Coronavirus | مگا سلامت غربالگری در Ganjam منطقه Odisha

به عنوان بخشی از مراحل مبارزه COVID-19 سه روز مگا سلامت غربالگری برنامه آغاز شد و در روز پنج شنبه در Odisha را Ganjam منطقه. Ganjam است پرجمعیت ترین منطقه در Odisha با حدود هفت لاخ خانواده با داشتن جمعیتی حدود 40 لاخ.

این درب-به-درب غربالگری سلامت آغاز شد و در بیش از 6000 درآمد روستاها از 22 بلوک Ganjam به عنوان به خوبی به عنوان آن 18 شهری بدن از جمله Berhampur شهرداری شرکت منطقه است. هر anganwadi منطقه خدمات در نظر گرفته شده است به واحد برای این بررسی سلامت.

 

سه عضو تیم متشکل از anganwadi کارگر او یاور و یک معلم را آغاز کرده است بازدید از هر خانواده برای جمع آوری اطلاعات است.

Ganjam منطقه جمع آوری Vijay Amruta Kulange درخواست شهروندان راستگو در حالی که ارائه اطلاعات به نقشه برداران. این بررسی تیم نیز مردم را آگاه تهدید COVID-19 و اقدامات بهداشتی به کار گرفته می شود برای بررسی گسترش آن.

جدا از اطلاعات اولیه در مورد یک خانواده و اعضای آن سفر, تاریخ, نقشه برداران در حال جمع آوری اطلاعات در مورد آنها در حال حاضر وضعیت سلامت. آنها به طور خاص پرسیدن سوال در مورد این که آیا علائم سرفه و سرماخوردگی و تب و یا مشکل در تنفس. افراد با داشتن این علائم را تحت تمرکز دولت. در صورت نیاز آنها را آزمایش ممکن است COVID-19 عفونت است.

 

تا حالا هیچ COVID-19 مورد مثبت گزارش شده از Ganjam منطقه. در مورد 761 نفر بازگشته اند به این منطقه از کشورهای خارجی تا کنون. اضافه شده به آن 28,098 عمدتا مهاجر کارگران را بازگشت به Ganjam از کرالا ماهاراشترا و گجرات و همچنین Odisha را Bhubaneswar.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید