بر اساس ترکیبی از اعداد گزارش شده توسط مرکز سلامت وزارت بهداشت و به روز رسانی از کشورهای تعداد کل تایید coronavirus موارد در این کشور در مارس 24 غرفه در 564.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از موارد تایید شده در هند

هندو به ارمغان آورده است از کتاب های الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد.

در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی خط تلفن شماره 1075 و 1800-112-545 و 011-23978046. ایمیل: ncov2019@gmail.com

در اینجا آخرین به روز رسانی

 

 

8.30 صبح | New Delhi

 

دولت به قدرت منطقهای DCs را سخت علیه صاحبخانه اخراج پزشکان

دولت روز چهارشنبه به قدرت منطقهای معاون کمیسیون را “سخت کیفری اقدام” علیه صاحبخانه شده اند که پزشکان را مجبور و پیراپزشکی کارکنان درگیر در مبارزه با COVID-19 تا خود را تخلیه محل اجاره.

با توجه به دولت اطلاع رسانی چنین رفتار “نه تنها حملات در ریشه مبارزه با COVID-19 pandemic بلکه به مثابه انسداد وظیفه خدمات ضروری”.

4.30 am | جوداپور

277 سرخپوستان در بازگشت از ایران توسط Mahan air

همه 277 مسافر که در بازگشت از ایران و آزمایش COVID-19 منفی فرستاده شد به قرنطینه در جوداپور ارتش قرنطینه مرکز.

آنها پرواز صبح زود با دو ویژه هوایی هند پرواز در 3.30 صبح و 4.30 صبح از دهلی نو به جودپور در آخرین پروازهای داخلی قبل از قفل کردن.

اولین پرواز بود فرمان توسط سروان M. S. Zaheer and Co-pilot Tulunga و دوم پرواز فرمان توسط سروان. Radheyshyam Arora و کمک خلبان G. سینگ.

3.30 pm | New Delhi

 

دولت ممنوعیت صادرات داروهای ضد مالاریا مواد مخدر hydroxycloroquine

در میان شیوع کروناویروس دولت در روز چهارشنبه ممنوع صادرات از ضد مالاریا مواد مخدر hydroxycloroquine با اثر فوری برای اطمینان از کافی بودن دارو در بازار داخلی است.

شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) مدیر کل Balram Bhargava تا به حال در شنبه توصیه می شود استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان, بهداشت و درمان کارگران حمل مشکوک یا تایید coronavirus موارد و همچنین بدون علامت خانوار اطلاعات تماس آزمایشگاه تایید موارد.

 

2.00 هستم | Chennai

TN پرونده اول مرگ COVID-19 بیمار

تامیل نادو و ثبت آن در اول مرگ یک بیمار که تا به حال آزمایش مثبت برای بیماری کروناویروس (COVID-19). 54 ساله که آزمایش مثبت در 23 مارس شد و تحت درمان در دولت Rajaji بیمارستان مادورای درگذشت. در 2:02 صبح روز چهارشنبه وزیر بهداشت C. Vijayabaskar پرسیدم با وجود بهترین تلاش های ما این COVID-19 بیمار مثبت در مادورای Rajaji بیمارستان گذشت چند دقیقه برگشت. او تا به حال سابقه پزشکی از بیماری طولانی مدت با استروئید وابسته به انسداد مزمن ريوی بيماری دیابت کنترل نشده با فشار خون بالا است.”

راه آهن کاوش در تولید اقلام پزشکی

راه آهن هند است که به بررسی امکان تولید را انتخاب کنید ضروری پزشکی موارد مانند تخت بیمارستان, پزشکی, چرخ دستی و عفونی در آن های مختلف واحد تولید. در یک اطلاعیه برای مدیران عامل در تولید آن واحد راه آهن هیئت مدیره در روز سه شنبه از آنها خواست تا به “ارزیابی امکان سنجی برای تولید این اقلام در مقادیر زیاد [به عنوان ممکن است مورد نیاز] در کوتاه مدت متوجه. موارد شناسایی شده در نتیجه ممکن است ابلاغ به هیئت مدیره همراه با آن به احتمال زیاد میزان تولید.”

اطلاعات | چگونه آماده هستند هند متحده در سلامت زیرساخت برای مقابله با COVID-19

نمودار توطئه تعداد COVID-19 نمونه تست مراکز برابر متوسط تعداد افراد خدمت توسط یک مرکز آزمون در سراسر متحده است. در حالی که ماهاراشترا دارای بالاترین تعداد تست و مراکز نسبتا بهتر پوشش دولت است که هنوز هم تحت مجهز به تشخیص موارد به عنوان یک مرکز آزمون در دسترس است برای 1.02 کرور مردم است.

 

(با ورودی از PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی