Coronavirus | مایک Pompeo دارای ویدئو کنفرانس با همتایان خود از هند پنج کشور دیگر

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo روز دوشنبه برگزار شد ویدئو کنفرانس با همتایان خود از هندوستان, استرالیا, برزیل, اسرائیل, ژاپن و کره جنوبی در مورد مسائل مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

همچنین بخوانید: Coronavirus | چین ممکن است شناخته شده اند از ویروس در Nov: Mike Pompeo

“Pompeo و همتایان او در مورد اهمیت همکاری های بین المللی شفافیت و پاسخگویی در مقابله با این COVID-19 همه گیر و در پرداختن به علل” وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus گفت.

در این جلسه همچنین در مورد همکاری نسبت به آینده جلوگیری بهداشت جهانی بحران و مجددا بر اهمیت بر اساس قوانین بین المللی منظور آقای Ortagus گفت.

نامه از سردبیر,


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>