Coronavirus: Mizoram به مرزهای بین المللی را به مهر و موم شده

Mizoram در مرز میانمار و بنگلادش خواهد بود مهر و موم شده و ورود اتباع خارجی ممنوع برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus (COVID-19) در دولت, یک مقام ارشد روز دوشنبه گفت:.

| | چگونه هند است حاوی COVID-19?

Mizoram سهام 510km مرز با میانمار و 318km مرز با بنگلادش است.

وزارت امور خارجه دبیر کل Lalnunmawia Chuaungo گفت: در جلسه برگزار شده با وزیر Zoramthanga روز دوشنبه تصمیم بر آن شد که هم مرز با دو کشور خواهد بود مهر و موم شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما ورود از میانمار اجازه خواهد داشت در Zokhawthar برای مقامات ارشد و در مورد هر شرایط اضطراری که در آن یک تیم پزشکی مستقر خواهد شد دور ساعت به صفحه نمایش مردم در آینده است.

در این جلسه همچنین تصمیم گرفته شد که تمام درون مرزهای دولتی به جز چهار نقطه ورود بسته خواهد شد و درون خط مجوز صادر خواهد شد و به کسانی جدید ،

 

Mizoram سهام اینتر مرزهای بین دولت با آسام مانیپور و تریپورا. نقاط ورود با آسام باز خواهد شد در Bairabi و Vairengte با مانیپور در Khawkan و با تریپورا در Kanhmun, Chuaungo گفت.

این جلسه با حضور وزرای کابینه مقامات ارشد و نمایندگان Mizoram روزنامه نگاران انجمن (MJA) رئیس وزیر گفت.

دولت در بخش بهداشت و درمان گفت که حداقل 67 نفر قرار داده شده است تحت انزوا در خانه های خود به عنوان یک اقدام احتیاطی اگر چه آنها نشان نداد علائم کروناویروس.

او گفت که دولت تسریع نظارت در امتداد ملی و مرزهای بین المللی از جمله Lengpui فرودگاه.

در همین حال دولت ممنوع احتکار کالاها و خواسته تاجران به افزایش قیمت ها.

دولت همچنین دستور تمام وسایل نقلیه تجاری پیمودن در داخل و خارج از دولت به حفظ سابقه ای از مسافران خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>