Coronavirus به روز رسانی های زنده | ساعت مودی به آدرس ملت امروز

تعداد COVID-19 موارد تست مثبت در هند افزایش یافت به 169 روز چهارشنبه. وجود دارد 152 فعال موارد از جمله اولین مورد گزارش شده از دره کشمیر و سه بیشتر از راجستان.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) که از 18 مارس وجود دارد 207,860 تایید COVID-19 موارد و 8,657 مرگ و میر در 166 کشور جهان است.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

ما شده اند به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد. در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی خط تلفن شماره 1075 و 1800-112-545 و 011-23978046. ایمیل: ncov2019@gmail.com

در اینجا به روز رسانی:

دهلی نو

وزارت می خواهد محدودیت در حمل و نقل عمومی

وزارت حمل و نقل جاده & بزرگراه توصیه کرده است همه کشورها و سرزمین های اتحادیه به اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش COVID-19 محدود کردن حمل و نقل عمومی. بازپرداخت ممکن است ارائه شده برای پیشبرد رزرو به مسافران یک وزارتخانه در بیانیه ای گفت: در 18 مارس.

ایالات متحده آمریکا

اولین عضو کنگره آمریکا آزمایش مثبت

نماینده ایالات متحده ماریو دیاز-Balart گفت: در 18 مارس او آزمایش مثبت برای COVID-19 تبدیل شدن به اولین عضو کنگره شناخته شده به قرارداد ویروس.

دیاز-Balart در فلوریدا از حزب جمهوری خواه در بیانیه ای گفت او شده است خود quarantining در واشنگتن پس از جمعه بود و نه به خانه بازگشت به جنوب فلوریدا به دلیل همسر خود را از قبل موجود شرایط: حداقل فوق العاده بالا خطر است.

همچنین بخوانید: Data | COVID-19 مرگبارترین برای سالمندان

دهلی نو

مودی به آدرس ملت

نخست وزیر نارندرا مودی رسیدگی خواهد شد این کشور در مارس 19 شب در این وضعیت ناشی از شیوع کروناویروس و تلاش برای مبارزه با آن دفتر نخست وزیر گفت.

“ساعت شری @narendramodi را از آدرس ملت در 19 مارس سال 2020 در 8 ساعت طی آن او خواهد شد بحث در مورد مسائل مربوط به COVID-19 و تلاش برای مبارزه با آن” به سازمان بنادر و دریانوردی است.

 

دهلی نو

CBSE به تعویق انداختن class 10, 12 مدیره امتحانات تا 31 مارس

هیئت مدیره مرکزی متوسطه آموزش و پرورش به تعویق افتاد مداوم class 10, 12 امتحانات تا مارس 31 از نظر شیوع کروناویروس.

“همه در حال انجام CBSE امتحانات در هند و خارج از کشور به تعویق افتاد تا 31 مارس خواهد بود و پس از آن موکول… پس از یک ارزیابی از وضعیت” CBSE وزیر Anurag Tripathi گفت.

“همه در حال انجام کار ارزیابی خواهد بود به حالت تعلیق در طول دوره,” او اضافه شده است.

این CBSE اعلام در آمد زیر یک بخشنامه از HRD وزارت گفت: امتحانات مهم هستند اما ایمنی و امنیت دانش آموزان و معلمان به همان اندازه مهم است.

HRD وزارت NTA به تعویق انداختن JEE برای IIT, مهندسی, دانشگاه, پذیرش

مشترک کنکور (JEE-اصلی) برای ورود به IITs و مهندسی دانشکده ها به تعویق افتاده است در نظر coronavirus با توجه به HRD وزارت ملی تست آژانس (NTA). امتحان بود زودتر از برنامه ریزی مارس 5-11.

“این JEE-اصلی آزمون به تعویق افتاده است. تاریخ جدید تصمیم گرفته خواهد شد مطابق با برنامه امتحانات هیئت مدیره و دیگر امتحانات رقابتی برای اطمینان از هیچ برخورد” ارشد NTA رسمی گفت.

جامو و کشمیر

کشمیر سوابق خود اولین مورد از coronavirus: مقامات

دره کشمیر در مارس 18 ثبت اولین مورد مثبت برای رمان coronavirus در سرینگر شهردار سرینگر شهرداری شرکت Junaid Azim Mattu گفت. “من مطلع شده است مدتی پیش که #سرینگر تا به حال آن اولین مورد مثبت برای #Covid2019. این یک متراکم منطقه در شهر فضای داخلی. ما باید به طور شفاف برای انتقال گرانش چالش و همچنین به دنبال اقدامات جدی و مسئول رفتار” آقای Mattu گفت: در یک سری از توییت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر