Coronavirus مستند | فرض باز می شود Rohtang تصویب 3 هفته پیش

مرز جاده های سازمان (BRO) در روز شنبه باز Rohtang تصویب سه هفته پیش برای حمل و نقل لوازم ضروری و تسکین مواد به Lahaul و اسپیتی مناطق هیماچال پرادش در میان مستند ارتش گفت. پاس در 13,058 در شرق Pir Panjal محدوده هیمالیا.

“دکتر Ram لعل Markanda کشاورزی, وزیر هیماچال پرادش چراغ اول کاروان از خودروهای حمل لوازم ضروری و حدود 150 کشاورزان به Lahual دره… در نتیجه رسما افتتاح Rohtang تصویب این سال” ارتش در بیانیه ای گفت.

این عملیات برای پاک کردن برف انجام شده است هر سال به عنوان عبور از برف باقی می ماند-برای تقریبا شش ماه از اواسط نوامبر تا اواسط ماه مه جداسازی Lahaul و اسپیتی منطقه از سایر نقاط کشور است.

“در سال گذشته Rohtang تصویب شد باز نگه داشته تا دسامبر 12. دره بستگی به ترافیک هوایی خارجی برای تدارکات و تجهیزات در طول زمستان” بیانیه ای گفت:. در مارس 11, هیماچال پرادش دولت با نزدیک شدن به مدیر کل فرض برای سرعت بخشیدن به برف ترخیص کالا از گمرک برای کمک به کشاورزان بازگشت به شروع کشت و حمل و نقل لوازم ضروری و تسکین مواد به Lahaul ولی در پی COVID-19. فرض پذیرفته hi-tech ماشین آلات از Manali و Khoksar. ارتش گفت: کولاک درجه حرارت انجماد و بهمن در Rahala سقوط Beas Nallah و Rani Nallah تاخیر در عمل اما تیم مشغول به کار دور ساعت با اقدامات احتیاطی در برابر رمان coronavirus.

کار بر روی 8.8 کیلومتر-طولانی اتل تونل زیر Rohtang تصویب شد نیز متوقف شده که این مستند آغاز شده است. کار بر روی تمام فعالیت های حیاتی است سر گرفته شد با اقدامات احتیاطی برای اطمینان از تکمیل این پروژه در ماه سپتامبر به عنوان برنامه ریزی شده ،

فرض پرسنل کمک کرده ₹1 کرور به PM مراقبت صندوق و بالاتر از خود را یک روز حقوق و دستمزد بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>