Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هند سوابق بیش از 230 موارد مثبت

تعداد COVID-19 موارد مثبت رسید به 234 در هند از مارس 21. با چهار کشته و چندین بهبود تعداد فعال coronavirus موارد بیش از 210.

در سراسر کشور تماس بگیرید برای ‘Janata حکومت نظامی’ اعلام شده است از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر در مارس 22 توسط نخست وزیر نارندرا. راه آهن نخواهد رفت و آمد هر مسافر قطار در گفت ساعت; اتوبوس اتصال بیش از حد به احتمال زیاد محدود است.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

هندو به ارمغان آورده است از کتاب های الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد. در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی خط تلفن شماره 1075 و 1800-112-545 و 011-23978046. ایمیل: ncov2019@gmail.com

در اینجا آخرین به روز رسانی:

8 am | کره جنوبی

کره جنوبی گزارش 147 جدید کروناویروس موارد

کره جنوبی گزارش داد 147 جدید کروناویروس عفونت در روز شنبه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این موارد جدید را در این کشور در مجموع به 8,799.

به تازگی گزارش موارد رز بازگشت به بالای 100 از 87 ثبت شده در روز جمعه اگر چه کره جنوبی تجربه شده است یک روند رو به پایین در موارد جدید از اوج 909 موارد گزارش شده در فوریه. 29.

– رویترز

خواننده Kanika Kapoor را COVID-19 وضعیت اتحاد سیاستمداران نگران

بالیوود خواننده Kanika Kapoor اعلام روز جمعه که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 باعث ترساندن در میان چندین بالا سیاستمداران بود که با حضور یک سری از حوادث با او در لکهنو به تازگی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در تماس با آنها.

بسیاری از آنها پس از اعلام کرد که آنها را به قرنطینه.

در خط مقدم مبارزه با کروناویروس

با 53 مورد تأیید ماهاراشترا در حال حاضر دارای بیشترین تعداد رمان coronavirus موارد در هند. هندو خبرنگار از بمبئی Jyoti Shelar صحبت می کند به پزشکان افسران پزشکی و میکروبیولوژی که هوشیار باقی می ماند به عنوان ویروس همچنان به گسترش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر