Coronavirus مستند | Odisha جوانان پدال از 1700 متر از ماهاراشترا برای رسیدن به خانه

نشسته بیکار نمی آید آسان به 20 سال ماهش ینا گیر در یک COVID-19 انزوا مرکز در Bichitrapur در Odisha را Jajpur بیشتر به دلیل جوانی است حدودا از 1700 متر در سراسر کشور از ماهاراشترا به خانه برسد.

“هفت روز در سفر بود و راحت تر از کشتن خستگی در اینجا” گفت: آقای ینا که pedalled و بعد از آن در سراسر کشور مستند در مارس 25 کشیده پایین کرکره در محل کار و جامعی از تمام سیستم حمل و نقل عمومی.

همچنین به عنوان خوانده شده | یک درایو از 1400 متر به رشته, پسر, پشت

آقای ینا مشغول به کار بود در یک ریخته گری آهن تسهیلات در سنگلی Miraj MIDC منطقه صنعتی در ماهاراشترا درآمد ₹15.000 دلار در هر ماه است. به زودی پس از ملی مستند اعلام شد در اواخر مارس 24 بحث وجود دارد که ریخته گری واحد باقی خواهد ماند بسته برای سه ماه. آقای ینا مورد نیاز حداقل ₹6,000 برای پرداخت هزینه های اسکان و مواد غذایی بود اما فقط ₹3,000 با او.

پس از باقی مانده بیکار برای یک هفته او متوجه شد که مستند بود به احتمال زیاد به زودی به پایان. “همه از ناگهانی من تصمیم به بازگشت به خانه به Badasuari روستا در Jajpur با دوچرخه. آن را یک ماده از بقا” آقای ینا به یاد می آورد.

“در مارس 1, من مجموعه ای از. هر چند من نیست که یک نقشه به یاد من نام اصلی ایستگاه راه آهن در طول سفر با قطار ، در اینجا گفت:” جوانان است.

پوشش کامل | مستند جابجا lakhs مهاجران

Photo: Google Maps

عکس: نقشه های گوگل

 

برخی از روستاییان همکار بودند همچنین رشته در سنگلی هشدار داد او در مورد فاصله زمانی هر چند که او مورد استفاده برای دوچرخه سواری در اطراف 12 متر در روز به محل کار خود را و سپس به یکی از هتل های نزدیک به مواد غذایی است. اما این وضعیت در سنگلی چپ او را با هیچ انتخاب است.

در هفته, cross-country ride آقای ینا ساخته شده بسیاری از سرد قبل از طلوع ساعت دوچرخه سواری تا ناهار قبل از او در زمان استراحت. چند جاده ای dhabas که باز برای رانندگان کامیون حمل محصولات ضروری ارائه بسیار مورد نیاز پناهگاه. او را متوقف خواهد کرد در چند هنوز باز dhabas برای حمام ناهار و چرت زدن قبل از گرفتن در چرخه خود را. “من به طور متوسط نزدیک به 200 متر در هر روز است.”

Mahesh Jena had his share of run-ins with the police. At the Maharashtra border, he was asked about the motive for his journey. But he managed to convince them by describing his amazing bicycle-ride. Photo: Special Arrangement

Mahesh ینا تا به حال سهم خود را از اجرا فهم با پلیس است. در ماهاراشترا مرز او خواسته شد در مورد انگیزه خود را برای سفر. اما او موفق به متقاعد کردن آنها با توصیف شگفت انگیز خود را دوچرخه سوار. عکس: آرایش ویژه

 

در dhabas به عنوان او روایت خود را از سفر برخی از رانندگان کامیون آیا پیشنهاد او را سوار برای بخشی از راه است. اما آنها بعد از حمایت در فکر اقدام پلیس و لغو مجوز خود را اگر حمل و کسی که در طول مستند.

مستند | کارگران مهاجر در سورات آمد در جاده ها خواستار حقوق

و بنابراین آقای ینا ادامه pedalling — از سولاپور به حیدرآباد و سپس ویجیاوادا از طریق ویساکاپاتنام و سریککولم قبل از ورود Odisha از طریق Ganjam, دوچرخه سواری تقریبا 16 ساعت در روز. چهار روز خود را به سوار شدن او به خانواده اش در Jajpur در یک نوع غریبه تلفن همراه. آنها به شدت نگران و توصیه او را به اقدامات احتیاطی.”خستگی گرما بود و گرفتن تلفات نداشت اما منحرف کردن اذهان نیست. من مصمم به رسیدن به homeFor شب توقف من در انتخاب مکان های امن تر مانند معابد و مدارس و کنار جاده dhabas” آقای ینا گفت.

او تا به حال سهم خود را از اجرا فهم با پلیس است. در ماهاراشترا مرز او خواسته شد در مورد انگیزه خود را برای سفر. اما او موفق به متقاعد کردن آنها با توصیف شگفت انگیز خود را دوچرخه سوار.

مستند | 42 درصد از کارگران ندارد و حتی یک روز را به ارزش جیره چپ: نظرسنجی

او رسیده Jajpur در اواخر آوریل 7 تنها به متوقف شود روستاییان بودند که تمایلی به او اجازه می دهد در بدون چک آپ. آنها آگاهانه دولت های منطقه و او را به یک مرکز قرنطینه در یک مدرسه در Bichitrapur.

Mahesh Jena at a COVID-19 isolation room in Odisha’s Bichitrapur. Photo: Special Arrangement

Mahesh ینا در COVID-19 جداسازی اتاق در Odisha را Bichitrapur. عکس: آرایش ویژه

 

با تشکر از COVID-19 وحشت آقای ینا را خانه سفر طولانی است هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید و او یکی دیگر از 10 روز برای رفتن قبل از اینکه او می تواند در واقع رفتن به خانه به خانواده اش.

هند coronavirus مستند بعد از 18 روز رسانی |نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند |وزارت امور خارجه-حکیم ردیاب برای coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ |تلفنی شماره |دانلود هندو‘s چند زبان کتاب الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید