ایتالیایی, بین المللی, Maxime Mbanda است افتاده از ردیف عقب در زمین راگبی به خط مقدم در مبارزه با کروناویروس تبدیل شدن به یک داوطلب راننده آمبولانس در پارما و گواهى به یک ترسناک واقعی در این بیماری همه گیر.

شنبه گذشته Mbanda برنامه ریزی شده بود به چهره انگلستان در مقابل 60,000 مردم در رم برای او 21st, ایتالیایی, کلاه, اما این بازی مانند بسیاری دیگر به تعویق افتاده است.

داوطلبان برای کمک به

به جای پوشیدن یک ماسک و محافظ کت و شلوار او بیرون رفت و دوباره به عنوان یک راننده آمبولانس با دیگر داوطلبان از صلیب زرد در پارما در امیلیا-رومانا یکی از مناطق آسیب دیده از coronavirus.

توسط شنبه, تقریبا 800 بیشتر مردم در ایتالیا مرده بود از این بیماری در نظر گرفتن کل در کشور به 4,825.

“وقتی که همه چیز لغو شد در راگبی من تعجب که چگونه من می تواند کمک کند حتی بدون تخصص های پزشکی,” Mbanda که نقش گورخر بازی راگبی پارما باشگاه گفت.

“من در بر داشت صلیب زرد که تا به حال سرویس های حمل و نقل برای دارو و مواد غذایی برای سالمندان است.”

قدرت فیزیکی استفاده می شود

پس از ارائه ماسک های مواد غذایی و نسخه یک روز قدرت بدنی از 26 سال به جلو قرار داده شد به خوبی استفاده کنید که در آن آن را بیشتر مورد نیاز است “در خط مقدم در قلب مشکل”.

“من خودم را انتقال مثبت بیماران از یک بیمارستان محلی خود را به دیگری. من کمک به با برانکارد و یا اگر وجود دارد بیماران انجام می شود از یک صندلی چرخدار. من هم نگه اکسیژن” او توضیح داد.

آن است که یک وضعیت ناامید ضرورت که در آن او می گوید: “95 درصد از امکانات بیمارستان اختصاص داده شده به کروناویروس بیماران”.

“اگر مردم آنچه را که من می بینم در بیمارستان ها وجود دارد را نمی توان در یک صف در مقابل سوپر مارکت ها نمی,” او گفت:. “آنها فکر می کنم دو یا سه یا چهار بار قبل از خروج از خانه حتی برای رفتن در حال اجرا,” او گفت:.

“آنچه که من می بینم مردم از همه سنین در ماسک اکسیژن پزشکان و پرستاران در 20 یا 22 ساعت شیفت خواب نیست یک دقیقه از روز و فقط در تلاش برای دریافت برخی از استراحت روز بعد” او اضافه شده است.

“من آرزو می کنم من می توانم می گویند که وضعیت در اینجا حد خود رسیده است. اما من می ترسم من باید بگویم که این مورد نیست.”

هیچ تجربه پزشکی

Mbanda هیچ پزشکی, تجربه, اما او در حال کار با حمایت از او و پدرش یک جراح در میلان “نیز در خط مقدم.”

Mbanda تا به حال برای تبدیل شدن به یک روانشناس در تماس با بيماران را در بخش “که در آن مرگ است و منظور از روز”.

“هنگامی که شما نگاه در چشمان خود را… حتی اگر آنها نمی تواند صحبت می کنند و ارتباط آنها با چشم و آنها به شما بگویم همه چیز شما می توانید تصور کنید,” او گفت:.

“آنها با صدای آلارم پزشکان و پرستاران در حال اجرا از یک بخش به بعد. اولین کسی که من جمع آوری شده از بیمارستان به من گفت که او تا به حال شده است وجود دارد به مدت سه ساعت در زمانی که همسایه در کنار تخت درگذشت. و در طول شب و دو زن دیگر درگذشت و در اتاق خود. او تا به حال هرگز دیده می شود هر کسی می میرند” Mbanda روایت.

“من شروع به هشت روز پیش بدون یک روز استراحت و با شیفت 12 یا 13 ساعت است. اما در مواجهه با آنچه که من دیدن در بیماری های عفونی اتاق من به خودم بگویم که من نمی تواند خسته,” او گفت:.

عادت کرده اند به عنوان یک ایتالیایی, بین المللی برای مقابله با قوی تر مخالفان Mbanda گفت که او نمی خواهد داد تا.

“زمانی که من قوی هستم من رفتن نگه دارید. من اینجا هستم و من ماندن در اینجا. تا زمانی که وجود دارد اضطراری, من اینجا هستم و من ماندن در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی