Coronavirus ما شماره یک: مدیران عادل و Bilall در “پسران بد برای زندگی” تبدیل شدن به بالاترین grosser

اسلحه. انفجار. طنز خشک.

این امضا استعارههای به کار گرفته شده توسط فیلمساز Michael Bay تبدیل به ظاهر عادی فرض به چند میلیون حق رای دادن. نه ما با اشاره به ترانسفورماتور سری اما به دوستان-cop Bad Boys سری با بازی ویل اسمیت و مارتین لارنس.

از آن شده است از 17 سال پس از آخرین Bad Boys II دانلود فیلم منتشر شده زیر که حق رای دادن رفت به یک برزخ است. وجود دارد زمزمه در مایکل بازگشت به مسیر اما در نهایت کمتر شناخته شده با نام به اطراف پرتاب شده و برای راه اندازی مجدد.

این را لحظه ای برای بلژیک-بر اساس فیلمساز duo Adil El Arbi و Bilall Fallah (از سیاه شهرت) هنگامی که نام خود را نهایی شد به بیش از کمر از مایکل.

در حال رشد به عنوان بچه ها در بلژیک دو رنگی خاطراتی از تماشای اولین Bad Boys دانلود فیلم در تلویزیون و تکرار طوطی وار کاراکتر اصلی — مایک (ویل اسمیت) و Marus (مارتین لارنس) — در حالی که بازی در این محله است.

دو دهه بعد عادل (32) و Bilall (34) را به تحویل سال بزرگترین ضربه: پسران بد برای زندگی, همچنین آخرین فیلم هالیوود را منتشر کرده اند در یک جهان که در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک حافظه دور.

راه اندازی مجدد سیستم حق رای دادن

در زوم تماس از بلژیک که در آنها مستقر هستند, در خانه های مربوطه خود را عادل و Bilall لبخند وقتی پرسیده شد که اگر آنها پیش بینی شده هر یک از این. “قطعا نه. Coronavirus ما شماره یک در جهان می گوید:” Bilall با خنده: “ما واقعا خوش شانس است که ما فیلم بیرون آمد و قبل از این مستند. آن را واقعا خوب و فوق العاده بود سوار برای ما است.”

این دو شده اند شرکای در جرم و جنایت برای سال — آنها به مدرسه رفت و با هم به حال سلیقه مشابه در فیلم Beverly Hills Cop; و رشد idolising ویل اسمیت از The Fresh Prince of Bel-Airو مارتین لارنس ، “خیلی باحال بود به تقلید پسران بد آن می گوید:” Adil.

A still from ‘Bad Boys For Life’

هنوز هم از “پسران بد برای زندگی’ | عکس های اعتباری: بن Rothstein

در این راه اندازی مجدد, بر خلاف فیلم قبلی که در آن مایک و مارکوس به حال سرگرم کننده لگد زدن بچه ها بد در پر جنب و جوش و میامی در پسران بد برای زندگیآنها به نظر می رسد بزرگتر شدن خود و بیشتر غور و… در مورد زندگی و روابط.

این تم ها که در اصل بخشی از اسکریپت های نوشته شده توسط Chris Bremmer Peter Craig and Joe Carnahan حال آنچه باعث می شود این نسخه کمی متفاوت از معمول دوستان-پلیس فیلم, موافق Adil. “که در مرکز درگیری بین شخصیت های مهم بود. و بازیگران می خواستم برای کشف آنچه اتفاق می افتد به مایک و مارکوس هنگامی که تبدیل شدن آنها به پیر,” او می گوید.

Bilall می افزاید: “اگر شما آن دسته از بچه ها هم آن را فقط سحر و جادو. این علم نیست و من نمی تواند توضیح دهد که در عبارت” او می گوید: “من خنده همه را از طریق شلیک کنید. در واقع آنها می خواستند به عمل سن خود را. به همین دلیل است که آن را آسان برای آنها را به بهم زدن جوک در مورد سن خود و فیزیکی. ما فقط کامل زمین به جوک اما با حقیقت است.”

آزمایش با حقیقت

این دو یک راه جالب از عملکرد; Bilall طول می کشد مراقبت از فرایند ویرایش در حالی که عادل است و بیشتر درگیر پیش تولید در شکل گیری فیلمنامه از ابتدا. آنها به اشتراک گذاشتن یک معادله کار شبیه به “پلیس خوب و پلیس بد” به عنوان Bilall آن قرار می دهد.

پسران بد برای زندگی به دست آورده و مراتب قدردانی خود را از دنباله عمل شامل خودروهای لوکس, هلیکوپتر و موتور سیکلت اغلب از دادن یک تصور از یک متقاطع بین 21 Jump Street و سریع و خشمگین سری.

این دو آشکارا اذعان اولیه آن مقاومت با توجه به فقدان تجربه به اجرای مواد منفجره شیرین کاری توالی. Adil بازگو خاص, شکار صحنه است که آن را دشوار است به جلو و خاموش است که منجر به یک فیلم از بیش از 12 ساعت. “این یک صحنه بزرگ و ما عکاسی در شب با پیچیده مانع از… بسیاری از بی خوابی شبانه رفت و به طراحی صحنه,” او می گوید و اضافه می کند “ما تا به حال یک تیم بزرگ است که مشغول به کار در مارول و سریع و خشمگین سری. آن را هنوز هم دشوار بود اما ما چیزهای زیادی یاد گرفتم.”

تن در صحنه در سوال این است که یادآور شوالیه تاریکی. Adil چشم روشن وقتی پرسیده شد که اگر آن را یک ادای احترام به کریستوفر نولان در فیلم. “هنگامی که ما طراحی یک دنباله مانند که ما به بررسی و بسیاری از شبیه صحنه های اکشن. یکی از آنها بود شوالیه تاریکی. ما آن را دیدم شات در هر شات به درک چگونه نولان کارگردانی و چگونه آن را ویرایش کنید. همین دلیل است که شما پیدا کردن یک شباهت,” او می گوید در حالی که Bilall مداخله برای اضافه کردن: “نه فقط شوالیه تاریکیآن رجعت به Steven Speilberg فیلم به خصوص ایندیانا جونز.”

Adil و Bilall هنوز مطمئن شوید که آیا آنها خواهد بود بخشی از قسط چهارم اگر چه سونی پیکچرز اعلام کرده که کریس Bremmer خواهد شد بازگشت به عنوان فیلمنامه نویس. در یک سناریو فرضی اگر آنها به طور مستقیم از آن چه خواهد plotline بود و جایی که آنها شروع کنم ؟

“ما معرفی مهمات team [در پسران بد برای زندگی] و هر کس به نظر می رسید که دوست داشت خود را در بخش” آغاز می شود عادل “من آرزو می کنم به تمام مهمات تیم و به آنها کمی بیشتر زمان روی صفحه نمایش. علاوه بر این که ما منتظر فیلمنامه به آمده تا با اولین پیش نویس است.”

گرفتن هند تلویزیون برتر از پسران بد برای زندگی در ژوئیه 26 در 1 بعد از ظهر و 9 شب تنها و flix SD و HD

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>