Coronavirus | کره شمالی تشکیل جلسه اضطراری پس از مشکوک مورد گزارش

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد برگزار اضطراری جلسه دفتر سیاسی پس از یک فرد مظنون به داشتن COVID-19 بازگشت از کره جنوبی پس از عبور غیر مجاز از مرز این ماه, دولت, رسانه ها گفت: در روز یکشنبه.

در صورت تایید این امر می تواند مورد اول رسما اذعان کرد کره شمالی مقامات که تا کنون گفت: در این کشور تایید موارد جدید کروناویروس.

با توجه به دولت خبرگزاری KCNA کسی که پناهنده به کره جنوبی سه سال پیش بازگشت سراسر غنی مرز که تقسیم دو کره با علائم که پیشنهاد COVID-19.

“اورژانس رویداد اتفاق افتاده در Kaesong شهرستان که در آن یک فراری که رفت به جنوب سه سال پیش یک نفر که مشکوک به آلوده شده اند باطل ویروس بازگشت و در جولای 19 پس از به طور غیر قانونی از مرز عبور کند,” KCNA گفت.

KCNA نیست به طور خاص ذکر است که آیا این فرد در حال آزمایش شده است اما گفت: “نامشخص نتیجه ساخته شده از چندین پزشکی چک آپ از ترشح آن شخص تنفسی فوقانی اندام و خون” باعث شد مقامات به قرنطینه فرد و بررسی هر کسی که او ممکن است در تماس با.

کره شمالی دریافت کرده است هزاران نفر از coronavirus تست کیت از روسیه و دیگر کشورها و تحمیل دقیق مرز تعطیلی. هزاران نفر از مردم در کره شمالی بودند قرنطینه اما محدودیت به تازگی کاسته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>