Coronavirus | مودی به دنبال حمایت از قهرمانان ورزشی; ستاره وعده به انجام کمی خود را

نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه به هند قهرمانان ورزشی برای پشتیبانی در بسیار نیرومند به نبرد شامل COVID-19 همه گیر و بیش از 40 انجام قهرمانان مانند Virat Kohli و P V Sindhu پاسخ با تعهد به افزایش آگاهی و ارواح در میان ملی مستند.

ورزشکاران همراه با وزیر ورزش Kiren Rijiju شرکت در نزدیک به یک ساعته تماس تصویری است که آغاز شده در 11 am. این کشور در 21 روز lockdown برای جلوگیری از گسترش ویروس.

از Sachin Tendulkar تاکید بر نیاز به نگه داری و حتی پس از این مستند به پایان می رسد در 14 آوریل به اسپرینتر Hima دس ابراز غم و اندوه در حملات اخیر در خط مقدم رزمندگان مانند مراقبت های بهداشتی کارگران و افسران پلیس برای دیگران به اشتراک گذاری خود را تجربه بودن در یک مستند که ورزشکاران زیادی برای ارائه در تعامل است. تمام این ورزشکاران شده است سخاوتمندانه اهدا کنندگان وجوه مطرح شده برای مبارزه با بحران.

نخست وزیر خود به دنبال حمایت خود را به منظور بالا بردن آگاهی در مورد نیاز به اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی در زمانی که تعداد کل COVID-19 موارد مثبت در هند عبور کرده 2,000.

 

“پیشنهادات شما گرفته خواهد شد توجه داشته باشید. ما در حال مبارزه با این بیماری همه گیر مانند تیم هند است. من مطمئن هستم که هند خواهد بود دوباره جوان شده توسط الهام بخش ارائه شده توسط شما” نخست وزیر دیده می شود گفتن ورزشکاران در یک کلیپ به اشتراک گذاشته شده توسط shuttler B سای Praneeth یک قهرمانی جهان برنز-مدال, که همچنین با حضور در تماس است.

همه فعالیت های ورزشی در حال حاضر در حال تعطیل در کشور است و هنوز روشن نیست که عادی از سر گرفته خواهد شد. بسیار پیش بینی هندی لیگ برتر است که در میان بزرگ-بلیط هند رویدادها به حالت تعلیق تا 15 آوریل است.

زمانی که Ganguly خواسته شد تا در مورد توسعه این صبح, او گفت:, “بله, من خواهد شد پیوستن به ما محترم ساعت از طریق تماس تصویری.” اما او حاضر به رفتن به جزئیات.

اطفال تشکیل یک تکه بزرگ از شرکت لیست.

جدا از Tendulkar, Ganguly و Kohli دیگران در تماس شامل بالا رودخانه Rohit Sharma سابق pacer زهیر خان, Yuvraj Singh.

نام جام جهانی-برنده کاپیتان سابق ماهندرا سینگ Dhoni و K L Rahul بودند در لیست شرکت کنندگان اما آن را آموخته است که آنها نمی تواند در آن شرکت تماس بگیرید.

المپیک نقره مدال shuttler Sindhu, پرتاب نیزه, پرتاب کننده Neeraj Chopra, شطرنج جادوگر Viswanathan آناند قهرمان دو سرعت Hima Das, بوکس, ستاره Amit Panghal, کشتی گیر Vinesh Phogat و نوجوان تیراندازی احساس مانو Bhaker در میان دیگر ورزشکاران انجام است که در زمان تماس تصویری.

“از این 12 داده شده است سه دقیقه به صحبت می کنند و خود را در حال حاضر نمایش” یک منبع وزارت گفت PTI بدون افشای نام انتخاب ورزشکاران است.

بعدها یاد گرفتیم که Tendulkar, Ganguly, M, C Mary Kom و Kohli در میان کسانی بودند که به صحبت می کنند در تعامل است.

“من پیشنهاد کرد که به عنوان آنجا که ممکن است من استفاده خواهد شد راه ما از تبریک گفتن “Namaste’ به جای از دست دادن حتی پس از ما غلبه بر این بیماری همه گیر” Tendulkar گفت: پس از تعامل است.

“من به او گفتم که آن را غم انگیز است که مراقبت های بهداشتی کارگران و پلیس مورد حمله قرار گرفته اند گفت: در بازی های آسیایی مدال Hima داس است که به کار با آسام پلیس به عنوان یک DSP.

با این حال شش بار قهرمان جهان Mary Kom نمی تواند اتصال به تماس با توجه به مسائل شبکه.

در میان کسانی که موفق به قهرمان سابق جهان وزنه بردار Mirabai Chanu گفت PM خواست هر کس به توان ایران در مبارزه برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“در این ساعت از ما خواست برای گسترش آگاهی اجتماعی فاصله و بهداشت. او در مورد چگونه ما باید Virat را (Kohli) روح مبارزه به پیروزی در این نبرد” اضافه شده veteran بازیکن تنیس روی میز Sharath Kamal.

مسابقات قهرمانی جهان نقره-برنده تیرانداز Abhishek Verma گفت PM خواست ورزشکاران “به مثبت و گسترش مثبت”.

او گفت: “درک و برجسته کار کارگران خط مقدم. مراقبت خوب از خودتان و خانواده در خانه. او از ما خواست به ایمیل با هر گونه پیشنهادات ما در مورد نحوه رسیدگی به وضعیت بهتر” ورما گفت.

نخست وزیر گفت: این توانایی به صورت چالش های خود نظم و انضباط مثبت و اعتقاد خود که ضروری است به ورزش بسیار مهم ابزار برای مبارزه با گسترش ویروس به عنوان به خوبی.

ورزشی عمل آمده است به توقف در سراسر جهان با تمام رویدادهای مهم یا لغو و یا به تعویق افتاد.

لیست به تعویق افتاد حوادث شامل توکیو بازی های المپیک و مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا در حالی که در میان بزرگترین لغو شود این سال است قهرمانی ویمبلدون.

از شیوع بیماری مرگبار باعث شده است که بیش از 50 مرگ و میر در هند است. جهانی مرگ و میر عبور کرده 50,000.

المپیک-محدود کماندار Deepika Kumari گفت PM توصیه ورزشکاران برای حفظ سطح ایمنی بالا در طول زمان هنگامی که آنها در حال گرفتن به اندازه کافی آموزش قرار گرفتن در معرض.

“PM آقا ما خواست به ارسال فیلم در مورد کمپین آگاهی. او به ما یک اشاره گر چند مانند “Laxman Rekha’ (آیا عبور از خط در حالی که حفظ اجتماعی فاصله); ‘Sankalp لنا’ (گرفتن یک تعهد به گام)

“او گفت: “Dhairya Rakhna’ (آیا فشار دکمه وحشت). او همچنین توصیه ما به تقویت سیستم ایمنی بدن و تناسب اندام با انجام تمرینات روزانه” او نشان داد.

بازیکن تنیس Ankita Raina گفت PM برابر ویروس ناشناخته مخالف است.

“(او) به ما گفت که ورزشکاران ذهنی قوی تر و با کیفیت برای انطباق با شرایط مختلف و در سرزمین های ناشناخته. بنابراین او می خواست ما را به گسترش مثبت و دلگرم کننده پیام پس از این نیز یک سرزمین ناشناخته (مبارزه با coronavirus),” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید