Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی | هیچ پرواز بین المللی مجاز به زمین در هند از مارس 22 برای یک هفته

تعداد COVID-19 موارد تست مثبت در هند عبور از 170 روز چهارشنبه. وجود دارد بیش از 150 فعال موارد از جمله اولین مورد گزارش شده از Chandigarh و یکی دیگر از دره کشمیر.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) که از 18 مارس وجود دارد 207,860 تایید COVID-19 موارد و 8,657 مرگ و میر در 166 کشور جهان است.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

ما شده اند به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد. در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی خط تلفن شماره 1075 و 1800-112-545 و 011-23978046. ایمیل: ncov2019@gmail.com

در اینجا به روز رسانی:

دهلی نو | 6.45 pm

بازگرداندن شبکه 4G در ارائه خدمات J&K برای مبارزه با کروناویروس: عفو بین الملل

سازمان عفو بین المللی هند (AII) در یکشنبه خواست این مرکز بلافاصله پس از بازگرداندن بالا-سرعت 4G خدمات اینترنت در جامو و کشمیر برای کمک به مردم در آماده شدن در برابر گسترش coronavirus.

“پاسخ به کورونا ویروس را نمی توان بر اساس موارد نقض حقوق بشر و عدم شفافیت و سانسور” بیانیه ای گفت:.

“کامل اینترنت خاموش شدن ناگهانی نیز اعمال شده به طور متناوب در مناطق خاص در پوشش امنیتی است. وجود دارد در حال رشد است اضطراب در اطراف همه گیر و بی دلیل محدودیت در محتوا و انتشار اطلاعات تنها می ایستد برای اضافه کردن به وحشت. کامل خاموش شدن و یا محدود کردن سرعت اینترنت و یا دسترسی به آن را دشوار می سازد مردم را به حرکت به راه خود را از طریق یک زمان دشوار بیشتر تضعیف اعتماد خود را در مقامات” بیانیه ای گفت:.

Amaravati | 6.40 pm

Tirupati Balaji معبد به بسته برای جانبازان; مراکز تئاتر در بسته A. P.

این تپه معروف حرم خداوند Venkateswara در تیروملا نزدیکی تیروپاتی و از همه مهم دیگر معابد خواهد شد خارج از محدوده برای جانبازان در حالی که مراکز و سالن سینما خواهد بود تعطیل در آندرا پرادش تا 31 مارس به عنوان بخشی از اقدامات برای بررسی گسترش coronavirus دولت اعلام کرد در روز پنج شنبه.

محدودیت ها را به زور از توصیه معاون وزیر برای پزشکی و سلامت A. K. K Srinivas (Nani) گفت: جلسه توجیهی خبرنگاران در اینجا پس از یک نشست سطح بالا در COVID-19 ریاست وزیر Y. S. Jagan موهان ردی.

روزانه مراسم در تمام این معابد خواهد شد انجام شده توسط کشیش. تنها جانبازان اجازه داده نخواهد شد, او گفت:.

دهلی نو | 6.00 pm

رستوران ها در دهلی نو به کار خواهد بست تا 31 ماه مارس

وزیر Arvind Kejriwal اعلام کرد در دهلی نو در روز پنج شنبه که رستوران ها در سرمایه های ملی می شود برای خدمت به مشتریان خود را در محل مربوطه خواهد بود اما مجاز به ادامه نگاهی به دور و خدمات تحویل.

تصمیم گرفته شد در یک جلسه بین آقای Kejriwal و معاون فرماندار آنیل Baijal به بررسی اقدامات انجام شده در برابر COVID-19 اپیدمی در شهرستان.

“همه رستوران ها و eateries بسته باقی می ماند به جز تحویل و takeaways. تامین کامیون های تلفن همراه با کالاهای اساسی از استفاده روزانه و ضروری پزشکی آیتم های مختلف در مناطق مسکونی و در حال کاوش” آقای Baijal توییتی.

تعلیق تمام غیر ضروری خدمات دولت تا سفارشات بیشتر نیز بر تصمیم در جلسه راج Niwas اعلام کرد.

— Jatin نند

Chandigarh| 5.50 pm

پنجاب را به حالت تعلیق حمل و نقل عمومی از مارس 20 نیمه شب

دولت پنجاب در روز پنج شنبه اعلام کرد تعلیق از خدمات حمل و نقل عمومی از نیمه شب از 20 مارس (جمعه) علاوه بر محدود کردن تجمعات عمومی به کمتر از 20 در دولت است. همچنین تصمیم به تعطیل ازدواج قصر, هتل ها, رستوران ها, ضیافت ناهار خوری و مکان به جز صفحه اصلی خدمات تحویل و takeaways در کل کشور. حمل و نقل عمومی و اتوبوس و tempos و خودکار rickshaws معلق خواهد شد از نیمه شب جمعه, بدن محلی وزیر Brahm Mohindra گفت.

تصمیمات گرفته شده در جلسه از هفت عضو گروه وزیران (GoM) تشکیل شده توسط دولت پنجاب به بررسی وضعیت باعث شیوع کروناویروس در روزانه. این GoM نیز تصمیم به محدود کردن عمومی جمع آوری به 20. آن ها محدود به 50 نفر. وزیر در ادامه گفت که امتحانات از کلاس X و XII پنجاب آموزش و پرورش مدرسه, مدیره شده اند به تعویق افتاد تا 31 مارس است.

همه کمیسیون معاون کمیسیون سرپرست ارشد پلیس به کارگردانی شده به ترک ایستگاه های خود وزیر گفت.

اسلام آباد | 5.40 pm

پاکستان بسته Wagah مرز با هند به مدت دو هفته در میان coronavirus ترساندن

پاکستان اعلام کرد در 19 مارس به پایین Wagah مرز با هند به مدت دو هفته به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در کشور افزایش به 341. کشور را به وزارت کشور از طریق اطلاع رسانی گفت که این بسته کلید نقطه مرزی با هند “برای یک دوره اولیه از دو هفته با اثر فوری”. آن گفت: این اقدام گرفته شد به “جلوگیری از گسترش COVID-19 در بهترین منافع هر دو کشور”.

پاکستان غربی مرز ایران و افغانستان در حال حاضر بسته شده است برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار که افراد آلوده در بیش از 150 کشور جهان است.

دهلی نو | 5.30 pm

هند ممنوعیت ورود تمام تجاری بین المللی پروازهای مسافری از مارس 22 مارس 29

دولت هند صادر زیر اطلاع رسانی در یک بیانیه رسمی:

  • هیچ برنامه ریزی شده بین المللی تجاری هواپیماهای مسافربری مجاز به زمین در هند از مارس 22 سال 2020 برای یک هفته.
  • دولت باید موضوع مناسب جهت به طوری که همه شهروندان بالای 65 (به غیر از برای کمک های پزشکی) به جز برای نمایندگان/دولت. بندگان/متخصصان پزشکی توصیه به در خانه باقی می ماند.
  • به طور مشابه تمام کودکان زیر 10 باید توصیه به ماندن در خانه و نه برای سرمایه گذاری.
  • راه آهن و هواپیمایی باید تعلیق همه اعطایی سفر به جز برای دانشجویان و بیماران و divyang دسته.
  • متحده در حال درخواست برای اجرای کار برای خانه, برای pvt کارکنان بخش به جز کسانی که مشغول به کار در اورژانس/خدمات ضروری است.
  • به منظور کاهش ازدحام تمام گروه B و C مرکزی دولت. کارکنان خواسته خواهد شد که به حضور در دفاتر متناوب در هفته و مبهوت زمانبندی برای همه کارکنان.

دهلی نو | 5.20 pm

از نکات برجسته این MEA مطبوعات در دیدار با کروناویروس:

“بحران مانند این می داند هیچ مرزهای و شما نیاز منطقه ای و همکاری های بین المللی. ساعت مودی ساخته شده چند پیشنهاد و ما در حال حرکت بسیار سریع در این. صندوق اضطراری است و در حال اجرا. سارک کشور ما خواسته اند برای ماسک و دستکش و داروهای… کل درخواست ها عبور کرده اند $1 میلیون نفر است.

“سارک خارجی وزرای بهداشت دبیران برگزار خواهد شد کنفرانس تلفنی به زودی.”

در سرخپوستان رشته در خارج از کشور: “با توجه به وخامت وضعیت ما نمی تواند اجازه می دهد تمام OCIs/سرخپوستان به بازگشت. مشاوره برای سفر به عنوان کوچک که ممکن است. ماموریت ما در حال تلاش برای رسیدن به آنها را.”

“با توجه به وخامت وضعیت ما نمی تواند اجازه می دهد تمام OCIs/سرخپوستان به بازگشت. مشاوره برای سفر به عنوان کوچک که ممکن است. ماموریت ما در حال تلاش برای رسیدن به آنها.

“ما باید به بررسی اقدامات انجام شده توسط کشورها و تصمیم گرفت به ژاپن از لیست محدودیت های مسافرتی.

“وضعیت در ایران بسیار شدید است و ما در حال تصمیم گیری ما پاسخ در آوردن سرخپوستان که رشته وجود دارد. برخی از آنها منفی و برخی مثبت هستند. در هفته گذشته ما تخلیه 590 سرخپوستان از ایران. ما معتقدیم در زمان ها به کسانی که آلوده می یابند و ما بازگرداندن آنها را.

“ماموریت ما را با چالش های زیادی در حال ساخت ترتیبات برای سرخپوستان رشته در یک محیط پیچیده.”

“اجازه دهید ما به شما اطمینان می دهم کسانی که آزمایش منفی خواهد بود به ارمغان آورد. با این حال بسیاری از پروازهای مورد نیاز… آن است که آیا 1 پرواز و یا 2 پرواز. برای کسانی که مثبت وجود دارد یک پروتکل های مختلف.

“اگر کسانی که در رشته ماندن در تماس با ماموریت کمک گرفتن از جوامع محلی آنها را جریمه خواهد شد.

“در مورد اتباع هند رشته در خارج از کشور آن است که امن تر برای آنها را به ماندن وجود دارد. آنها ممکن است بدون علامت است اما می تواند به توسعه آنها بعد. بنابراین ما باید مراقب باشید در مورد گسترش آنها را در اطراف.

“برخی از شرکت های هواپیمایی باید اجرا embargoes اشتباه و چپ سرخپوستان رشته در حمل و نقل. ما به دنبال این مورد به مورد.

“ما به ارمغان آورد همه کسانی که می خواستند به از سنگاپور. مردم در مانیل در حال تسهیل محلی ماموریت و وضعیت تحت کنترل است. ما در حال دریافت گزارش از سرخپوستان رشته در لندن و Schiphol اما هیچ اطلاعات تایید شده.

در تخلیه از ایتالیا: “هند تیم پزشکی رو 380 نمونه از آن 376 منفی بود در حالی که چهار مثبت بودند.”

“دسته بعدی از تخلیه خواهد بود از ایران. تعداد زیادی از کسانی که آزمایش منفی است و ما تلاش خواهد کرد تا آنها را به عقب به زودی.”

در سرخپوستان در قم: “مراقبت مناسب گرفته شده است به تجزیه و تحلیل نمونه های از زائران وجود دارد. ما از هم جدا شده اند کسانی که منفی و مثبت است. چیزهایی که در حال حاضر کاملا کنترل شده و مردم در حال بهبود است.”

— Suhasini حیدر

Gurugram | 5.10 pm

دو تست مثبت در Gurugram

دو زن از جمله یک زن 22 ساله تحصیل در انگلستان آزمایش مثبت برای COVID-19 در Gurugram. در آن زمان تعداد کل موارد مثبت در Gurugram به چهار.

افسر ارشد پزشکی Gurugram, J. S. Punia گفت: هندو که دانش آموز تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و نمونه ها از سه نفر از اعضای خانواده نیز در نظر گرفته شده است برای معاینه.

در مورد دوم 42 ساله از یک COVID-19 بیمار آزمایش مثبت است. شوهرش در حال بازگشت از انگلستان در مارس 7.

 

کلمبو | 4.55 pm

سریلانکا به تعویق انداختن انتخابات پارلمانی

سریلانکا در روز پنج شنبه به طور نامحدود به تعویق افتاد انتخابات پارلمانی که قرار بود برای ماه آینده در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس کمیسیون ماهیندا Deshapriya گفت: انتخابات برنامه ریزی شده برای مارس 25 نمی توان برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به وضعیت حاکم بر شیوع کروناویروس در کشور

تاریخ جدید اعلام خواهد شد و پس از مارس 25 و بستگی دارد که چگونه به سرعت شما می توانید یک پنجه” Deshapriya به خبرنگاران گفت:.

پنجاب | 4.15 بعد از ظهر

پنجاب گزارش اولین coronavirus مرگ

پنجاب اعلام کرد از coronavirus مرگ پس از 70 سالگي درگذشت در بیمارستان مدنی در بنگا شهر شهيد Bhagat Singh نگر منطقه.

مرحوم وارد شده بود از آلمان از طریق ایتالیا در فرودگاه دهلی نو در مارس 7 و اقدام به دولت همان روز. او شناخته شده مورد دیابت و فشار خون بالا و تایید شد به عنوان COVID مثبت در مارس 18, گفت بیانیه رسمی در روز پنج شنبه.

هشدار از بدتر شدن COVID-19 بحران در کشور, Punjab وزیر Amarinder سینگ دولت مرکزی اجازه می دهد تا بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه برای انجام آزمایشات به منظور اطمینان از دسترسی به تمام مردم حتی به عنوان دولت گزارش اولین مورد کرونا مرگ است.

 

Chennai | 4.15 pm

یک آزمون مثبت در چنای

یک زن 21 ساله دانشجو از دوبلین, ایرلند دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. او که در teated در راجیو گاندی, بیمارستان دولتی. وزیر بهداشت VijayaBhaskar گفت: دانش آموز arriveed در فرودگاه چنای در 17 مارس است. او غربالگری و قرنطینه.

او نتایج آزمون امروز آمد.

با این کار تعداد موارد در تامیل نادو افزایش به سه. یک نفر بهبود یافتند.

3.00 pm

مرکزی دولت می پرسد 50 درصد از کارکنان خود را برای کار از خانه

این مرکز در روز پنج شنبه تصمیم گرفت تا اجازه دهد 50 درصد از کارکنان خود را برای کار از خانه و باقی مانده به حضور در دفتر هر روز علاوه بر اجرای انواع اسلات هم برای ساعات کار در تلاش خود را بیشتر به بررسی گسترش coronavirus.

سران گروه (HoDs) ممکن است اطمینان حاصل شود که 50 درصد از گروه B و C کارکنان ملزم به حضور در دفتر هر روز و باقی مانده 50 درصد کارکنان باید دستور به کار از خانه یک پرسنل وزارت منظور گفت.

بیشتر ساعات کار برای تمام کارکنان که با حضور در دفتر در یک روز خاص باید مبهوت منظور گفت.

Chennai | 2.00 pm

خیابان ها خلوت چنای

Pavement shops in Chennai's marketplace T.Nagar on Thursday have been closed as a preventive measure to stop the spread of COVID-19.

پیاده رو مغازه ها در چنای بازار T. Nagar در روز پنج شنبه بسته شده اند و به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19. | عکس های اعتباری: S. R. Raghunathan

همیشه شلوغ T. Nagar یک مرکز تجاری از چنای, عینک ترک نگاه به تمام مغازه ها تعطیل شد, به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.

A rare sight of people playing cricket in Ranganathan Street., T. Nagar, Chennai. The iconic shop street that connects Mambalam Railway station with T. Nagar Usman Road, is home to several retail outlets.

نادر نزد مردم بازی کریکت در Ranganathan خیابان., T. Nagar چنای. یاد مغازه خیابان که متصل Mambalam ایستگاه راه آهن با T. Nagar عثمان جاده به چند رسانه های خرده فروشی. | عکس های اعتباری: K. Pichumani

 

پنجی | 1.50 pm

گوا به صفحه نمایش داخلی مسافران در فرودگاه

گوا وزیر بهداشت Vishwajit Rane در روز پنج شنبه اعلام کرد که داخلی مسافران پس از رسیدن به دولت Dabolim airport نیز غربالگری برای عفونت کروناویروس.

“این امکان وجود دارد که برخی از coronavirus افراد آلوده ممکن است سفر در پروازهای داخلی. ما می خواهیم به صفحه نمایش تمام مسافران که از طریق فرودگاه” او گفت:.

بمبئی | 1.40 pm

بمبئی ‘dabbawalas’ به تعلیق خدمات تا پایان ماه

Mumbai's dabbawalas seen wearing masks in front of Churghate station on Thursday.

بمبئی dabbawalas دیده می شود با پوشیدن ماسک در مقابل Churghate ایستگاه در روز پنج شنبه. | عکس های اعتباری: Vivek Bendre

 

بمبئی مشهور تیفین تامین کنندگان dabbawalas روز پنج شنبه گفت: آنها در حال تعلیق خدمات خود را تا 31 ماه مارس با در نظر coronavirus وضعیت.

Subhash Talekar سخنگوی بمبئی Dabbawala و دانشجویان گفت: این سرویس به حالت تعلیق باقی خواهد ماند از جمعه به عنوان یک اقدام احتیاطی.

بمبئی | 1.30 ساعت

6 سنگاپور-بازگشت افراد د-سوار از قطار در بمبئی

شش مسافران داشتن مهر به عنوان “خانه قرنطینه’ در دست خود را به عنوان آنها آمد از سنگاپور شدند و از امروز در 19015 Saurashtra Exp ترک بمبئی مرکزی در 8.20 هستم. آنها deboarded در Borivali ایستگاه به عنوان آنها سوار این قطار از بمبئی مرکزی برای وادودارا. در هیئت مدیره Dy بلیط بازرس مطلع اتاق کنترل در بمبئی مرکزی. ایستگاه سرپرست و یک docto حضور داشتند و مسافران شد د-سوار در Borivali.

بمبئی | 12.35 pm

Uddhav Thackeray مردم را به ماندن در خانه

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray خواست مردم از دولت خود را به ماندن در خانه و جلوگیری از حمل و نقل عمومی مانند قطار و اتوبوس.

“این یک نوع متفاوت از جنگ در رفتن” می گوید آقای Thackeray. “این است که جنگ در برابر ویروس.”

کل دولت ماشین آلات در حال کار در جنگ پا برای مردم است. ما در حال گفتن شما را به ماندن در داخل سفر نیست و این افراد در حال کار 24 ساعت برای شما, او گفت:.

ویروس راهپیمایی پیش رو موارد در حال رشد… این مهم است که به کاهش بار در دولت ماشین آلات… آنها انسان بیش از حد آقای Thackeray گفت. لطفا برای جلوگیری از اتوبوس و قطار. ما می توانیم با هم شکست این ویروس او اضافه شده است.

آقای Thackeray گفت: او به مردم سرگردان در سنگاپور و ترتیبات ساخته خواهد شد برای خود بازگشت. آنها را قرنطینه می شود و در صورت نیاز جدا شده است.

22 سال با سفر تاریخچه به انگلستان و 49 سال با سفر تاریخچه به دبی باید آزمایش مثبت از روز شنبه با در نظر گرفتن ماهاراشترا تعداد به 47.

12.15 بعد از ظهر

محدودیت های اعمال شده در سرینگر پس از تشخیص اولین مورد

در سرینگر دولت در 19 مارس اعمال محدودیت در حرکت مردم محلی و متوقف حمل و نقل عمومی یک روز پس از 65 سال تشخیص داده شد به عنوان اولین کسی که تست مثبت برای COVID-19 در منطقه کشمیر.

این محدودیت ها را دیدم ارغنون سیم در حال راه اندازی در جاده های اصلی منتهی به سرینگر را Khanyar منطقه که در آن بیمار شد از. بسیاری از قطعات از مرکز تجاری لعل Chowk نیز شاهد مقررات ترافیک با استقرار پرسنل امنیتی.

مردم محلی گفت: آنها در مواجهه با یک مستند به نیروهای امنیتی اجازه می دهد آنها را به حرکت در اطراف آزادانه

 

11.20 am

Ferozepur بخش شمالی راه آهن تعلیق چندین قطار خدمات

از لغو قطار دهلی سرای Rohilla و پتهنکت (از مارس 18 مارس 30); دهلی نو به Ferozepur Cantt و Ferozepur به دهلی نو (از مارس 20 مارس 29); و جبال پور به آتاری (از مارس 21 مارس 28); عطاری-جبال پور (از مارس 22 و 29); Jabalpur-عطاری هفتگی اکسپرس (از مارس 24 تا 31); عطاری-جبلپر هفتگی اکسپرس (از مارس 25 مارس 1).

 

11.05 am

ISC و ICSE امتحانات برنامه ریزی شده بین ماه های مارس 19 و 31 مارس به تعویق افتاد. تجدید نظر تاریخ متعاقبا اعلام خواهد شد گفت: آزادی مطبوعات از شورای هند مدرسه گواهی امتحانات

11.00 هستم | آندرا پرادش

دوم مورد مثبت در آندرا پرادش

دوم در مورد مثبت گزارش شده در دولت این بار از Prakasm منطقه. با توجه به بولتن های صادر شده توسط آن صبح روز پنجشنبه یک فرد متعلق به Prakasam آزمایش مثبت از میان 13 شناسایی شده در این منطقه با COVID علائم.

ویژه دبیر کل K. S. Jawahar ردی اظهار داشت: در آخرین بولتن که مجموع 883 نفر شناسایی شده اند که تا کنون برای مشاهده 254 تکمیل مشاهدات سه نفر از آنها در خانه انزوا و چهار بستری در بیمارستان. از 109 نمونه تست شده تا تاریخ دو تبدیل مثبت و نتایج از 13 نمونه است در انتظار.

10.45 هستم | کارناتاکا

یک مورد مثبت در کارناتاکا

یک مورد مثبت گزارش شده از کارناتاکا. مورد جدید است که برای اولین بار از Kodagu. با این کل تعداد موارد تایید شده در کارناتاکا را لمس کرده است 15 از جمله کسی که تسلیم به این بیماری است.

در حالی که جزئیات بیشتر در این مورد هنوز به طور آشکار توسط دولت در بخش بهداشت و درمان وزیر بهداشت B. Sriramulu توییتی در روز پنج شنبه صبح که کسی تا به حال بازگشت از عربستان سعودی و در حال حاضر قرنطینه در تعیین شده جدا تسهیلات.

10 am| Chandigarh

Chandigarh, گزارش اولین مورد تایید شده

اولین مورد تایید شده از COVID-19 گزارش شده در Chandigarh مشترک سرمایه پنجاب و هاریانا. وضعیت بیمار است, اما, ‘ثبات’ یک مقام ارشد گفت: در 19 مارس ،

“23 ساله که به تازگی از انگلستان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19,” B. S. Chavan مدیر اصلی دولت کالج پزشکی و بیمارستان در بخش-32 در اینجا گفته هندو.

 

10 am | Mumbai

راه آهن لغو 84 بیشتر قطار; 155 قطار لغو شده تا 31 مارس

راه آهن لغو 84 قطار بیشتر که نمی خواهد کار بین مارس 20 و 31 مارس در نظر coronavirus و اشغال کم, مقامات گفت.

با این تعداد از لغو قطار صعود به 155.

ملی حمل و نقل به حال لغو حدود 99 قطار در شب چهارشنبه.

“همه مسافران با داشتن بلیط این قطار مطلع هستند و در مورد آن به صورت جداگانه” این مقام گفت.

– PTI

9.30 صبح | چین

جدید داخلی coronavirus موارد برای اولین بار می گوید چین

برای اولین بار پس از کشنده coronavirus را شکست حدود سه ماه پیش در ووهان چین در روز پنج شنبه گفت که هیچ جدید داخلی موارد از COVID-19 تأييد شد از جمله ویروس ” epicentre حتی به عنوان هشت بیشتر مرگ و میر گزارش شده از مرگ و میر در کشور به 3,245.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در آن گزارش روزانه گفت که هیچ جدید در داخل کشور منتقل موارد از رمان coronavirus بیماری گزارش شده در سرزمین اصلی چین در روز چهارشنبه.

 

کرالا

کرالا معبد جشنواره رفتن لاغر کاهش در جشن

معبد جشنواره ها در کشور را به عهده گرفت حزن انگیز داشته باشید. مشخصه شادی و سراب که علامت چنین جشن ها را راه داده مطیع احتیاط شامل COVID-19 شیوع.

A board put up by the Palkulangara Sree Bhagavathy Temple in the capital on Wednesday cautioning devotees against crowding at the annual festival that begins on Thursday.

هیئت مدیره قرار داده شده توسط Palkulangara Sree Bhagavathy معبد در پایتخت در روز چهارشنبه هشدار جانبازان در برابر ازدحام در جشنواره سالانه آغاز می شود که در روز پنج شنبه. | عکس های اعتباری: S MAHINSHA

 

این Travancore Devaswom هیئت مدیره (TDB) که مدیریت حدود 1200 معابد گرفته شده سرب در رعایت پروتکل های تعیین شده توسط دولت است. هیئت مدیره صادر کرده است یک دایره به معبد مشورتی کمیته متشکل از عمدتا ساکنان هر منطقه به حالت تعلیق در همه برنامه های فرهنگی و جمعی اعیاد برگزار شد به عنوان بخشی از جشنواره تا به حالت عادی باز می گرداند.

 

 

دهلی نو

وزارت می خواهد محدودیت در حمل و نقل عمومی

وزارت حمل و نقل جاده & بزرگراه توصیه کرده است همه کشورها و سرزمین های اتحادیه به اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش COVID-19 محدود کردن حمل و نقل عمومی. بازپرداخت ممکن است ارائه شده برای پیشبرد رزرو به مسافران یک وزارتخانه در بیانیه ای گفت: در 18 مارس.

ایالات متحده آمریکا

اولین عضو کنگره آمریکا آزمایش مثبت

نماینده ایالات متحده ماریو دیاز-Balart گفت: در 18 مارس او آزمایش مثبت برای COVID-19 تبدیل شدن به اولین عضو کنگره شناخته شده به قرارداد ویروس.

دیاز-Balart در فلوریدا از حزب جمهوری خواه در بیانیه ای گفت او شده است خود quarantining در واشنگتن پس از جمعه بود و نه به خانه بازگشت به جنوب فلوریدا به دلیل همسر خود را از قبل موجود شرایط: حداقل فوق العاده بالا خطر است.

همچنین بخوانید: Data | COVID-19 مرگبارترین برای سالمندان

دهلی نو

مودی به آدرس ملت

نخست وزیر نارندرا مودی رسیدگی خواهد شد این کشور در مارس 19 شب در این وضعیت ناشی از شیوع کروناویروس و تلاش برای مبارزه با آن دفتر نخست وزیر گفت.

“ساعت شری @narendramodi را از آدرس ملت در 19 مارس سال 2020 در 8 ساعت طی آن او خواهد شد بحث در مورد مسائل مربوط به COVID-19 و تلاش برای مبارزه با آن” به سازمان بنادر و دریانوردی است.

 

دهلی نو

CBSE به تعویق انداختن class 10, 12 مدیره امتحانات تا 31 مارس

هیئت مدیره مرکزی متوسطه آموزش و پرورش به تعویق افتاد مداوم class 10, 12 امتحانات تا مارس 31 از نظر شیوع کروناویروس.

“همه در حال انجام CBSE امتحانات در هند و خارج از کشور به تعویق افتاد تا 31 مارس خواهد بود و پس از آن موکول… پس از یک ارزیابی از وضعیت” CBSE وزیر Anurag Tripathi گفت.

“همه در حال انجام کار ارزیابی خواهد بود به حالت تعلیق در طول دوره,” او اضافه شده است.

این CBSE اعلام در آمد زیر یک بخشنامه از HRD وزارت گفت: امتحانات مهم هستند اما ایمنی و امنیت دانش آموزان و معلمان به همان اندازه مهم است.

HRD وزارت NTA به تعویق انداختن JEE برای IIT, مهندسی, دانشگاه, پذیرش

مشترک کنکور (JEE-اصلی) برای ورود به IITs و مهندسی دانشکده ها به تعویق افتاده است در نظر coronavirus با توجه به HRD وزارت ملی تست آژانس (NTA). امتحان بود زودتر از برنامه ریزی مارس 5-11.

“این JEE-اصلی آزمون به تعویق افتاده است. تاریخ جدید تصمیم گرفته خواهد شد مطابق با برنامه امتحانات هیئت مدیره و دیگر امتحانات رقابتی برای اطمینان از هیچ برخورد” ارشد NTA رسمی گفت.

جامو و کشمیر

کشمیر سوابق خود اولین مورد از coronavirus: مقامات

دره کشمیر در مارس 18 ثبت اولین مورد مثبت برای رمان coronavirus در سرینگر شهردار سرینگر شهرداری شرکت Junaid Azim Mattu گفت. “من مطلع شده است مدتی پیش که #سرینگر تا به حال آن اولین مورد مثبت برای #Covid2019. این یک متراکم منطقه در شهر فضای داخلی. ما باید به طور شفاف برای انتقال گرانش چالش و همچنین به دنبال اقدامات جدی و مسئول رفتار” آقای Mattu گفت: در یک سری از توییت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر