Coronavirus | مستند 2 نگه می دارد چنای ساکنان در داخل خانه ها باقی می ماند ترافیک-رایگان

در یک روز از کل مستند 2 در چنای و همسایه ولسوالی پلیس تشدید اقدامات برای کمک به سلامت و مدنی مقامات در تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

با رمان coronavirus موارد در ادامه به عبور از 1000 موارد هر روز و شهر “صادرات” موارد به دیگر بخش های دولت, دولت تصمیم گرفت به شدت اعمال دیگر مجموع مستند از جمعه. پس از انتقاد برای ملایم در اولین مستند پلیس یافت امنیتی در اطراف شهرستان.

موانع نصب شده در راه های شریانی محدود کردن حرکت وسایل نقلیه.

یک بخش از آنا Salai و چند دیگر شریانی جاده ها و پل ها بسته شد. GST جاده GNT جاده سردار پاتل جاده EVR جاده Kamarajar Salai, راجیو گاندی Salai, Velachery – guangzhou وزارت امور بالا جاده و دیگر جاده های شریانی تقریبا خالی است.

تجاری هاب مانند T. ناگار Pondi بازار Ritchie خیابان Kothawal Chavadi و Purasawalkam باقی مانده به طور کامل بسته است.

خودرو checkposts شد تا در 280 مکان در سراسر شهرستان و مناطق مرزی. پرسنل پلیس سرنشین دار تقریبا در هر تقاطع چک کردن رانندگان به خصوص دوچرخه سواران.

آنها بازداشت متخلفان همراه با وسایل نقلیه خود را نگه داشته و آنها را در عروسی سالن تا موارد رزرو شده است. تنها پزشکی, وسایل نقلیه حمل و نقل کالاهای ضروری و شرکت کارکنان اجازه داده شد .

پس از بررسی اقدامات امنیتی پلیس کمیسر A. K. Viswanathan گفت: “این رفتن به یک فشرده مستند در چنای برای آینده 12 روز. به عنوان بسیاری از 2,436 موارد رزرو در برابر افرادی که در خیابان ها پرسه می زدند و بدون دلیل در نقض prohibitory سفارشات و بیش از سال 1997 وسایل نقلیه توقیف شده در محدوده شهرستان.”

بهتر پاسخ های عمومی’

بالا افسران پلیس گفت: این پاسخ از این زمان بهتر بود.

اما هیچ نرمشی نشان داده خواهد شد به متخلفان آنها هشدار داد.

T. Pandiarajan دفتر حامل Tamilnadu Vanigar Sankangalin Peravai گفت: هر چند بسیاری از مغازه ها به فروش سبزیجات یا مواد غذایی شدند و باز بسیاری از ساکنان پا را خرید. در تیرووللور, چنگلپتو و Kancheepuram مناطق بیش از 400 وسیله نقلیه کشف و ضبط شد روز جمعه برای نقض مستند هنجارهای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>