جریان غول Netflix روز سه شنبه گفت: از آن خواهد شد کاهش ترافیک در شبکه های مخابراتی با 25 درصد در حالی که حفظ کیفیت سرویس برای کاربران در هند به عنوان بخشی از تلاش های خود برای کمک به کاهش شبکه تراکم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

شرکت هایی مانند آمازون نخست تصویری نیز به طور موقت در کاهش میزان بیت —اندازه گیری میزان داده های در حال انتقال — برای کاهش فشار بر شبکه های مخابراتی زیرساخت ها است.

مصرف محتوای دیجیتال رفته تا چند برابر به مردم مجبور به ماندن در خانه به عنوان تقریبا تمام کشور تحت مستند شامل گسترش مرگبار COVID-19.

“با توجه به بحران ما ایجاد کرده ایم یک راه برای کاهش Netflix ترافیک در شبکه های مخابراتی با 25 درصد در حالی که همچنین حفظ کیفیت خدمات ما. بنابراین مصرف کنندگان باید همچنان برای دریافت با کیفیت است که می آید با خود برنامه ریزی: این که آیا آن را فوق العاده بالا و یا استاندارد تعریف” Netflix VP تحویل محتوا کن Florance گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

وی افزود: این را با ارائه کمک های قابل توجهی به شبکه های انباشته و اندازه گیری خواهد بود مستقر در هند برای 30 روز آینده.

این شرکت که بیش از 167 میلیون کاربر در سطح جهان دارد در حال انجام اقدامات مشابه در اروپا است. آن را ارائه نمی شود کشور خاص شماره مشترک.

Netflix بکشد به طور معمول بسیاری از جریان های مختلف برای یک عنوان در هر قطعنامه. این عمل را در نتیجه حذف از بالاترین پهنای باند در جریان و پس مشترکین خود ادامه خواهد داد به دسترسی به خدمات آنها پرداخت می شود (Ultra-High Definition کیفیت بالا و یا تعریف استاندارد) بسته به نوع دستگاه استفاده می کنند.

در هند, Netflix تعداد قابل توجهی از مشترکان موبایل طرح است که تعریف استاندارد.

آمازون نخست تصویری روز دوشنبه همچنین گفت آن آغاز شده است تلاش برای کاهش جریان bitrates در هند. میزان ارسال بیت معمولا تعیین اندازه و کیفیت فایل های صوتی و تصویری. بالاتر bitrate نشان می دهد کیفیت بهتر است.

به اپراتورهای تلفن همراه ” انجمن هند (COAI) نوشته بود به دولت خواستار صدور دستورالعمل به جریان سیستم عامل مانند Netflix و آمازون نخست تصویری و دیگران به آغاز اقداماتی که باعث کاهش فشار در شبکه زیرساخت مورد نیاز است که برای “بحرانی” توابع در این مقطع.

“ما از نیاز به مدیریت دقیق از خدمات مخابراتی برای اطمینان از آنها می تواند رسیدگی به اینترنت افزایش تقاضا با بسیاری از مردم در حال حاضر در صفحه اصلی و تمام وقت با توجه به COVID-19…در هند ما در حال حاضر شروع به تلاش برای کاهش جریان bitrates در حالی که حفظ کیفیت جریان تجربه برای مشتریان” آمازون نخست تصویری سخنگو گفته بود.

یک Hotstar سخنگو گفته بود گفت: شرکت های ویدیویی است که بر اساس adaptive bitrate جریان است که تضمین می کند که آن را “ناب” در مصرف اینترنت. این شرکت گفته است که “آمادگی برای کاهش میزان ارسال بیت برای ما HD جریان باید نیاز بوجود می آیند”. PTI SR DRR DRR 03241037

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی