Coronavirus | ایالت نیویورک رکورد بیشترین تعداد مرگ و میر در تک بعد از COVID-19

ایالت نیویورک گزارش داد که بیشترین تعداد 562 COVID-19 مرگ و میر در یک روز با یک فرد در حال مرگ تقریبا هر دو و نیم دقیقه به عنوان فرماندار اندرو کومو مجاز توزیع مجدد هواکش و دنده محافظ برای بیمارستان ها بیشتر نیاز است.

Coronavirus موارد در دولت, کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده عبور 1,00,000 و آن را ثبت بالاترین افزایش در تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در یک روز بین آوریل 2 و 3 آقای کومو گفت.

مرگ و میر در کشور در حال حاضر در 2,935 افزایش 562 مرگ و میر در فقط یک روز آقای کومو گفت.

 

منحنی همچنان به بالا رفتن آقای کومو گفت: در حالی که پرداختن به خبرنگاران گفت روز جمعه ،

تعداد تایید coronavirus موارد در دولت در حال حاضر ایستاده در 1,02,863 نزدیک به نیمی از تمام COVID-19 عفونت در ایالات متحده, که در آن شمارش رسیده 2,77,953. شهر نیویورک به تنهایی 56,289 coronavirus بیماران.

آقای کومو نیز به تیره و تار ارزیابی از افزایش تعداد تلفات گفت: دولت شاهد بالاترین واحد افزایش در تعداد مرگ و میر پس ما آغاز شده است.

بیش از 7000 نفر کشته شده اند در ایالات متحده و 1,867 در شهر نیویورک به تنهایی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

 

“بیشتر مردم در نیویورک درگذشت از این ویروس در 24 ساعت گذشته در اولین 27 روز از ماه مارس است. دولت کشته و نزدیک به دو برابر شده است در سه روز گذشته” نیویورک تایمز گفت.

کمبود PPEs

فرماندار همچنین ابراز خشم بیش از تامین کوتاه مدت ضروری و تجهیزات پزشکی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی برای کمک به آنها در مقابله با افزایش این موارد در سراسر کشور و کشور است.

او گفت: تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و لباس و چهره سپر در تامین کوتاه مدت هستند در نیویورک به عنوان آنها در سراسر کشور وجود دارد و نیاز برای شرکت ها به این مواد.

“این باور نکردنی است که در ایالت نیویورک در ایالات متحده آمریکا, ما نمی توانیم این مواد و این که ما همه خرید چین به تلاش برای گرفتن این مواد و همه ما در حال رقابت در برابر یکدیگر است.”

 

برگزاری یک N-95 ماسک و پزشکی لباس شب آقای کومو گفت: “این مجتمع مواد و ما کار خواهد کرد با نیویورک تولید کنندگان مالی این انتقال لازم است به این مواد است.”

“منظورم این است که ما در مورد آنها صحبت به عنوان اگر آنها بسیار پیچیده است,” او گفت:, و اضافه کرد که “این نمی تواند باشد که ما نمی توانیم این را. نمی توان آن را که شرکت ها در این کشور و در این حالت نمی توانید انتقال را به آن دسته از منابع به سرعت.”

آقای کومو اظهار داشت که او در حال رفتن برای رسیدن به یک وضعیت که در آن دولت در حال اجرا است از هواکش و مردم در حال مرگ هستند به دلیل وجود دارد هیچ هواکش وجود دارد اما بیمارستان ها در بخش های دیگر دولت است که باید آنها را, اما در حال استفاده نیست.

او یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد دولت به توزیع مجدد هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی از بیمارستان و بخش خصوصی شرکت ها و موسسات که در حال حاضر نمی به آنها نیاز دارید و نقل و انتقال تجهیزات به بیمارستان های دیگر با بالاترین نیاز دارید.

“کسانی که در موسسات خواهد شد یا خود فن های پشت و یا آنها پرداخت خواهد شد و پرداخت خود را برای هواکش به طوری که آنها می توانید خرید های جدید. من می توانم هر چیزی بیشتر از آن. اما من قصد ندارم در یک موقعیت که در آن مردم در حال مرگ هستند و ما چند صد هواکش در خود ما و دولت در جایی دیگر اگر شما نمی توانید یک پشت من به شما شخصی من کلام من به شما پرداخت برای ونتیلاتور. من قصد ندارم به اجازه دهید مردم می میرند چرا که ما نمی توزیع هواکش,” او گفت:.

تلاش برای افزایش عرضه هواکش می گوید فرماندار

آقای کومو هشدار داده است که دولت حدود شش روز از هواکش در آن ذخیره و او در حال انجام است همه چیز ممکن است به افزایش عرضه است.

“ما در حال صحبت کردن به دولت فدرال به عنوان مفید به عنوان آنها می توانند, اما در حقیقت من نمی بر این باورند که فدرال ذخایر کافی (هواکش) به کمک تمام کشورهای چرا که شما نمی توانید خرید مواد در این نقطه است. ما هنوز در تلاش برای خرید از چین,” او گفت:.

یک گزارش در نیویورک تایمز به نقل از افسر ارشد پزشکی از کوه سینا سیستم بهداشت و درمان ویکی LoPachin عنوان کرد و گفت: “این سخت است برای قرار دادن به طور کامل به عبارت آنچه همه ما در حال دست و پنجه نرم کردن با ما به عنوان حرکت به راه خود را از طریق این بیماری همه گیر. ما شفا و بسیاری از کسانی که آرامش ما نمی توانیم نجات یک زندگی با ارزش در یک زمان.”

این گزارش اضافه شده است که در سیگنالینگ فشار در بیمارستان Lenox Hill مرکز پزشکی در منهتن به طور موقت با تجربه افت فشار در آن اکسیژن جمعه. علت ظاهرا سنگین تقاضا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید