Coronavirus | ویروس جدید, موارد بالا بردن ترس در پکن

پکن بسته دو بازار در روز جمعه و تاخیر در بازگشت از مدرسه ابتدایی دانش آموزان پس از سه تازه COVID-19 موارد ظهور در پایتخت — برای اولین بار پس از دو ماه از عفونت در شهرستان.

چین exonerates خود در whitepaper در COVID-19 می گوید ویروس برای اولین بار متوجه شده در Dec 27

آنها مطرح ترس از تجدید حیات پس از چین تا به حال تا حد زیادی به ارمغان آورد داخلی COVID-19 عفونت تحت کنترل است. اکثر موارد در ماه های اخیر شده اند در خارج از کشور اتباع تست شده به عنوان آنها در بازگشت به خانه.

اما مقامات محلی اعلام کرد یک مورد جدید با هیچ سفر اخیر تاریخچه خارج از پایتخت در روز پنج شنبه پس از دو روز جمعه. این دو آخرین بیماران کارکنان چین گوشت و مرکز تحقیقات مسئولان شهرستان گفت: در روزانه یک کنفرانس مطبوعاتی.

یکی از آنها سفر کرده بود به چینگدائو در شرق چین در دو هفته گذشته.

پکن Xinfadi گوشت, بازار عمده فروشی و راه jingshen غذاهای دریایی بازار بسته شد در روز جمعه برای ضد عفونی و محیط زیست مجموعه نمونه پس از آن پدید آمده است که هر دو بازدید توسط بیماران رسانه های محلی گزارش. ده ها تن از افسران پلیس مستقر شدند به دو بازار که با محاصره.

یکی دیگر از چینی شهر سفارشات انبوه تست برای COVID-19 بعد از ووهان

پکن عضو کمیسیون آموزش گفت: در روز جمعه آن را به حال لغو اول و دوم و سوم کلاس’ برنامه ریزی شده بازگشت به مدرسه در روز دوشنبه — تاثیر برخی از 5,20,000 دانش آموزان رسمی رادیو فردا خبر داد.

این کمیسیون گفت: دانش آموزانی که در حال حاضر بازگشت به مدرسه را در حمل درس به صورت عادی اما با سختگیرانه تر اقدامات ضد اپیدمی در محل.

597 عفونت

پکن دانش آموزان به تدریج از سر درس در امواج از اواخر ماه آوریل پس از مدارس بسته شده بود به مدت سه ماه در طول شیوع بیماری است.

این شهر آخرین مورد قبل از سنبله اخیر گزارش شد در اواسط ماه آوریل است.

در مجموع وجود داشته است 597 عفونت گزارش شده در شهر — 174 که وارد شده از خارج از کشور — و نه محلی و میر با توجه به آمار رسمی.

این اطلاعیه اخیر دامن زده ترس در رسانه های اجتماعی. “پکن خواهد شد خارج از کنترل! سریع بهبود سطح اپیدمی پیشگیری! ممکن است وجود آمدن موج دوم!” نوشت: یک کاربر در توییتر مانند Weibo شبکه های اجتماعی است.

ووهان برای تست کل جمعیت پس از ویروس جدید خوشه ظهور

“زندگی من در Fengtai (که در آن آخرین موارد زنده) می لرزید با ترس … رفتن به خرید بیشتر ماسک. امیدوارم که آن را می توان بیش به زودی!” گفت: یکی دیگر از.

برخی به نام به جرم COVID-19 تست در پکن. چین انجام آزمایش مشابه مبارزات بر میلیون ها نفر از ساکنان در ووهان. در مقیاس بزرگ آزمایش شده 300 حامل بدون علامت در ووهان به عنوان مقامات اعلام کرد شیوع بیماری در اصل بیش از.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید