر کری لام گفت: در روز سه شنبه.

S. Korea گزارش کمتر از 100 جدید کروناویروس موارد برای سومین روز

کره جنوبی گزارش 84 جدید کروناویروس موارد در روز سه شنبه به مناسبت سومین روز متوالی است که در این شهرستان گزارش شده کمتر از 100 عفونت های جدید در حال رشد در میان امیدوار است که آسیا بزرگترین شیوع خارج از چین ممکن است کاهش.

شماره جدید هستند و زیر یک Feb. 29 اوج 909 و همراه این کشور را در مجموع عفونت به 8,320 کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت.

 

کانادا خاموش مرزها به اتباع خارجی

کانادا مرزهای خود را بسته به همه اتباع خارجی به جز شهروندان ایالات متحده و اقامت دائم در مارس 16, با نخست وزیر, Justin Trudeau, اصرار مردم برای محدود کردن تماس های اجتماعی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

چند کشور دیگر را گرفته اند همان مرحله است. 27 کشور اتحادیه اروپا پیشنهاد بستن مرزهای خارجی آن برای 30 روز در روز دوشنبه.

سفر از, اتحادیه اروپا, انگلستان ممنوع به هند تدابیر پیشگیرانه مراحل

در یک سری از موقت اقدامات پیشگیرانه این گروه وزیران (GoM) در COVID-19 روز دوشنبه ممنوع ورود مسافران از اتحادیه اروپا و کشورهای انجمن تجارت آزاد اروپا و ترکیه و انگلستان به هند از آوریل 18.

پس از آن هفتم جلسه در COVID-19 شیوع این GoM نیز نامیده می شود برای گسترش اجباری قرنطینه برای یک دوره حداقل 14 روز برای مسافران از/ترانزیت از طریق امارات متحده عربی, قطر, عمان و کویت.

 

Odisha

دو نفر فرار از بیمارستان بازگشت

با توجه به فشار از روستاییان همکار و دوستان و بستگان یک فرد مشکوک به COVID-19 عفونت که در حال فرار از MKCG کالج پزشکی و بیمارستان در Berhampur در مارس 15, بازگشت به بیمارستان برای بستری شدن دوباره.

در یک حادثه مشابه دیگر فرد پذیرفته شده در جداسازی بخش Kandhamal منطقه مرکزی بیمارستان (DHH) در Phulbani فرار کرده اند در روز دوشنبه. جستجو راه اندازی شد پس از اضافی منطقه افسر پزشکی (ADMO) Kandhamal شکایت پلیس.

ماهاراشترا

سه سال در میان 6 جدید COVID-19 موارد

یک سه ساله دختر از کالیان و 33 ساله و مادر در میان شش جدید بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در ماهاراشترا در دوشنبه در نظر گرفتن مجموع تعداد در دولت به 39.

فرزند پدر که تا به حال در سفر به ایالات متحده در حال آزمایش مثبت زودتر. دیگر بیمارانی که آزمایش مثبت در روز دوشنبه شامل دو فیلیپین از اتباع خود را از سن 47 و 42 که آمده بود به Navi Mumbai 44 سال از بمبئی با یک سفر سابقه به لیسبون در پرتغال و 51 سال از یوتمل بود که بخشی از دوبی تور ،

دهلی نو

آثار موزه ملی بسته تا 31 مارس

اتحادیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد روز دوشنبه که همه یکی بناهای تاریخی و موزه ها نگهداری می شود توسط باستان شناسی از هند در سراسر کشور و موزه ملی در دهلی نو خواهد بود بسته به عموم از شنبه تا 31 ماه مارس با در نظر COVID-19 بحران است.

 

بمبئی

BMC شروع می شود درب-به-درب نظارت

Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) مقامات آغاز شده درب-به-درب بازدیدکننده داشته است به عنوان یک اندازه گیری برای مقابله با رمان coronavirus بیماری همه گیر. مقامات بازدید بیش از 10000 جوامع مسکن برای بررسی افراد با هر سابقه سفر خارجی هر کسی با COVID-19 علائم و همچنین ردیابی کسانی که مرخص پس از نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

فرانسه تحمیل محدودیت در حرکت

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در روز دوشنبه دستور داد محدودیت های دقیق در جنبش مردم که حداقل دو هفته به سرعت گسترش coronavirus و گفت: ارتش خواهد بود پیش نویس به کمک به انتقال بیمار به بیمارستان است.

ماهاراشترا دولت سفارشات دفاتر خصوصی به رفتن برای کار از خانه’

ماهاراشترا رفت و به جزئی lockdown mode با دولت اعلام بسته شدن دفتر خصوصی فضاهای مذهبی, زیارتگاه ها و عروسی توابع پس از موارد تازه از رمان coronavirus (COVID-19) گزارش شده از سراسر کشور در روز دوشنبه.

در دیدار با مقامات بهداشت وزیر Uddhav Thackeray هشدار داد که شهروندان را مجبور به نشان دادن خود بیشتر نظم و انضباط برای 15 روز آینده — که حیاتی برای جهش در ویروس — یا دولت خواهد بود سمت چپ با هیچ گزینه ای جز رفتن برای کل بسته شدن سرمایه مالی و بقیه از دولت است.

کرالا

126 در انگلستان توریستی لیست تماس قرنطینه

وزارت بهداشت و درمان قرار داده است در قرنطینه 126 نفر در این منطقه که در تماس با انگلستان توریستی که تست مثبت برای COVID-19.

توریستی بود offloaded: از امارات پرواز همراه با دیگران در یکشنبه پس از منطقه جمع آوری شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی