Rajya سبها رئیس M. Venkaiah Naidu روز دوشنبه از دولت خواسته را در نظر بگیرید یک پیشنهاد از شاخص تورم مصرف کننده(M) MP Elamaram کریم برای هدایت راه آهن و خطوط هوایی به چشم پوشیدن بلیط لغو اتهامات در پی شیوع کروناویروس.

“این پیشنهاد با توجه به ارزش است” آقای Naidu گفت: رهبر از خانه. “به دلیل ناگهانی بسته شدن مدارس و دیگر برنامه های مردم مجبور به انصراف از برنامه های خود را. بنابراین اجازه دهید خطوط هوایی و راه آهن را توجه داشته باشید از این وضعیت و به آن را ببینید که بدون لغو اتهام جمع آوری می شوند. که یک پیشنهاد توسط اعضای. لطفا آن را مورد بررسی قرار توسط وزیر نگران.”

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

زودتر بالا بردن این موضوع آقای کریم گفت: بسیاری از دولت های ایالتی اعلام کرده بود که آموزشی و سایر موسسات را بسته باقی می ماند تا مارس پایان و تمدید حتی در این دوره به احتمال زیاد بود.

“برخی از شرکت ها و موسسات تولید نیز موکول تولید خود را برنامه ریزی. در هراس از گسترش سریع آن و به عنوان یک اقدام احتیاطی بسیاری از دولت های ایالتی را اعلام مجازی ممنوعیت نقل و انتقال افراد از یک مکان به مکان دیگر. بر این اساس مردم لغو برنامه سفر” او گفت:.

آقای کریم می خواستند دولت را به دخالت فوری. چند تن از اعضاء موافقت با او.

بعد در طول یک بحث کوتاه در موضوع TMC را درک اوبراین برجسته اقدامات احتیاطی گرفته شود. Sasmit Patra از BJD گفت: دستگاههای خودپرداز باید sanitised و ظرفیت آزمایشگاه تست باید افزایش یابد.

همچنین بخوانید: Data | Coronavirus نرخ مرگ و اوج در ایتالیا و اسپانیا

Vikas Mahatme از بی جی پی که گفت که سازمان های غیر دولتی و خصوصی پزشکان باید کارتون برای رسیدگی به این وضعیت مطرح شایعات در حال گسترش است. رئیس جمهور گفت: دولت و شورای تحقیقات پزشکی هند باید موضوع توضیحات.

Samajwadi حزب Ram Gopal Yadav وجود دارد گفت: باید غربالگری از بازدید کنندگان در مجلس گیتس. AIADMK را S. R. Balasubramoniyan پرسید: اگر دولت مایل بود به موکول کردن جلسه در نظر شیوع. “آنها بسیار علاقه مند در عبور بودجه. آنها می توانید آن را با آوردن یک لایحه تخصیص بودجه و پس از آن مجلس می تواند موکول شود. اگر امروز نه می توان آن را فردا و یا روز بعد از فردا” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی