Coronavirus | قفل-کردن دیگر چین هوبئی شروع به بازگشت به حالت عادی

زندگی شروع به بازگشت به حالت عادی در روز چهارشنبه پس از دو ماه از مستند در هوبئی استان کانون چین شیوع کروناویروس با کنترل ترافیک برداشته ساخت و ساز از سرگیری و مردم نواز اتوبوس و قطار در سراسر یک بار خاموش کرد.

سرزمین اصلی چین همچنین گزارش داد یک قطره در تایید coronavirus موارد به 47 روز سه شنبه همه آنها را در مسافران به خانه بازگشت و از 78 عفونت گزارش یک روز پیش از آن.

هوبئی مرکزی استان است که به برخی از 60 میلیون نفر اعلام کرده بود در روز سه شنبه بود که آن را از بین بردن محدودیت های مسافرتی در نیمه شب.

 

“من رزرو بلیط من امروز صبح پس از شنیدن خبر گفت:” چن تینگ که همراه بود او را سه سال در میان حدود 40 نفر پیاده شدن یک قطار در هوبئی را Xianning شهرستان.

28 سال-پیر سفر کرده بود از قینگیوان شهرستان در جنوب استان گوانگدونگ جایی که او اجرا می شود یک کسب و کار عمده فروشی. Coronavirus تا به حال او را مجبور به انصراف از برنامه به دیدار پدر و مادر او در ماه فوریه پس از سال جدید قمری.

“من پس از جان گذشته برای رفتن به خانه در حال حاضر برای دیدن همه آنها وجود دارد,” او گفت که او منتظر پدر خود را به آنها را انتخاب کنید و درایو به خانه و خانواده در شهرستان های مجاور از Huangshi.

در چهار شنبه شب در Xianning ساکنان قدم در خارج, حمل مواد غذایی و یا خرید غذای آماده. رستوران ها تنها در خدمت مواد غذایی به صورت غذای آماده. بلندگو blared از تبلیغات مانند خرید یک دریافت یک رایگان. همه عینک ماسک.

This photo taken on March 24, 2020 shows a security guard (R) wearing an augmented reality (AR) headset used to measure a visitor's body temperature at a park in Hangzhou in China's eastern Zhejiang province.

این عکس گرفته شده در مارس 24, 2020 نشان می دهد که یک گارد امنیتی (R) با پوشیدن یک واقعیت تکمیل شده (AR) هدست استفاده می شود برای اندازه گیری یک بازدید کننده دمای بدن در یک پارک در هانگژو در چین شرقی استان ژجیانگ است. | عکس های اعتباری: AFP

این مستند از هوبئی سرمایه ووهان برداشته خواهد شد در آوریل 8, نقطه عطفی در چین جنگ در برابر این بیماری همه گیر به پکن تغییر تمرکز خود را به سمت ناشی وارداتی موارد و راه اندازی مجدد اقتصاد است.

در ووهان نیز وجود دارد نشانه هایی از زندگی عادی بازگشت. مردان در ماسک محافظ مشغول به کار بر روی یک پل به عنوان پروژه های ساخت و ساز از سر گرفته و ساکنان دست تکان داد و خود را از پنجره آپارتمان به عنوان یک بازدید تیم پزشکی آماده به ترک شهر.

بازگشت به کار

هوبئی دولت در روز چهارشنبه گفت: کارگران که در قرنطینه صفحه اصلی برای بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. این Wudang بالا منظره, سایت بازگشایی شد برای بازدید کنندگان.

 

هوبئی پارتی, منشی, یانگ یونگ گفت: دولت ادامه خواهد داد به کار سخت برای جلوگیری از بهبود عفونت به عنوان جنبش جمعیت را افزایش دهد.

مسافران پس از رسیدن در Xianning شد به موضوع چک است که به طول انجامید در حدود 30 دقیقه و خواسته برای نشان دادن کدهای سلامت بر روی تلفن همراه خود را ثابت کرد که آنها تا به حال شده است در یک منطقه در معرض خطر بالا در آخرین چهارده روز.

مسافران نادیده درخواست ایستاده دو متری از هم جدا.

منعکس کننده نگرانی رو به رشد بیش وارداتی موارد کارکنان راه آهن و پلیس بارها و بارها گفت که تا به حال از سفر خارج از کشور مورد نیاز خود را شناسایی.

“اگر شما اصلا گزارش ما را پیدا خواهد کرد در هر حال به گفته یکی از افسر. و وجود خواهد داشت مشکل.

برخی از مردم در این شهر ابراز نگرانی کرد به گزارش روز سه شنبه که یک مرد در فوشان استان گوانگدونگ که در Xianning تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. رسمی روزانه مردم است که گزارش شده در این مورد نمی گویند که چگونه او قادر به رانندگی خارج از استان هوبی در 17 مارس با یک دوست.

غربالگری

حتی به عنوان مستند در هوبئی است کاسته اقدامات سختگیرانه برای کنترل عفونت از خارج از کشور همچنان در جای خود قرار داده.

 

هوبئی دولت گفت: هر کسی پس از رسیدن در این استان از خارج از کشور باید به اطلاع مقامات پزشکی خود و سفر به تاریخ دو روز قبل از سفر است.

برای جلوگیری از افزایش وارداتی موارد چین است ramping تا قرنطینه و غربالگری قوانین بین المللی برای همه تازه واردان است.

شهر گوانجو در استان فوجیان را لغو تمام بین المللی و منطقه ای پرواز شروع در 26 مارس پس از چهار وارداتی موارد از فیلیپین پیدا شد در روز سه شنبه استانی دولت گفت.

پکن در حال حاضر منحرف پرواز به شهرهای دیگر که در آن مسافران خواهد بود به نمایش در آمد و قرنطینه.

جدید وارداتی موارد در پکن و گوانگدونگ و فوجیان کاهش یافته است هر چند روزانه شمارش جدید وارداتی عفونت افزایش یافت و به رکورد 19 نفر در مالی توپی از شانگهای.

تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین بود 81,218 با 474 وارداتی عفونت در پایان روز سه شنبه. مرگ و میر در سرزمین اصلی چین رسیده 3,281 تا پایان روز شنبه تا چهار از دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید