Coronavirus به روز رسانی های زنده | تا دولت مدارس به ترویج همه دانش آموزان تا کلاس هشتم بدون آزمون

هند گزارش سوم آن مرگ از COVID-19 همه گیر در روز سه شنبه. تعداد COVID-19 موارد تست مثبت در هند است که 149 دارد و 132 فعال موارد است.

با توجه به که از مارس 17 وجود دارد 184,976 تایید COVID-19 موارد و 7,529 مرگ و میر در 159 کشور جهان است.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

ما شده اند به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد. در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی خط تلفن شماره 1075 و 1800-112-545 و 011-23978046. ایمیل: ncov2019@gmail.com

12.15 pm

بیهار دولت. اعلام COVID-19 یک بیماری همه گیر

بیهار دولت اعلام کرده است COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر و صادر بیهار بیماری های همه گیر COVID-19 مقررات 2020.

تنظیم داده است اختیارات قانونی به مقامات دولتی به جرم رفتار غربالگری بيماران مشکوک از جمله اجباری جداسازی آب بندی از هر منطقه جغرافیایی و با در نظر گرفتن اقدام تنبیهی علیه کسانی که پنهان کردن علائم این ویروس در حال اجرا به دور از انزوا مراکز یا پخش اطلاعات غلط. — جزئیات بیشتر این گزارش از Amarnath Tewary

12.10 pm

سه پزشکان از موسسه Nephro-اورولوژی در بنگلور تحت قرنطینه صفحه اصلی

سه پزشکان از دولت-اجرای موسسه Nephro-اورولوژی واقع در ویکتوریا بیمارستان دانشگاه شده اند به خانه قرنطینه پس از جمعه به عنوان یکی از پزشکان مربوط به 20 ساله که آزمایش مثبت برای COVID-19 روز دوشنبه.

کسانی که زیر صفحه اصلی قرنطینه شامل موسسه مدیر Keshavamurthy R.

 

12.05 pm

پرداخت و با استفاده از قرنطینه مرکز در دهلی نو

A municipal worker near the Ibis hotel at the Aerocity, which is one of the three hotels to quarantine people.

یک کارگر شهرداری در نزدیکی Ibis hotel در Aerocity که یکی از سه هتل به قرنطینه مردم است. | عکس های اعتباری: V. V. کریشنان

دولت دهلی نو ارائه کرده است پرداخت و با استفاده از امکانات قرنطینه در سه هتل های برتر در Aerocity در نزدیکی فرودگاه برای مردم است.

مردم می توانند کتاب اتاق در RedFox, IBIS و درخت لیمو هتل واقع در نزدیکی ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی. آنها را مجبور به ماندن mandatorily برای 14 روز. این هتل ها خواسته شده است به کنار 182 اتاق برای این منظور است. حداکثر حد از هر نرخ روز تعیین شده است در 3,100 تومان.

صورتحساب را پرداخت می شود توسط مهمانان که می خواهند لوکس انزوا در قرنطینه” رئیس وزیر Arvind Kejriwal گفته بود.

12.00 ظهر

تا دولت مدارس به ترویج همه دانش آموزان تا کلاس هشتم بدون آزمون

دانش آموزان از کلاس های یک تا هشت از همه دولت مدارس ابتدایی در اوتار پرادش را ترویج کنید بدون نیاز به نظر می رسد در امتحانات از نظر شیوع کروناویروس.

“سفارشات صادر شده است برای ترویج تمام دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس اجرا شده توسط اساسی وزارت آموزش و پرورش از کلاس های یک تا هشت به بعد کلاس های بدون آزمون. تمام مدارس بسته شده اند تا مارس 2,” اضافی رئیس, وزیر آموزش و پرورش Renuka کومار گفت: در سفارش صادر شده در سه شنبه شب.

رقابتی و دیگر امتحانات به جز تخته شده اند به تعویق افتاد تا 2 آوریل.

11.55 am

SC توجه به متحده UTs بیش از عدم در دسترس بودن از اواسط روز وعده های غذایی برای کودکان

دیوان عالی کشور روز شنبه صورت گرفت توجه به عدم در دسترس بودن از اواسط روز وعده های غذایی به کودکان به عنوان مدارس در بسیاری از نقاط کشور بسته شده اند, با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S A Bobde در زمان suo motu cognisance از این موضوع و صدور اعلامیه به ایالات متحده و سرزمین های اتحادیه درخواست آنها را چگونه کودکان بودند در حال ارائه اواسط روز وعده های غذایی در میان تعطیل مدارس.

مدارس در دهلی شورای ملی مقاومت و بسیاری از کشورهای دیگر بسته شده و تا 31 ماه مارس با در نظر COVID-19 شیوع.

11.30 صبح

BJP به برگزاری تظاهرات برای یک ماه: J. P. Nadda

این Bharatiya Janata Party تصمیم به نگه داشتن هر گونه اعتراض یا تظاهرات برای یک ماه در نظر شیوع کروناویروس حزب رئیس جمهور J. P. Nadda گفت در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است.

حزب نخواهد برگزاری تجمعات عمومی, او گفت:, و اضافه کرد در صورتی که برای انتقال هر چیزی ارشد رهبران حزب انجام خواهد داد تا از طریق یاداشت.

“همه حزب واحد خواسته شده است به گسترش آگاهی در مورد کوروناویروس و داس و don’ts” Nadda گفت.

اخذ تاییدیه رئیس جمهور یک روز پس از نخست وزیر نارندرا مودی در یک مجلس پارتی جلسه BJP خواسته نمایندگان مجلس برای گسترش آگاهی در میان مردم در گروه های کوچک در مورد کوروناویروس و پیشنهاد کرد که آنها باید خودداری از راه اندازی هر گونه جرم تحریک تا 15 آوریل است.

11.00 هستم | کارناتاکا

 

Covid-19 محدودیت برای ادامه برای یک هفته دیگر

موجود COVID-19 محدودیت در کارناتاکا همه را به ادامه برای یک هفته دیگر گفت: وزیر B. S. Yediyurappa در بنگلور در روز چهارشنبه.

“وجود دارد که لازم است به همه اقدامات ممکن است به اطمینان حاصل شود که بیماری موجود در دولت است. ما در مورد بحث در جلسه هیئت دولت برنامه ریزی شده در بعد از ظهر و یک اطلاعیه,” او گفت.

(افشان Yasmeen)

 

ساعت 10.30 صبح

ملی رستوران انجمن مسائل مربوط به مشاوره برای بستن عملیات از امروز

در حال حاضر از آن دشوار خواهد بود به غذا در خارج از خانه به عنوان ملی رستوران انجمن هند (NRAI) توصیه کرده است عضو آن رستوران ها در سراسر کشور تعطیل از مارس 18 به 31 با در نظر گرفتن این خطر جدی سلامت مطرح شده توسط COVID-19 به lakhs از کارکنان و میلیون ها نفر از مشتریان.

جزئیات: COVID-19 ترس: صنعت هتل خرس فشار

 

9.25 am

پونا زن تست مثبت

یک زن با یک سفر سابقه به فرانسه و هلند دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 گرفتن مجموع شمارش مثبت رمان coronavirus موارد در منطقه پونا به 18 و دولت را شمارش از موارد مثبت به 42گفت: Pune منطقه جمع آوری نیروی دریایی Kishore رم در روز چهارشنبه.

“این فرد در اواخر 20s, حال بازگشت به پونا پس از سفر به فرانسه و هلند. با این مورد پونا در حال حاضر دارای هشت COVID-19 موارد مثبت و پیمپری- – چینچواد 10” گفت: آقای رم.

 

9.15 am

ارتش jawan در له تست مثبت

34 سال, Jawan از ارتش هند در له آزمایش مثبت برای COVID-19 ساخت آن مورد اول در نیروهای مسلح. او قراردادی آن را از پدر خود که در بازگشت از ایران به تازگی.

جزئیات: 3 COVID-19 موارد در Ladakh بیشتر در J&K

 

9:00 am

 

قرقیزستان تایید چند coronavirus موارد

قرقیزستان خود را تایید کرده است سه coronavirus موارد بهداشت و درمان, وزیر Kosmosbek Cholponbayev روز چهارشنبه گفت:.

سه قرقیزستان اتباع آزمایش مثبت پس از ورود از عربستان سعودی گفت: یک جلسه.

9:00 am

 

Coronavirus ادعا 11 بیشتر در چین زندگی می کند

مرکز ثقل رمان coronavirus شیوع شهر ووهان در چین گزارش یک مورد تایید شده برای دومین روز متوالی در روز سه شنبه حتی به 11 نفر از این بیماری کشنده در کشور با در نظر گرفتن تلفات به 3,237 بهداشت مقامات روز سه شنبه گفتند.

8:20 am

5,680 پروازهای لغو شده: coronavirus تاثیر جهانی مسافرت هوایی

نزدیک به 5,680 برنامه ریزی شده پرواز که قرار بود به یا ترک و یا وارد در 10 خارجی در فرودگاه های این هفته لغو شد عمدتا به دلیل ممنوعیت سفر مربوط به COVID-19. فرودگاه در ایتالیا و کره جنوبی هستند و بیشترین تاثیر را در حالی که آنهایی که در هند و ایالات متحده آمریکا هستند و کمتر تحت تاثیر قرار. بمبئی بیشتر تحت تاثیر هندی فرودگاه در حالی که در میان فرودگاه بین المللی آمستردام شد و ضربه بیشتر به دلیل لغو شد.

 

8:15 am

ترکیه را تایید اولین coronavirus مرگ

ترکیه را تایید کرد اواخر روز سه شنبه اول آن مرگ مربوط به کروناویروس و این کشور بیش از دو برابر آن موارد تایید شده به 98 از 47 روز پیش از آن.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که 89 سال پس از ابتلا به ویروس از کسی که تا به حال تماس با چین, کانون global outbreak.

ترکیه تشخیص داده 51 بیشتر موارد در روز سه شنبه گفت.

 

8:00 am

جاستین ترودو هشدار ویروس محدودیت می توانید از آخرین هفته ماه

نخست وزیر جاستین ترودو مقامات کانادایی برای سرپا ایستادن کردن احتمالا برای هفته ها یا ماه از تعطیلی کسب و کار و ماندن در منزل را برای پیشگیری از شیوع کروناویروس جدید.

او گفت دولت او آماده به رول از یک بسته جدید از پشتیبانی مالی — ارزش می تواند از 25 میلیارد دلار (ما 18 میلیارد دلار) با توجه به پخش عمومی CBC-به سهولت بار در کانادا و کسب و کار خود را.

خود دولت نیز با توجه به استفاده از اقدامات اضطراری عمل بسیار نادر اندازه گیری.

غرب بنگال

West Bengal, گزارش اولین مورد

بنگال غربی به گزارش اولین مورد مثبت از coronavirus به عنوان یک دانش آموز که در بازگشت از بریتانیا آزمایش مثبت است.

مقامات ارشد دولت گفت که دانشجو نگه داشته شده است تحت انزوا در بیماری های عفونی و Beliaghta بیمارستان عمومی در کلکته. دانش آموز وارد این کشور در مارس 15, شده است و در تماس با سه نفر از جمله پدر و مادر خود و یک راننده.

 

ماهاراشترا

COVID-19 ادعای هند سومین قربانی در بمبئی

هند گزارش سوم آن مرگ از COVID-19 همه گیر در روز سه شنبه اتحادیه وزارت بهداشت قرار دادن تعداد موارد مثبت در 137. اما داده ها از متحده قرار می دهد شماره 143.

فرد متوفی تا به حال سابقه سفر به دبی و درمان در بمبئی مشترک در اتحادیه وزارت بهداشت Lav Agarwal گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

7:30 am

51 خصوصی labs به زودی مجاز به انجام آزمایشات

“آزمون, آزمون, آزمون” نسخه ای از سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که برای هند و مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) Balram Bhargava گفت: در روز سه شنبه تاکید بر این که جامعه انتقال COVID-19 هنوز رخ داده است.

دکتر Bhargava, اما همچنین اعلام کرد که 51 آزمایشگاه های خصوصی [معتبر ملی اعتباربخشی هیئت مدیره برای تست و کالیبراسیون آزمایشگاه (NABL)] به زودی مجاز به آزمون برای COVID-19 به منظور افزایش ظرفیت برای تشخیص و تشخیص در علاوه بر این به 72 کاربردی آزمایشگاه.

 

(با ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر